Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

Тепер V-вузлов’язатель та PowerClean Krone входять до стандартної комплектації BiG Pack 1290 HDP II

Все чисто: без обрізків та відмінно очищено

Вже зараз V-вузлов’язатель та PowerClean Krone входять до стандартної комплектації BiG Pack 1290 HDP II

Шпелле, травень 2023 – У поточному господарському році компанія Krone включила до стандартної комплектації прес-підбирача BiG Pack 1290 HDP II деякі функції, які раніше пропонувалися лише для лінійки п’ятого покоління. Тепер машини будуть оснащуватися вентилятором PowerClean, що зарекомендував себе очищаючим. Крім того, вісім V-вузлов’язачів надійно справляються зі своєю роботою та не залишають обрізків.

Krone PowerClean – це система очищення машини з гідравлічним приводом, яка підтримує в чистоті стіл вузла та великі деталі машини. За допомогою турбін з гідравлічним приводом у зоні вузла в’язальника створюється надлишковий тиск, що спочатку запобігає забрудненню. Величезною перевагою цієї унікальної системи є абсолютно чистий стіл вузлов’язувача без пилу та відкладень залишків кормової маси. Це дозволяє значною мірою скоротити знос вузла. На відміну від п’ятого покоління Big Pack, вентилятор PowerClean, що очищає, на BiG Pack 1290 HDP II живиться від гідравліки трактора зі стандартною циркуляцією масла і системи вимірювання навантаження Load Sensing, так само як і система відчистки як до оснащення для моделей лінійки BiG Pack HighSpeed. Встановлена раніше система очищення вузлов’язувача, що складається з двох відцентрових вентиляторів, що приводяться в дію клиновими ременями, більше не пропонуватиметься.

Що стосується теми «в’язання вузлів», то на BiG Pack 1290 HDP II тепер використовується тільки V-вузлов’язатель, що працює без обрізків, розроблений фахівцями Krone та запропонований у стандартній комплектації. Він поєднує в собі високу надійність відомого подвійного вузла в’язувача системи Deering з відсутністю обрізків одинарного вузла в’язка системи Cormick. Особливо за високої щільності тюків сьогодні неможливо обійтися без подвійного вузла в’язальника. Прес-підбирач BiG Pack 1290 HDP II також має надзвичайно високу пропускну здатність до 85 тон на годину, що ще більше збільшує напругу, що неминуче виникає при обв’язуванні пакунка. І останнє, але не менш важливе: завдяки поєднанню високої продуктивності та високої щільності пресування Krone робить ставку на запатентовану систему, що складається з восьми подвійних вузлів без обрізків, які надійно пов’язують і утримують тюк навіть в екстремальних умовах. Ще одна перевага V-вузлов’язувача: завдяки зміненому розташуванню компонентів і вдосконаленій функціональності, особливо при розрізанні шпагату, зав’язування завершального вузла тюка системою Deering призводить до значно стабільнішого вузла за рахунок більш довгих кінців шпагату. Петльовий вузол за системою Cormick аналогічно утворюється як початковий вузол наступного тюка, що забезпечує значно більш високу міцність вузла завдяки втягнутій петлі. Застосування V-вузлов’язувача Krone повністю виключає небажані уривки шпагату як у природі, так і на кормовому столі.

 

Принцип дії нового V-вузла Крону показаний в анімації: ВІДЕО V-вузол для серії BiG Pack

зображення «Фрагмент V-вузла: ножа шпагату»

Тепер ніж знаходиться у фіксованому положенні перед фіксуючим шпагат диском, важіль, що чистить, оснащений витягувачем шпагату і, таким чином, простягає шпагат, що залишився, в петлю в початковому вузлі.

 

 

 

зображення «Фрагмент V-вузла: гачок вузла та витягувач шпагату»

Гак вузла в’язка відкритий у формі літери V, що дозволяє витягувати петлю вузла вниз.

 

 

 

 

зображення «Стіл вузлов’язувача BiG Pack HDP II V-вузлів’язувач та PowerClean»

Вісім V-подібних вузлів в’язнів Krone забезпечують максимальну надійність в’язки без обрізків шпагату в стандартній комплектації – Krone PowerClean надійно підтримує вузли в абсолютної чистоті.

 

 

 

зображення: BiG Pack 1290 HDP II з PowerClean

Хороший доступ до всіх компонентів – BiG Pack 1290 HDP II з V-вузлов’язачем та PowerClean від Krone

 

 

 

 

 

 

 

 

зображення: HDP II c PowerClean у дії

Найвища щільність і продуктивність у польових умовах — тепер із вісьмома подвійними вузлів’язателями без обрізків шпагату та з унікальною системою очищення вузлів’язувачів PowerClean Krone у стандартній комплектації.

