Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

Об’єднання зусиль: AMAZONE, CLAAS та AGXEED створюють перший у світі галузевий альянс

Об’єднання зусиль: AMAZONE, CLAAS та AGXEED створюють перший у світі галузевий альянс

Компанії Amazone, CLAAS та AgXeed зміцнюють свою співпрацю в галузі високоавтоматизованих, автономних сільськогосподарських машин та робочих процесів та оголошують про створення першого у світі альянсу між сільгоспмашинобудівниками. Альянс «3A — ADVANCED AUTOMATION & AUTONOMY» покликаний прискорити процеси розробки, стандартизації та виведення на ринок частково і повністю автономних комбінацій «трактор — знаряддя, що агрегатується» за рахунок компетенцій його учасників. Нове об’єднання є відкритим для інших виробників сільськогосподарської техніки.

Програмне забезпечення для планування та виконання, яке можна використовувати для керування роботами у співпраці з тракторами та навісним обладнанням «3A — Advanced Automation and Autonomy» отримало срібну медаль у номінації AGRITECHNICA INNOVATION AWARDS.

3А – передова автоматизація та автономність: відкритий формат співпраці виробників та брендів для підвищення ефективності – відео

Одним із найбільших стимулів розвитку високоавтоматизованих та автономних технологій у промисловості та сільському господарстві є нестача кваліфікованої робочої сили у багатьох регіонах світу. При цьому мета автоматизації полягає не в тому, щоб замінити працівника, а в тому, щоб під час пікового навантаження було забезпечено виконання більш складних робіт.
Прикладом може бути ситуація, що склалася 2023 року в Центральній та Північній Європі. Внаслідок несприятливих погодних умов збирання зернових, лущення стерні, основний обробіток ґрунту, посів проміжних та озимих культур мали проводитися практично одночасно. Саме у такій ситуації сільгосппідприємствам часто не вистачає кваліфікованих працівників. Нові технології дозволяють подолати такі пікові навантаження і в перспективі досягти оптимальних результатів роботи навіть із менш досвідченим персоналом.
Для подальшої автоматизації сільськогосподарських процесів потрібна більш тісна співпраця між виробниками тракторів та транспортних засобів, з одного боку, та виробниками агрегатів – з іншого. Саме тому компанії CLAAS, AgXeed та Amazone створили галузевий альянс 3A – ADVANCED AUTOMATION & AUTONOMY. При цьому три партнери вже тривалий час співпрацюють разом у цій сфері. Компанії CLAAS та Amazone є міноритарними інвесторами нідерландської компанії AgXeed.

У рамках об’єднання 3A виробники ще більше об’єднують свої індивідуальні компетенції та завдяки розвитку партнерських відносин забезпечать якнайшвидше та більш об’ємне впровадження розроблених технологій у практику.
Компанії CLAAS, AgXeed та Amazone створили перший альянс у галузі рішень для проведення високоавтоматизованих та автономних польових робіт. Очікується, що на виставці Agritechnica буде представлено нових учасників цього об’єднання.

