Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

Блог

11/03/2024

Новий пакет гідравліки Komfort з ComfortClick для Teres 300

Відтепер навісний повнооборотний плуг Teres 300 відрізняється не тільки результатами роботи, а й можливістю гідравлічного регулювання. Поряд із класичним оборотом плуга, ширину першої борозни, загальну робочу ширину та глибину обробітку можна регулювати гідравлічно, за допомогою гідровиходів подвійної дії.

Для комфортного використання цих функцій з кабіни трактора при роботі з Teres 300 VS у максимальній комплектації потрібні чотири гідровиходи подвійної дії та один гідровихід простої дії для запобіжного механізму. Щоб забезпечити можливість гідравлічного регулювання за наявності трактора з 2 або 3 гідровиходами, компанія AMAZONE розробила для плуга Teres пакет гідравліки Komfort.

Комфортний попередній вибір функцій регулювання

Завдяки електричному передселекторному боксу та електрогідравлічному блоку управління можна за допомогою всього одного гідровиходу керувати кількома функціями.

За допомогою поворотного перемикача ComfortClick можна окремо вибрати функції налаштування робочої ширини, глибини обробітку і ширини першої борозни. Це дозволяє проводити комфортне керування та регулювання Teres 300 за допомогою всього двох гідровиходів подвійної дії. Відповідно, наявний у більшості випадків третій гідровихід можна використовувати для верхньої гідравлічної тяги.

Завдяки новому пакету гідравліки Komfort з ComfortClick AMAZONE Teres 300 гарантує повний комфорт керування із зменшеним зусиллям зчеплення для всіх тракторів.

 

 • Повний комфорт керування Teres 300 всього з одним гідровиходом
 • Комфортне налаштування з кабіни
 • Зменшене зусилля зчеплення 

 

ComfortClick – наочне зображення для комфортного керування. Зрозумілий попередній вибір функцій налаштування

 

 

 

 

 

Легке налаштування першої борозни, робочої ширини та глибини обробітку – з пакетом гідравліки Komfort можна використати весь потенціал

 

 

 

 

Спеціалісти компанії “АГРО ШЛЯХ” – ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР з постачання техніки AMAZONE в Україні.

“АГРО ШЛЯХ” – офіційний дилер AMAZONE в Україні.

телефонуйте 📱 0 800 212 218

 

20/02/2024

Культиватор Cobra AMAZONE з 6-рядною конструкцією відрізняється своєю гнучкістю під час лущення стерні, чи більш глибокого другого та третього обробітку, а також переорювання проміжних культур або передпосівної підготовки.
Через зростання резистентності і зниження обсягів використання засобів захисту рослин механічна боротьба з бур’янами під час другого проходу набуває все більшого значення.

Разом з 9 варіантами котків (подвійних чи простих) для зворотного ущільнення ґрунту AMAZONE пропонує також подвійний штригель.
Подвійний штригель демонструє свої сильні сторони особливо при механічній боротьбі з бур’янами під час другої чи третьої обробки. За допомогою подвійного штригеля зрізані стрілчастими лапами бур’яни або падалиця зернових переносяться на поверхню ґрунту. Додатково за рахунок вібрації зубів штригеля ґрунт відокремлюється від коренів бур’янів та падалиці зернових. Таким чином штригель висічує землю з коріння. Завдяки цьому бур’яни та падалиця зернових засихають під дією сонячних променів.
Подвійний штригель додатково вирівнює та покращує розподіл соломи на поверхні. Крім того, через незначне зворотне ущільнення навесні ґрунт прогрівається і просихає швидше.
При роботі подвійного штригеля ведення по глибині передньої частини знаряддя здійснюється за рахунок 4 інтегрованих опорних коліс, а в задній частині – за рахунок транспортного шасі TX.

Відповідно, завдяки гідравлічному з’єднанню опорних коліс з шасі глибину обробітку навіть за умови використання подвійного штригеля можна регулювати безступінчасто під час роботи машини. Для розпушування ущільнень, які можуть виникнути від коліс шасі, за транспортними колесами розміщуються стійки.