 

 

 

 

 

 

 

 

зображення: HDP II з PowerClean та без

Зліва машина попереднього зразка, справа – нова: BiG Pack HDP II тепер серійно поставляється з V-вузлів’язачем Krone, без обрізків шпагату, і з унікальним вентилятором, що очищає, PowerClean Krone, який запобігає появі забруднення.

«АГРО ШЛЯХ» – офіційний дилер KRONE в Україні.

Телефонуйте 0 800 212 218.

Техніка в наявності та під замовлення – гарантоване швидке відвантаження від офіційного дилера.

Інші новини

11/03/2024

Новий пакет гідравліки Komfort з ComfortClick для Teres 300

Відтепер навісний повнооборотний плуг Teres 300 відрізняється не тільки результатами роботи, а й можливістю гідравлічного регулювання. Поряд із класичним оборотом плуга, ширину першої борозни, загальну робочу ширину та глибину обробітку можна регулювати гідравлічно, за допомогою гідровиходів подвійної дії.

Для комфортного використання цих функцій з кабіни трактора при роботі з Teres 300 VS у максимальній комплектації потрібні чотири гідровиходи подвійної дії та один гідровихід простої дії для запобіжного механізму. Щоб забезпечити можливість гідравлічного регулювання за наявності трактора з 2 або 3 гідровиходами, компанія AMAZONE розробила для плуга Teres пакет гідравліки Komfort.

Комфортний попередній вибір функцій регулювання

Завдяки електричному передселекторному боксу та електрогідравлічному блоку управління можна за допомогою всього одного гідровиходу керувати кількома функціями.

За допомогою поворотного перемикача ComfortClick можна окремо вибрати функції налаштування робочої ширини, глибини обробітку і ширини першої борозни. Це дозволяє проводити комфортне керування та регулювання Teres 300 за допомогою всього двох гідровиходів подвійної дії. Відповідно, наявний у більшості випадків третій гідровихід можна використовувати для верхньої гідравлічної тяги.

Завдяки новому пакету гідравліки Komfort з ComfortClick AMAZONE Teres 300 гарантує повний комфорт керування із зменшеним зусиллям зчеплення для всіх тракторів.

 

  • Повний комфорт керування Teres 300 всього з одним гідровиходом
  • Комфортне налаштування з кабіни
  • Зменшене зусилля зчеплення 

 

ComfortClick – наочне зображення для комфортного керування. Зрозумілий попередній вибір функцій налаштування

 

 

 

 

 

Легке налаштування першої борозни, робочої ширини та глибини обробітку – з пакетом гідравліки Komfort можна використати весь потенціал

 

 

 

 

Спеціалісти компанії “АГРО ШЛЯХ” – ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР з постачання техніки AMAZONE в Україні.

“АГРО ШЛЯХ” – офіційний дилер AMAZONE в Україні.

телефонуйте 📱 0 800 212 218

 

20/02/2024

Культиватор Cobra AMAZONE з 6-рядною конструкцією відрізняється своєю гнучкістю під час лущення стерні, чи більш глибокого другого та третього обробітку, а також переорювання проміжних культур або передпосівної підготовки.
Через зростання резистентності і зниження обсягів використання засобів захисту рослин механічна боротьба з бур’янами під час другого проходу набуває все більшого значення.

Разом з 9 варіантами котків (подвійних чи простих) для зворотного ущільнення ґрунту AMAZONE пропонує також подвійний штригель.
Подвійний штригель демонструє свої сильні сторони особливо при механічній боротьбі з бур’янами під час другої чи третьої обробки. За допомогою подвійного штригеля зрізані стрілчастими лапами бур’яни або падалиця зернових переносяться на поверхню ґрунту. Додатково за рахунок вібрації зубів штригеля ґрунт відокремлюється від коренів бур’янів та падалиці зернових. Таким чином штригель висічує землю з коріння. Завдяки цьому бур’яни та падалиця зернових засихають під дією сонячних променів.
Подвійний штригель додатково вирівнює та покращує розподіл соломи на поверхні. Крім того, через незначне зворотне ущільнення навесні ґрунт прогрівається і просихає швидше.
При роботі подвійного штригеля ведення по глибині передньої частини знаряддя здійснюється за рахунок 4 інтегрованих опорних коліс, а в задній частині – за рахунок транспортного шасі TX.

Відповідно, завдяки гідравлічному з’єднанню опорних коліс з шасі глибину обробітку навіть за умови використання подвійного штригеля можна регулювати безступінчасто під час роботи машини. Для розпушування ущільнень, які можуть виникнути від коліс шасі, за транспортними колесами розміщуються стійки.