Перші практичні рішення
Технологія, розроблена альянсом 3A, є програмним забезпеченням для планування і виконання робіт, яке раніше було доступне тільки для автономних польових роботів і тепер може використовуватися в поєднанні з модулем AgXeed Box для управління тракторами та знаряддями. Ця технологія вже готова до виведення на ринок і здатна забезпечити від високоавтоматизованого до автономного керування зв’язкою «трактор — знаряддя» залежно від вимог та пакету дооснащення. Це дозволить полегшити та підвищити ефективність сільськогосподарських процесів на всіх етапах, починаючи від планування та закінчуючи їх реалізацією та подальшим аналізом, як для операторів техніки, так і для керівництва агропідприємства.
«Сьогодні сільськогосподарські роботи здебільшого виконуються у закритих системах, що обмежує можливості їх застосування та використання паралельно або у поєднанні з іншими машинами та знаряддями, — пояснює команда розробників. — Саме в цьому і полягає інноваційний підхід альянсу 3A: разом ми розробили технологію AgXeed Box, яка використовує стандартизований інтерфейс ISOBUS для інтеграції тракторів та навісного обладнання у процес планування та автономного виконання робіт. Через цей інтерфейс навісне обладнання отримує можливість взаємодіяти з польовими роботами, AgBots та тракторами з метою автоматичної чи автономної оптимізації процесів».
Першими продуктами, розробленими в об’єднанні 3A, стали Amazone AutoTill для культиваторів, що мульчують, і CLAAS Autonomy connect, які охоплюють весь процес планування і виконання робіт з обробки ґрунту. Ці рішення, вже перевірені на практиці.
Більш ніж просто робочі завдання: попереднє планування з реальними параметрами машин
Сучасні робочі завдання для тракторів і агрегатованих з ними знарядь включають, крім призначених для автоматизованого управління та оптимізації схеми руху в полі ліній A-B або контурів A-B, також, коли це необхідно, карту застосування.
Проект альянсу 3A йде у цьому плані ще далі: він дозволяє здійснювати попереднє планування для оптимізації робочого процесу. У ньому міститься інформація про початкову і кінцеву точку роботи в смузі, місце для розворотної смуги, а також параметри управління знаряддями в конкретній зоні поля.
Таке попереднє планування з урахуванням реальних параметрів машини, таких як характеристики задньої осі навішування та гідравлічних функцій для регулювання глибини обробітку, його інтенсивності дозволяє запрограмувати динамічні зміни налаштування комбінації машин з урахуванням необхідної якості роботи ще до початку її виконання.
Закриті автоматизовані системи, що існували до цього, не передбачали такого планування та контролю подальшого процесу виконання робіт, за винятком розрахунку норм внесення добрив. Завдяки системі Autonomy connect трактори CLAAS у поєднанні з навісними знаряддями можуть виконувати польові роботи в режимі високого рівня автоматизації або автономності. Залежно від рівня оператор може приділяти більше уваги іншим завданням, причому це стосується як польових, а й інших видів робіт. Їхнє планування здійснюється у звичній інформаційній системі CLAAS Farm Management Information System (FMIS) або на порталі AgXeed Portal. Зазначимо, що досі всі наявні підходи до автоматизації процесу обробітку ґрунту обмежувалися лише функціями, що покращують комфорт.
На відміну від них, Autotill для культиваторів Amazone — це рішення, яке безперервно узгоджує процес обробітку ґрунту з даними, що надходять від трактора, і тим самим перебирає функції контролю, які раніше були покладені тільки на оператора.

Для кінцевих користувачів рішення CLAAS Autonomy connect, Amazone AutoTill та AgXeed AgBot мають низку істотних переваг:
⦁ Всі операції виконуються як трактором, так і знаряддям точно за заданим планом та програмою.
⦁ Разом із комплексною оптимізацією маршруту під час планування враховуються також нормативні робочі параметри знаряддя та тракторів. Це дозволяє уникнути неправильних налаштувань та їх наслідків, таких як низька якість роботи або недостатня ефективність.
⦁ Початкове планування створює основу для полегшення робочих процесів у наступні роки, оскільки надалі потрібно зробити лише сезонні коригування — наприклад, залежно від культури, її попередника і схеми сівозміни.
⦁ Для підтримки оптимальної якості роботи відхилення від робочого процесу виявляються за допомогою сенсорів зв’язуванням «трактор – знаряддя» та самостійно коригуються. Зокрема, можливо виявити забивання культиватора, що починається, і уникнути його шляхом автоматичного коригування глибини обробітку та робочої швидкості.
⦁ Відповідальність за оптимальні результати роботи тепер лежить не тільки на операторі, тому навантаження на нього значно знижується, особливо у довгі робочі зміни.
⦁ Заздалегідь заплановані та оптимізовані за технологічним процесом комбінації машин та знарядь більш енергоефективні та, отже, економічно вигідні в експлуатації.
⦁ Оскільки техніку під час роботи вже не потрібно так часто контролювати, фермери та висококваліфіковані оператори можуть приділяти більше уваги виконанню більш важливих оперативних завдань. При роботі менш кваліфікованих або досвідчених операторів ця технологія дозволяє досягти оптимальних результатів роботи.
Наразі ведуться переговори з низкою інших виробників сільгосптехніки щодо приєднання до альянсу та активної участі у ще більшому розширенні областей застосування високоавтоматизованих та автономних рішень.

