Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

KRONE Vendro роторні ворушники нового покоління

Vendro роторні ворушники нового покоління в Україні

За рахунок застосування ворушників час збирання скорочується приблизно на 7 годин. Ворушіння допомагає проти вимивання росою протеїнів, проти відмирання живильних клітин, т.ч. отримуємо більш високу поживність та енергію (чиста енергія лактації). Більш широкозахватні машини дозволяють заощаджувати більше часу та допомагають утримати більше поживних речовин.

Особливості лінійки ворушників KRONE:

• Спектр машин з різною шириною захвату: від 4,7 до 11,2 м

• Обслуговування – не потрібно, т.к. редуктори в мастилі.

• Зубці з 5 витками – найміцніші на ринку, метал не так втомлюється, довше термін служби, форма зубів – збереження та чистота корму, паралельність ходу зубів – це копіюють тепер і інші виробники

• Кут нахилу ворушника регульований у кожного ротора (індивідуальне налаштування) у Krone найкрутіший і найплощий кут, щоб професіонали від кормозаготівлі змогли б індивідуально зробити налаштування. Максимальний – для сіна, а мінімальний кут для розпушування. Від -7 до 180 градусів через OktoLink ротори обертаються без пошкодження, за рахунок муфти та свободи руху.

• KRONE OktoLink незмінно надійний привод роторів в будь-якому положенні – маса обробляється вся, піднімається із землі вся

• Стабілізаційні амортизатори для точного, спокійного руху за трактором і оптимального результату перемішування

• Передня та задня опорна стійка для надійного положення установки агрегату на зберігання

ДОСВІД  Романа Кузьменко, ФГ «ВІТАС І К» (Полтавська обл.)
— У нашому господарстві практично вся «зелена лінія» KRONE. Окрім ворушилки VENDRO це також прес-підбирач, косарка, роторний валкувальник й ін. Ключовим було знайомство з компанією «Агрo Шлях» та пропозиція відвідати завод KRONE у Німеччині і на власні очі пересвідчитись в високому класі техніки, та як якісно її виготовляють. Власний досвід використання вже понад чотирьох років підтвердив правильність цього рішення. Сьогодні ні намить не пошкодував через свій вибір. Адже на дилера покладена дуже висока відповідальність, і компанія «Агро Шлях» виконує все в повній мірі, як по сервісному обслуговуванню, так і забезпеченні запасними частинами.

Власне, ворушилка KRONE VENDRO 820 працює у нас вже третій сезон. Що я можу сказати:
цей агрегат якісно виконує покладену на нього роботу. Якщо раніше траві потрібно було лежати
тиждень-два, щоб як слід підсохнути, то з ворушилкою VENDRO достатньо трьох-чотирьох днів.
Так само із сінажем — замість двох-трьох днів потрібно буквально кілька годин. Це заощаджує
час і знижує погодні ризики втрати поживності кормів. Взагалі про цю модель можу сказати
тільки хороше й порадити її українським тваринникам.

VENDRO роторні перемішувачі-розпушувачі

Зуби KRONE OptiTurn
Нові тривимірно вигнуті зуби забезпечують оптимальну якість роботи. Оскільки форма зубів з подвійним вигином покращує захват і точну передачу заготовлюваної культури – це є основою чистого і високоякісного корму. Граблини обох сусідніх роторів працюють з більшим нахлистом і забезпечують рівномірну якість розподілу за будь-яких умов.

Краще управління
Перемішувачі залежно від моделі серійно оснащуються механічними або гідравлічними амортизувальними тягами. За допомогою амортизувальних тяг перемішувач центрується під час підйому самостійно і в той же час плавно. Вони безпосередньо вловлюють коливання так, що агрегат навіть під час проходження поворотів рухається слідом за трактором без розгойдування.

Абсолютна компактність
V-подібна та компактна несуча рама перемішувача забезпечує дуже близьке розташування центру тяжіння до трактора. В результаті досягається менша потреба у підйомній силі, що дозволяє використовувати також трактори меншої потужності. Також передня вісь трактора розвантажується у такий спосіб тільки мінімально і не чинить негативного впливу на керованість.

Абсолютна рухливість
Восьмипальцева муфта забезпечує неймовірну свободу маневреності. Так, зовнішні ротори можуть складатися всередину на 180° без ризику поломки у приводному механізмі. Таким чином, Вам знадобиться для встановлювання на зберігання перемішувача менше місця і за невеликої висоти агрегату його можна безпечно транспортувати дорогою.