Відтепер боротьба з бур’янами стане ще більш ефективною з причіпний культиватором Cobra  AMAZONE з подвійним штригелем

• Механічна боротьба з бур’янами завдяки суцільному зрізу та подвійному штригелю
• Поліпшення здоров’я поля та скорочення обсягів використання засобів захисту рослин
• Додатковий розподіл соломи та вирівнювання ґрунту
• Швидше просихання та прогрівання ґрунту навесні

Детальніше за телефоном 📲0 800 212 218

🤝 АГРО ШЛЯХ офіційний дилер Amazone в Україні

🔥Діє спеціальна пропозиція на сівалки AMAZONE

14/02/2024

Раді повідомити про старт ЮВІЛЕЙНОЇ КАМПАНІЇ до 75-річчя сівалок AMAZONE.

Заощаджуйте до 75 € на рядку, купуючи причіпні зернові сівалки AMAZONE: Cirrus, Cayena, Citan, Condor або Primera DMC.

А також Ви заощаджуєте до 750 € на кожній машині при покупці навісної сівалки D9 AMAZONE

Для отримання комерційної пропозиції звертайтесь до офіційного дилера AMAZONE компанії «АГРО ШЛЯХ»

за телефоном: 0 800 212 218

Акція діє з 15.02.2024 до 30.06.2024 року. Поставка повинна бути здійснена не пізніше 31.12.2024 року.
Не підсумовується до будь-якої іншої акції.

 

01/02/2024

Модельний ряд розподільників добрив AMAZONE замовляйте у офіційного дилера 👉 компанії «АГРО ШЛЯХ».
❗️Діє спеціальна пропозиція❗️

👉новинки та флагмани: високопродуктивні розумні розподільники ZA-TS та ZG-TS
👉добре відомі дводискові розподільники серії ZA-M
👉нові безкомпромісні комбіновані розподільники ZG-TX для внесення добрив та вапна.

➤ АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні з 2005 року.

Замовлення техніки ☎ 0 800 212 218 консультація

🔝Топ аргументи на користь техніки для внесення добрив від AMAZONE:⤵️

🟠 ZG-TX НОВИНКА❗️
задає нові стандарти в секторі комбінованих розподільників Як гранульовані мінеральні добрива, так і вологе вапно можна точно вносити за допомогою однієї машини шляхом простого переобладнання системи розподілу TS на нещодавно розроблений блок розподілу вапна.
▪️Об’єм бункера 6800 л / 9000 л / 11200 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

 

 

 

 

 

🟠ZA-TS високопродуктивний розподільник має точний розподільний пристрій з інтегрованим пристроєм AutoTS для межового розподілення. Стабільний тригранний малюнок стандартного розподілення з великою дальністю викидання й великими зонами перекривання забезпечує стійкість до вітру, на схилах і в разі зміни властивостей добрив. Механізм для межового розподілення AutoTS дає змогу надійно отримувати обривисті малюнки межового розподілення та створювати оптимальні умови для розвитку рослин аж до меж поля.
▪️Об’єм бункера 1400 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2600 л / 2700 л / 3200 л / 4200 л / 5000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

🟠ZG-TS високопродуктивний розподільник для швидкого та точного внесення мінеральних добрив. Він вражає своєю неперевершеною точністю та високою продуктивністю завдяки системі розподілу TS і комфорту, який пропонує термінал управління ISOBUS AmaTron 4
▪️Об’єм бункера 7500 л / 10 000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

Для контролю поперечного розподілу протягом усього процесу внесення добрив розподільники ZA-TS і ZG-TS можна обладнати сенсорною системою ArgusTwin. З ArgusTwin віяло розподілу безперервно контролюється за рахунок 14 радарних сенсорів, розташованих із правого й лівого боків. У разі відхилень поперечний розподіл автоматично коригується через регулювання електричної розподільної системи. Це можна реалізувати окремо з кожного боку, що забезпечить оптимальне поперечний озподіл.