Відтепер боротьба з бур’янами стане ще більш ефективною з причіпний культиватором Cobra  AMAZONE з подвійним штригелем

• Механічна боротьба з бур’янами завдяки суцільному зрізу та подвійному штригелю
• Поліпшення здоров’я поля та скорочення обсягів використання засобів захисту рослин
• Додатковий розподіл соломи та вирівнювання ґрунту
• Швидше просихання та прогрівання ґрунту навесні

Детальніше за телефоном 📲0 800 212 218

🤝 АГРО ШЛЯХ офіційний дилер Amazone в Україні

🔥Діє спеціальна пропозиція на сівалки AMAZONE

14/02/2024

Раді повідомити про старт ЮВІЛЕЙНОЇ КАМПАНІЇ до 75-річчя сівалок AMAZONE.

Заощаджуйте до 75 € на рядку, купуючи причіпні зернові сівалки AMAZONE: Cirrus, Cayena, Citan, Condor або Primera DMC.

А також Ви заощаджуєте до 750 € на кожній машині при покупці навісної сівалки D9 AMAZONE

Для отримання комерційної пропозиції звертайтесь до офіційного дилера AMAZONE компанії «АГРО ШЛЯХ»

за телефоном: 0 800 212 218

Акція діє з 15.02.2024 до 30.06.2024 року. Поставка повинна бути здійснена не пізніше 31.12.2024 року.
Не підсумовується до будь-якої іншої акції.

 

01/02/2024

Модельний ряд розподільників добрив AMAZONE замовляйте у офіційного дилера 👉 компанії «АГРО ШЛЯХ».
❗️Діє спеціальна пропозиція❗️

👉новинки та флагмани: високопродуктивні розумні розподільники ZA-TS та ZG-TS
👉добре відомі дводискові розподільники серії ZA-M
👉нові безкомпромісні комбіновані розподільники ZG-TX для внесення добрив та вапна.

➤ АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні з 2005 року.

Замовлення техніки ☎ 0 800 212 218 консультація

🔝Топ аргументи на користь техніки для внесення добрив від AMAZONE:⤵️

🟠 ZG-TX НОВИНКА❗️
задає нові стандарти в секторі комбінованих розподільників Як гранульовані мінеральні добрива, так і вологе вапно можна точно вносити за допомогою однієї машини шляхом простого переобладнання системи розподілу TS на нещодавно розроблений блок розподілу вапна.
▪️Об’єм бункера 6800 л / 9000 л / 11200 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

 

 

 

 

 

🟠ZA-TS високопродуктивний розподільник має точний розподільний пристрій з інтегрованим пристроєм AutoTS для межового розподілення. Стабільний тригранний малюнок стандартного розподілення з великою дальністю викидання й великими зонами перекривання забезпечує стійкість до вітру, на схилах і в разі зміни властивостей добрив. Механізм для межового розподілення AutoTS дає змогу надійно отримувати обривисті малюнки межового розподілення та створювати оптимальні умови для розвитку рослин аж до меж поля.
▪️Об’єм бункера 1400 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2600 л / 2700 л / 3200 л / 4200 л / 5000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

🟠ZG-TS високопродуктивний розподільник для швидкого та точного внесення мінеральних добрив. Він вражає своєю неперевершеною точністю та високою продуктивністю завдяки системі розподілу TS і комфорту, який пропонує термінал управління ISOBUS AmaTron 4
▪️Об’єм бункера 7500 л / 10 000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

Для контролю поперечного розподілу протягом усього процесу внесення добрив розподільники ZA-TS і ZG-TS можна обладнати сенсорною системою ArgusTwin. З ArgusTwin віяло розподілу безперервно контролюється за рахунок 14 радарних сенсорів, розташованих із правого й лівого боків. У разі відхилень поперечний розподіл автоматично коригується через регулювання електричної розподільної системи. Це можна реалізувати окремо з кожного боку, що забезпечить оптимальне поперечний озподіл.

🟠ZA-M професійний дводисковий розподільник добрив. Високопродуктивні мішалки, що повільно обертаються, і низька кількість обертів дисків сприяють створенню рівномірного, щадного потоку добрив.
▪️Об’єм бункера 1200 л / 1500 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2500 л / 2700 л / 3000 л
▪️Ширина захвату Від 10 до 36 м

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте ☎ 0 800 212 218

🤝 широкий асортимент техніки AMAZONE у наявності ➤ швидка доставка ➤ введення в експлуатацію ➤ навчання оператора

Форма зворотного зв'язку