Надійне положення
Перемішувач у паркувальному положенні розміщується на двох широких опорних стійках так, що стоїть на центральних колесах ротора. Завдяки новій концепції встановлювання на зберігання перемішувач може швидко і зручно агрегатуватися і зніматися.

Спеціалісти компанії “АГРО ШЛЯХ” – ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР з постачання техніки КРОНЕ в Україні.

“АГРО ШЛЯХ” – офіційний дилер KRONE в Україні.

телефонуйте 📱 0 800 212 218

КАТАЛОГ KRONE

Інші новини

11/03/2024

Новий пакет гідравліки Komfort з ComfortClick для Teres 300

Відтепер навісний повнооборотний плуг Teres 300 відрізняється не тільки результатами роботи, а й можливістю гідравлічного регулювання. Поряд із класичним оборотом плуга, ширину першої борозни, загальну робочу ширину та глибину обробітку можна регулювати гідравлічно, за допомогою гідровиходів подвійної дії.

Для комфортного використання цих функцій з кабіни трактора при роботі з Teres 300 VS у максимальній комплектації потрібні чотири гідровиходи подвійної дії та один гідровихід простої дії для запобіжного механізму. Щоб забезпечити можливість гідравлічного регулювання за наявності трактора з 2 або 3 гідровиходами, компанія AMAZONE розробила для плуга Teres пакет гідравліки Komfort.

Комфортний попередній вибір функцій регулювання

Завдяки електричному передселекторному боксу та електрогідравлічному блоку управління можна за допомогою всього одного гідровиходу керувати кількома функціями.

За допомогою поворотного перемикача ComfortClick можна окремо вибрати функції налаштування робочої ширини, глибини обробітку і ширини першої борозни. Це дозволяє проводити комфортне керування та регулювання Teres 300 за допомогою всього двох гідровиходів подвійної дії. Відповідно, наявний у більшості випадків третій гідровихід можна використовувати для верхньої гідравлічної тяги.

Завдяки новому пакету гідравліки Komfort з ComfortClick AMAZONE Teres 300 гарантує повний комфорт керування із зменшеним зусиллям зчеплення для всіх тракторів.

 

  • Повний комфорт керування Teres 300 всього з одним гідровиходом
  • Комфортне налаштування з кабіни
  • Зменшене зусилля зчеплення 

 

ComfortClick – наочне зображення для комфортного керування. Зрозумілий попередній вибір функцій налаштування

 

 

 

 

 

Легке налаштування першої борозни, робочої ширини та глибини обробітку – з пакетом гідравліки Komfort можна використати весь потенціал

 

 

 

 

Спеціалісти компанії “АГРО ШЛЯХ” – ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР з постачання техніки AMAZONE в Україні.

“АГРО ШЛЯХ” – офіційний дилер AMAZONE в Україні.

телефонуйте 📱 0 800 212 218

 

20/02/2024

Культиватор Cobra AMAZONE з 6-рядною конструкцією відрізняється своєю гнучкістю під час лущення стерні, чи більш глибокого другого та третього обробітку, а також переорювання проміжних культур або передпосівної підготовки.
Через зростання резистентності і зниження обсягів використання засобів захисту рослин механічна боротьба з бур’янами під час другого проходу набуває все більшого значення.

Разом з 9 варіантами котків (подвійних чи простих) для зворотного ущільнення ґрунту AMAZONE пропонує також подвійний штригель.
Подвійний штригель демонструє свої сильні сторони особливо при механічній боротьбі з бур’янами під час другої чи третьої обробки. За допомогою подвійного штригеля зрізані стрілчастими лапами бур’яни або падалиця зернових переносяться на поверхню ґрунту. Додатково за рахунок вібрації зубів штригеля ґрунт відокремлюється від коренів бур’янів та падалиці зернових. Таким чином штригель висічує землю з коріння. Завдяки цьому бур’яни та падалиця зернових засихають під дією сонячних променів.
Подвійний штригель додатково вирівнює та покращує розподіл соломи на поверхні. Крім того, через незначне зворотне ущільнення навесні ґрунт прогрівається і просихає швидше.
При роботі подвійного штригеля ведення по глибині передньої частини знаряддя здійснюється за рахунок 4 інтегрованих опорних коліс, а в задній частині – за рахунок транспортного шасі TX.

Відповідно, завдяки гідравлічному з’єднанню опорних коліс з шасі глибину обробітку навіть за умови використання подвійного штригеля можна регулювати безступінчасто під час роботи машини. Для розпушування ущільнень, які можуть виникнути від коліс шасі, за транспортними колесами розміщуються стійки.