🟠ZA-M професійний дводисковий розподільник добрив. Високопродуктивні мішалки, що повільно обертаються, і низька кількість обертів дисків сприяють створенню рівномірного, щадного потоку добрив.
▪️Об’єм бункера 1200 л / 1500 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2500 л / 2700 л / 3000 л
▪️Ширина захвату Від 10 до 36 м

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте ☎ 0 800 212 218

🤝 широкий асортимент техніки AMAZONE у наявності ➤ швидка доставка ➤ введення в експлуатацію ➤ навчання оператора

29/01/2024

AMAZONE AutoTill: рішення для автоматизованого та автономного обробітку ґрунту

Завдяки системі AutoTill нової розробки для мульчувальних культиваторів відтепер є можливість автоматичного налаштування і функціонального контролю машини. Завдяки цій системі можна провести автоматичне налаштування машини відповідно до заданих параметрів (глибина обробітку та швидкість) та самостійно здійснити функціональний контроль.

На першому етапі система AutoTill у комбінації зі стандартним трактором контролює функціональність машини за допомогою ISOBUS та звертає увагу механізатора на проблеми в машині за допомогою попереджувальних сигналів.

На другому – система взаємодіє чи зі звичайним трактором, чи з блоком AgXeed через ISOBUS та самостійно реагує на повідомлення про помилки за рахунок встановлених на машині датчиків. Це дозволяє розвантажити механізатора і дати йому можливість краще сконцентруватися на ситуації довкола.

На третьому етапі AutoTill працює автономно, разом із роботом. Завдяки комунікації через ISOBUS на цьому етапі культиватор може взаємодіяти з роботом та контролювати функціональність машини, а також самостійно реагувати на неполадки у процесі обробітку. Крім того, мульчуючий культиватор повідомляє роботу, як можна вирішити можливу проблему. Так забезпечується висока експлуатаційна надійність під час автономного обробітку.

AutoTill полегшує роботу механізатора, особливо в сезон, коли навантаження на якість роботи залишається на високому рівні.

Великою перевагою третього етапу є те, що машина готова до автономного руху. Така фукціональність набуде надважливого значення в майбутньому через брак кваліфікованих кадрів у сільському господарстві.

Для забезпечення успішної реалізації автономного обробітку ґрунту AMAZONE інтегрувала в мульчувальні культиватори систему AutoTill з різними сенсорними системами для моніторингу процесів.

Автоматичне налаштування глибини обробітку для другого та третього етапу

Складністю в щоденній роботі мульчувальним культиватором є відповідне утримання машини в горизонтальному положенні, паралельно поверхні ґрунту, при зміні глибини обробітку. Тільки за рахунок встановлення рами паралельно поверхні ґрунту за допомогою верхньої тяги можна забезпечити рівномірний обробіток.

Завдяки датчику нахилу на рамі та системі вимірювання шляху на циліндрі котка можна автоматично відрегулювати глибину обробітку, відповідно до умов.

За рахунок комунікації трактора з культиватором, з’єднаним за допомогою триточкової навіски, через AutoTill можна змінити глибину задніх стійок за допомогою котка.

Потім за рахунок датчика нахилу сигнал про зміну довжини верхньої тяги надходить на трактор. Це адаптує довжину гідравлічної верхньої тяги доти, поки вона не отримає сигнал про те, що культиватор знову розташувався паралельно поверхні ґрунту. Тепер передні стійки працюють на тій самій глибині, що й задні.

Так можна забезпечити, з одного боку, правильне налаштування машини, з іншого – при плануванні обробітку поля розглянути можливість реалізації роботи на різну глибину.

Стабільна експлуатаційна безпека

Конструкція мульчувальних культиваторів, з урахуванням висоти рами, відстані між стійками і розташування стійок передбачає вільне проходження крізь знаряддя великої кількості органічної маси.

Однак за несприятливих умов, наприклад, при виляганні зернових, можливе забивання знаряддя. У цьому випадку, особливо при автономному русі, важливо своєчасно розпізнати це забивання та усунути його за допомогою AutoTill.

При автоматизованій роботі зі стандартним трактором механізатор також отримує додаткову підтримку за рахунок системи. Так, AutoTill може встановити факт забивання машини, яке для механізатора під час обробітку складно помітити через утворення пилу.