Інші новини

11/03/2024

Новий пакет гідравліки Komfort з ComfortClick для Teres 300

Відтепер навісний повнооборотний плуг Teres 300 відрізняється не тільки результатами роботи, а й можливістю гідравлічного регулювання. Поряд із класичним оборотом плуга, ширину першої борозни, загальну робочу ширину та глибину обробітку можна регулювати гідравлічно, за допомогою гідровиходів подвійної дії.

Для комфортного використання цих функцій з кабіни трактора при роботі з Teres 300 VS у максимальній комплектації потрібні чотири гідровиходи подвійної дії та один гідровихід простої дії для запобіжного механізму. Щоб забезпечити можливість гідравлічного регулювання за наявності трактора з 2 або 3 гідровиходами, компанія AMAZONE розробила для плуга Teres пакет гідравліки Komfort.

Комфортний попередній вибір функцій регулювання

Завдяки електричному передселекторному боксу та електрогідравлічному блоку управління можна за допомогою всього одного гідровиходу керувати кількома функціями.

За допомогою поворотного перемикача ComfortClick можна окремо вибрати функції налаштування робочої ширини, глибини обробітку і ширини першої борозни. Це дозволяє проводити комфортне керування та регулювання Teres 300 за допомогою всього двох гідровиходів подвійної дії. Відповідно, наявний у більшості випадків третій гідровихід можна використовувати для верхньої гідравлічної тяги.

Завдяки новому пакету гідравліки Komfort з ComfortClick AMAZONE Teres 300 гарантує повний комфорт керування із зменшеним зусиллям зчеплення для всіх тракторів.

 

  • Повний комфорт керування Teres 300 всього з одним гідровиходом
  • Комфортне налаштування з кабіни
  • Зменшене зусилля зчеплення 

 

ComfortClick – наочне зображення для комфортного керування. Зрозумілий попередній вибір функцій налаштування

 

 

 

 

 

Легке налаштування першої борозни, робочої ширини та глибини обробітку – з пакетом гідравліки Komfort можна використати весь потенціал

 

 

 

 

Спеціалісти компанії “АГРО ШЛЯХ” – ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР з постачання техніки AMAZONE в Україні.

“АГРО ШЛЯХ” – офіційний дилер AMAZONE в Україні.

телефонуйте 📱 0 800 212 218

 

20/02/2024

Культиватор Cobra AMAZONE з 6-рядною конструкцією відрізняється своєю гнучкістю під час лущення стерні, чи більш глибокого другого та третього обробітку, а також переорювання проміжних культур або передпосівної підготовки.
Через зростання резистентності і зниження обсягів використання засобів захисту рослин механічна боротьба з бур’янами під час другого проходу набуває все більшого значення.

Разом з 9 варіантами котків (подвійних чи простих) для зворотного ущільнення ґрунту AMAZONE пропонує також подвійний штригель.
Подвійний штригель демонструє свої сильні сторони особливо при механічній боротьбі з бур’янами під час другої чи третьої обробки. За допомогою подвійного штригеля зрізані стрілчастими лапами бур’яни або падалиця зернових переносяться на поверхню ґрунту. Додатково за рахунок вібрації зубів штригеля ґрунт відокремлюється від коренів бур’янів та падалиці зернових. Таким чином штригель висічує землю з коріння. Завдяки цьому бур’яни та падалиця зернових засихають під дією сонячних променів.
Подвійний штригель додатково вирівнює та покращує розподіл соломи на поверхні. Крім того, через незначне зворотне ущільнення навесні ґрунт прогрівається і просихає швидше.
При роботі подвійного штригеля ведення по глибині передньої частини знаряддя здійснюється за рахунок 4 інтегрованих опорних коліс, а в задній частині – за рахунок транспортного шасі TX.

Відповідно, завдяки гідравлічному з’єднанню опорних коліс з шасі глибину обробітку навіть за умови використання подвійного штригеля можна регулювати безступінчасто під час роботи машини. Для розпушування ущільнень, які можуть виникнути від коліс шасі, за транспортними колесами розміщуються стійки.