Відтепер боротьба з бур’янами стане ще більш ефективною з причіпний культиватором Cobra  AMAZONE з подвійним штригелем

• Механічна боротьба з бур’янами завдяки суцільному зрізу та подвійному штригелю
• Поліпшення здоров’я поля та скорочення обсягів використання засобів захисту рослин
• Додатковий розподіл соломи та вирівнювання ґрунту
• Швидше просихання та прогрівання ґрунту навесні

Детальніше за телефоном 📲0 800 212 218

🤝 АГРО ШЛЯХ офіційний дилер Amazone в Україні

🔥Діє спеціальна пропозиція на сівалки AMAZONE

14/02/2024

Раді повідомити про старт ЮВІЛЕЙНОЇ КАМПАНІЇ до 75-річчя сівалок AMAZONE.

Заощаджуйте до 75 € на рядку, купуючи причіпні зернові сівалки AMAZONE: Cirrus, Cayena, Citan, Condor або Primera DMC.

А також Ви заощаджуєте до 750 € на кожній машині при покупці навісної сівалки D9 AMAZONE

Для отримання комерційної пропозиції звертайтесь до офіційного дилера AMAZONE компанії «АГРО ШЛЯХ»

за телефоном: 0 800 212 218

Акція діє з 15.02.2024 до 30.06.2024 року. Поставка повинна бути здійснена не пізніше 31.12.2024 року.
Не підсумовується до будь-якої іншої акції.

 

01/02/2024

Модельний ряд розподільників добрив AMAZONE замовляйте у офіційного дилера 👉 компанії «АГРО ШЛЯХ».
❗️Діє спеціальна пропозиція❗️

👉новинки та флагмани: високопродуктивні розумні розподільники ZA-TS та ZG-TS
👉добре відомі дводискові розподільники серії ZA-M
👉нові безкомпромісні комбіновані розподільники ZG-TX для внесення добрив та вапна.

➤ АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні з 2005 року.

Замовлення техніки ☎ 0 800 212 218 консультація

🔝Топ аргументи на користь техніки для внесення добрив від AMAZONE:⤵️

🟠 ZG-TX НОВИНКА❗️
задає нові стандарти в секторі комбінованих розподільників Як гранульовані мінеральні добрива, так і вологе вапно можна точно вносити за допомогою однієї машини шляхом простого переобладнання системи розподілу TS на нещодавно розроблений блок розподілу вапна.
▪️Об’єм бункера 6800 л / 9000 л / 11200 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

 

 

 

 

 

🟠ZA-TS високопродуктивний розподільник має точний розподільний пристрій з інтегрованим пристроєм AutoTS для межового розподілення. Стабільний тригранний малюнок стандартного розподілення з великою дальністю викидання й великими зонами перекривання забезпечує стійкість до вітру, на схилах і в разі зміни властивостей добрив. Механізм для межового розподілення AutoTS дає змогу надійно отримувати обривисті малюнки межового розподілення та створювати оптимальні умови для розвитку рослин аж до меж поля.
▪️Об’єм бункера 1400 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2600 л / 2700 л / 3200 л / 4200 л / 5000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

🟠ZG-TS високопродуктивний розподільник для швидкого та точного внесення мінеральних добрив. Він вражає своєю неперевершеною точністю та високою продуктивністю завдяки системі розподілу TS і комфорту, який пропонує термінал управління ISOBUS AmaTron 4
▪️Об’єм бункера 7500 л / 10 000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

Для контролю поперечного розподілу протягом усього процесу внесення добрив розподільники ZA-TS і ZG-TS можна обладнати сенсорною системою ArgusTwin. З ArgusTwin віяло розподілу безперервно контролюється за рахунок 14 радарних сенсорів, розташованих із правого й лівого боків. У разі відхилень поперечний розподіл автоматично коригується через регулювання електричної розподільної системи. Це можна реалізувати окремо з кожного боку, що забезпечить оптимальне поперечний озподіл.

🟠ZA-M професійний дводисковий розподільник добрив. Високопродуктивні мішалки, що повільно обертаються, і низька кількість обертів дисків сприяють створенню рівномірного, щадного потоку добрив.
▪️Об’єм бункера 1200 л / 1500 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2500 л / 2700 л / 3000 л
▪️Ширина захвату Від 10 до 36 м

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте ☎ 0 800 212 218

🤝 широкий асортимент техніки AMAZONE у наявності ➤ швидка доставка ➤ введення в експлуатацію ➤ навчання оператора

Форма зворотного зв'язку