AMAZONE розробила систему механічного функціонального контролю AutoTill, яка розпізнає потоки проходження органічної маси та запобігає повній закупорці. Розпізнавання здійснюється за рахунок контактних кнопок, інтегрованих у секцію стійок. Вони своєчасно визначають нагрівання органічної маси або землі і передають механізатору попереджувальний сигнал та запускають процес усунення проблеми. Перевага механіки, на відміну від системи камер, полягає в експлуатаційній безпеці. Адже камери  під час обробітку ґрунту піддаються впливу каміння чи пилу, що призводить до швидкого пошкодження камер.

До того ж додатково визначається також швидкість руху котка і порівнюється зі швидкістю руху трактора. За рахунок отриманої різниці між швидкостями руху трактора та котка можна говорити про буксування останнього через скупчення ґрунту.

Контроль запобіжного механізму

За рахунок контролю запобіжного механізму можна проводити моніторинг граничної продуктивності культиватора. Це допомагає при виборі інструментів та відповідної глибини обробітку. Так, наприклад, при глибшій обробці за допомогою лап 80 мм і лап з лезами 350 мм, при повторному спрацьовуванні запобіжного механізму може бути рекомендована заміна робочих органів.

Відповідно, при встановлених параметрах „глибина обробітку 30 см“ та „робоча швидкість 10 км/год“ на терміналі через AutoTill може відобразитися рекомендація щодо заміни робочих органів на вузькі лапи 40 мм. За рахунок цього можна зменшити навантаження на культиватор, знос лап та витрату палива.

Крім того, система здатна визначити ґрунтові умови, небажані ущільнення і прицільно розпушити їх, а за наявності більших каменів у ґрунті видалити їх.

Контроль наконечників лап

Для забезпечення високої експлуатаційної безпеки та якості роботи мульчувального культиватора, контроль наконечників лап здійснюється за рахунок індуктивного датчика. Завдяки останньому можна помітити втрату наконечника, наприклад при зіткненні з каменем. Шляхом такого контролю механізатор отримує прямий сигнал про дефекти лапи. Так можна звести до мінімуму тривалість простою та витрати на знос.

AutoTill для автоматизованого та автономного руху

Завдяки AutoTill тепер можна використовувати мульчуючий культиватор автоматизовано зі стандартним трактором з функцією ISOBUS і допомогти водієві при експлуатації навісного знарядь. Так, навіть довгі робочі дні не становлять проблем для механізатора.

При автономній роботі перевага полягає у можливості самостійного розпізнавання та вирішення проблем на полі. У комбінації з концепцією 3A (Advanced Automation and Autonomy – відкрите партнерство для підвищення ефективності та розширення можливостей) тепер стало можливим проводити планування та документування застосування техніки, а також безпечний з погляду експлуатації та автономний обробіток поля. Завдяки комунікації між трактором та навісним знаряддям проблемні ситуації можуть бути вирішені автономно, під час обробітку. За рахунок цього можна з високою ефективністю використовувати автономні трактори та навісні машини за 24-годинними змінами.

 • Обробіток ґрунту може проводитись автоматизовано та розвантажувати механізатора.
 • Система може працювати автономно у комбінації з роботами
 • Помилки в процесі розпізнаються автоматично
 • Зменшуються витрати на персонал
 • Підвищення ефективності, зменшення витрат на оплату праці та утримання машин

Система вимірювання шляху для налаштування глибини обробітку за допомогою котка

 

 

 

 

 

Різні датчики допомагають здійснювати функціональний контроль машини

 1. Інформація про тяговий пристрій
 2. Робота запобіжного механізму
 3. Налаштування глибини обробітку
 4. Запобігання забиванню
 5. Виявлення втрати наконечника
 6. Контроль кількості оборотів котка 

Інтегроване розпізнавання забивання у секції стійок

 

 

 

 

 

Контроль запобіжного механізму для картування ґрунтів

 

 

 

 

 

➤ АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні з 2005 року.