Відтепер боротьба з бур’янами стане ще більш ефективною з причіпний культиватором Cobra  AMAZONE з подвійним штригелем

• Механічна боротьба з бур’янами завдяки суцільному зрізу та подвійному штригелю
• Поліпшення здоров’я поля та скорочення обсягів використання засобів захисту рослин
• Додатковий розподіл соломи та вирівнювання ґрунту
• Швидше просихання та прогрівання ґрунту навесні

Детальніше за телефоном 📲0 800 212 218

🤝 АГРО ШЛЯХ офіційний дилер Amazone в Україні

🔥Діє спеціальна пропозиція на сівалки AMAZONE

14/02/2024

Раді повідомити про старт ЮВІЛЕЙНОЇ КАМПАНІЇ до 75-річчя сівалок AMAZONE.

Заощаджуйте до 75 € на рядку, купуючи причіпні зернові сівалки AMAZONE: Cirrus, Cayena, Citan, Condor або Primera DMC.

А також Ви заощаджуєте до 750 € на кожній машині при покупці навісної сівалки D9 AMAZONE

Для отримання комерційної пропозиції звертайтесь до офіційного дилера AMAZONE компанії «АГРО ШЛЯХ»

за телефоном: 0 800 212 218

Акція діє з 15.02.2024 до 30.06.2024 року. Поставка повинна бути здійснена не пізніше 31.12.2024 року.
Не підсумовується до будь-якої іншої акції.

 

01/02/2024

Модельний ряд розподільників добрив AMAZONE замовляйте у офіційного дилера 👉 компанії «АГРО ШЛЯХ».
❗️Діє спеціальна пропозиція❗️

👉новинки та флагмани: високопродуктивні розумні розподільники ZA-TS та ZG-TS
👉добре відомі дводискові розподільники серії ZA-M
👉нові безкомпромісні комбіновані розподільники ZG-TX для внесення добрив та вапна.

➤ АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні з 2005 року.

Замовлення техніки ☎ 0 800 212 218 консультація

🔝Топ аргументи на користь техніки для внесення добрив від AMAZONE:⤵️

🟠 ZG-TX НОВИНКА❗️
задає нові стандарти в секторі комбінованих розподільників Як гранульовані мінеральні добрива, так і вологе вапно можна точно вносити за допомогою однієї машини шляхом простого переобладнання системи розподілу TS на нещодавно розроблений блок розподілу вапна.
▪️Об’єм бункера 6800 л / 9000 л / 11200 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

 

 

 

 

 

🟠ZA-TS високопродуктивний розподільник має точний розподільний пристрій з інтегрованим пристроєм AutoTS для межового розподілення. Стабільний тригранний малюнок стандартного розподілення з великою дальністю викидання й великими зонами перекривання забезпечує стійкість до вітру, на схилах і в разі зміни властивостей добрив. Механізм для межового розподілення AutoTS дає змогу надійно отримувати обривисті малюнки межового розподілення та створювати оптимальні умови для розвитку рослин аж до меж поля.
▪️Об’єм бункера 1400 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2600 л / 2700 л / 3200 л / 4200 л / 5000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

🟠ZG-TS високопродуктивний розподільник для швидкого та точного внесення мінеральних добрив. Він вражає своєю неперевершеною точністю та високою продуктивністю завдяки системі розподілу TS і комфорту, який пропонує термінал управління ISOBUS AmaTron 4
▪️Об’єм бункера 7500 л / 10 000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

Для контролю поперечного розподілу протягом усього процесу внесення добрив розподільники ZA-TS і ZG-TS можна обладнати сенсорною системою ArgusTwin. З ArgusTwin віяло розподілу безперервно контролюється за рахунок 14 радарних сенсорів, розташованих із правого й лівого боків. У разі відхилень поперечний розподіл автоматично коригується через регулювання електричної розподільної системи. Це можна реалізувати окремо з кожного боку, що забезпечить оптимальне поперечний озподіл.

🟠ZA-M професійний дводисковий розподільник добрив. Високопродуктивні мішалки, що повільно обертаються, і низька кількість обертів дисків сприяють створенню рівномірного, щадного потоку добрив.
▪️Об’єм бункера 1200 л / 1500 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2500 л / 2700 л / 3000 л
▪️Ширина захвату Від 10 до 36 м

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте ☎ 0 800 212 218

🤝 широкий асортимент техніки AMAZONE у наявності ➤ швидка доставка ➤ введення в експлуатацію ➤ навчання оператора

Форма зворотного зв'язку