Замовлення техніки ☎ 0 800 212 218

🤝 широкий асортимент техніки AMAZONE у наявності ➤ швидка доставка ➤ введення в експлуатацію ➤ навчання оператора

11/01/2024

FertiSpot для сівалки точного висіву Precea AMAZONE

Система FertiSpot забезпечує локальне внесення добрив під насіння. Відповідно до законодавчих приписів щодо зниження дозволеної норми внесення добрив потрібне дедалі ефективніше використання добрив. Це спонукало AMAZONE постійно удосконалювати систему FertiSpot. Для презентації на виставці Agritechnica 2023 AMAZONE представляє FertiSpot з додатковою опцією, яка передбачає розміщення порцій добрив синхронізовано між насінням.

Відео анімація роботи FertiSpot

У 2019 році AMAZONE представила систему FertiSpot із укладанням добрив під рослини. Система максимально ефективно використовує добрива, насамперед при посіві кукурудзи. Через поширення точного висіву та інші культури AMAZONE удосконалила також систему FertiSpot. З новою розробкою, коли порція добрив розміщується синхронізовано між насінням, система дозволяє використовувати високі концентрації добрив при одночасному захисті від опіків чутливі культури. Насамперед, це дає переваги на таких культурах, як цукрові буряки. Саме за дуже сухих ґрунтових умов внесення між насінням забезпечує переваги для всіх культур. При внесенні добрив надто близько до насіння вони відбирають у рослин необхідну вологість, насіння може пересохнути або недоотримати достатню кількість води.

Структура FertiSpot з гранульованими добривами

Сівалка точного висіву Precea з FertiSpot для гранульованих добрив, як і класична сівалка точного висіву, має бункер для добрив з дозуючим пристроєм. Дозування регулює потрібну норму внесення на гектар. Її можна сформувати також за допомогою аплікаційних карток. У поєднанні з включенням окремих рядів для добрив дозуючий пристрій можна відключити через Section Control на клинах та похилих розворотних смугах для кожного ряду. Від дозування мінеральні добрива потрапляють у порційний дозатор FertiSpot. Постійний потік добрив, що надходять у порційний дозатор, подається за допомогою лопасті порційного дозатора, що швидко обертається, порційно залишає його і порційно потрапляє до сошника для добрив. Регулювання порційного дозатора та викид насіння здійснюється синхронно. Налаштування здійснюється за допомогою ISOBUS-регулювання Precea. За рахунок удосконалення FertiSpot добрива можуть подаватися порційно безпосередньо під рослини, а також порційно між насінням. За допомогою ISOBUS регулювання механізатор може точково вказати місце введення добрив. На вдосконаленому дозаторі FertiSpot депо добрив можна змістити. За допомогою ISOBUS-регулювання механізатор може ввести точне місце внесення добрив – під насінням або зі зміщенням між двома насінням. Крім того, з FertiSpot можна реалізувати стрічкову обробку. Спеціальна конструкція дозволяє, залежно від специфікації машини, застосовувати норми внесення добрив 250 кг на гектар, незалежно від виду добрив.

Оптимальне використання добрив рослинами

Прицільне розміщення добрив у зоні укладання посівного матеріалу веде до значно кращого засвоєння поживних речовин, оскільки доступність рослин підвищується. Вища доступність за рахунок точкової обробки дозволяє знизити загальну витрату добрив на гектар. Так, згідно з результатами досліджень, які проводять Технічний університет прикладних наук Кельна, можна прогнозувати економію добрив у розмірі 25% при рівній урожайності.

Поряд із позитивним ефектом для навколишнього середовища, виявляються переваги для економіки виробництва та праці. Крім безпосереднього зниження витрат за рахунок зменшення витрати добрив на гектар додатково фіксується економія за рахунок більш високої продуктивності при посіві, завдяки меншим на 25% паузам під час заповнення. У регіонах із розвиненим молочним тваринництвом економія мінеральних добрив дозволяє краще використовувати внутрішньогосподарські добрива.

Висока економія добрив як забезпечує фермеру значний приріст врожайності, а й дозволяє підрядним організаціям економити час і гроші, оскільки рахунок скорочення зупинок для заповнення добрив підвищується ефективність роботи. Скорочення витрати добрив та їх ефективне використання йде на користь також довкіллю.

Удосконалення системи FertiSpot дозволяє застосовувати її на різних культурах. За рахунок варіабельної обробки між насінням добрива можуть розміщуватися як депо також на чутливих культурах. Такі культури, як ріпак чи цукрові буряки, чутливі до добрив, можна оптимально обробляти з меншою нормою внесення добрив.

АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні

телефонуйте: 0 800 212 218 

#АГРОШЛЯХ #АГРО_ШЛЯХ #технікадляагрозбізнесу #ІдеїдлянашогоМайбутнього #Amazone

08/01/2024

Самохідний польовий обприскувач Pantera 7004 AMAZONE отримав дві нагороди за дизайн від не залежних експертів за якість дизайну всієї машини та її інтерфейсів користувача. 😍

Машина вразила обидва журі, до складу яких входять міжнародні експерти з галузі дизайну. Тому Pantera отримує нагороди «IF Design Award 2023» і «Red Dot 2023». 💪🎖️

Максимальна дієвість та гнучкість з новим самохідним обприскувачем від 🟠AMAZONE

⦁ Великий об’єм бака 7.000 л
⦁ більша ширина штанги до 48 м
⦁ робоча швидкість до 30 км/год.
⦁ легка конструкція та великі розміри шин при оптимальному розподілі маси
⦁ найсучасніша техніка шасі та кабіни, а також зручне для користувача управління
⦁ гідравлічне регулювання ширини колії та безліч варіантів штанг для різних сфер застосування
⦁ безпечний на дорозі та на полі: низький центр ваги та стійке шасі з автоматичним вирівнюванням на схилах

🤝 АГРО ШЛЯХ офіційний дилер Amazone

Телефонуйте 📞 0 800 212 218

#АГРОШЛЯХ #АГРО_ШЛЯХ #технікадляагрозбізнесу #сервіс_агрошлях #amazone​ #Pantera7004

05/12/2023

Друзі, радо ділимось з Вами новим випуском AMAZONE українською мовою! 🤩

Ознайомитись з випуском можна за посиланням: ВИПУСК AMAZONE листопад 2023

У новому випуску команда AMAZONE підготувала інформацію про новинки техніки, враження від AgriTechnica та регіональні новини компанії!

Запрошуємо до прочитання. Сподіваємось, вам буде цікаво! 😎

За більш детальною інформацією щодо техніки звертайтесь до наших менеджерів за номером: 0 800 212 218

 

 

 

 

 

 

Цікаві факти

 

 

 

 

 

 

05/12/2023

PANTERA 4503 AMAZONE – Пошкоджений війною, відновлений місцевими фахівцями

Восени 2022 року один з самохідних обприскувачів AMAZONE PANTERA був серйозно пошкоджений внаслідок військових дій. Виявилося, що зруйнована машина не підлягає відновленню. Неймовірно, але команда ДП Амазоне-Україна змогла повернути цей самохідний агрегат до життя.

З травня 2023 року він знову працює на полях ТОВ «Перше Травня» в Харківській області – таке неймовірне повернення.

ТОВ «Перше Травня», розташоване в селі Світличне Богодухівського району, як і багато інших підприємств, постраждало від нападу російських військ. Парк машин зазнав серйозних пошкоджень.

Власник PANTERA, Володимир Рева, звернувся щодо ремонту машини восени 2022 року. З першого погляду її стан шокував усіх спеціалістів.
Було діагностовано значне пошкодження шасі, баків, штанги та інших частин. Незважаючи на фінансові труднощі, власник прийняв рішення повного відновлення і команда ДП Амазоне-Україна розпочала роботу над тим, щоб повернути життя у машину PANTERA. Майстрам вдалося зробити відмінний ремонт, і сьогодні машина виглядає, як нова!

Незважаючи на постійну невизначеність, спричинену війною, ми пишаємося тим, що являємося офіційним дилером AMAZONE в Україні та працюємо разом в ці складні часи.

Приклад PANTERA 4503 демонструє як якість техніки AMAZONE, так і партнерські стосунки між AMAZONE та місцевими фермерами.

 

Форма зворотного зв'язку