Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

FertiSpot AMAZONE для сівалки точного висіву Precea – локальне внесення добрив під насіння

FertiSpot для сівалки точного висіву Precea AMAZONE

Система FertiSpot забезпечує локальне внесення добрив під насіння. Відповідно до законодавчих приписів щодо зниження дозволеної норми внесення добрив потрібне дедалі ефективніше використання добрив. Це спонукало AMAZONE постійно удосконалювати систему FertiSpot. Для презентації на виставці Agritechnica 2023 AMAZONE представляє FertiSpot з додатковою опцією, яка передбачає розміщення порцій добрив синхронізовано між насінням.

Відео анімація роботи FertiSpot

У 2019 році AMAZONE представила систему FertiSpot із укладанням добрив під рослини. Система максимально ефективно використовує добрива, насамперед при посіві кукурудзи. Через поширення точного висіву та інші культури AMAZONE удосконалила також систему FertiSpot. З новою розробкою, коли порція добрив розміщується синхронізовано між насінням, система дозволяє використовувати високі концентрації добрив при одночасному захисті від опіків чутливі культури. Насамперед, це дає переваги на таких культурах, як цукрові буряки. Саме за дуже сухих ґрунтових умов внесення між насінням забезпечує переваги для всіх культур. При внесенні добрив надто близько до насіння вони відбирають у рослин необхідну вологість, насіння може пересохнути або недоотримати достатню кількість води.

Структура FertiSpot з гранульованими добривами

Сівалка точного висіву Precea з FertiSpot для гранульованих добрив, як і класична сівалка точного висіву, має бункер для добрив з дозуючим пристроєм. Дозування регулює потрібну норму внесення на гектар. Її можна сформувати також за допомогою аплікаційних карток. У поєднанні з включенням окремих рядів для добрив дозуючий пристрій можна відключити через Section Control на клинах та похилих розворотних смугах для кожного ряду. Від дозування мінеральні добрива потрапляють у порційний дозатор FertiSpot. Постійний потік добрив, що надходять у порційний дозатор, подається за допомогою лопасті порційного дозатора, що швидко обертається, порційно залишає його і порційно потрапляє до сошника для добрив. Регулювання порційного дозатора та викид насіння здійснюється синхронно. Налаштування здійснюється за допомогою ISOBUS-регулювання Precea. За рахунок удосконалення FertiSpot добрива можуть подаватися порційно безпосередньо під рослини, а також порційно між насінням. За допомогою ISOBUS регулювання механізатор може точково вказати місце введення добрив. На вдосконаленому дозаторі FertiSpot депо добрив можна змістити. За допомогою ISOBUS-регулювання механізатор може ввести точне місце внесення добрив – під насінням або зі зміщенням між двома насінням. Крім того, з FertiSpot можна реалізувати стрічкову обробку. Спеціальна конструкція дозволяє, залежно від специфікації машини, застосовувати норми внесення добрив 250 кг на гектар, незалежно від виду добрив.

Оптимальне використання добрив рослинами

Прицільне розміщення добрив у зоні укладання посівного матеріалу веде до значно кращого засвоєння поживних речовин, оскільки доступність рослин підвищується. Вища доступність за рахунок точкової обробки дозволяє знизити загальну витрату добрив на гектар. Так, згідно з результатами досліджень, які проводять Технічний університет прикладних наук Кельна, можна прогнозувати економію добрив у розмірі 25% при рівній урожайності.

Поряд із позитивним ефектом для навколишнього середовища, виявляються переваги для економіки виробництва та праці. Крім безпосереднього зниження витрат за рахунок зменшення витрати добрив на гектар додатково фіксується економія за рахунок більш високої продуктивності при посіві, завдяки меншим на 25% паузам під час заповнення. У регіонах із розвиненим молочним тваринництвом економія мінеральних добрив дозволяє краще використовувати внутрішньогосподарські добрива.

Висока економія добрив як забезпечує фермеру значний приріст врожайності, а й дозволяє підрядним організаціям економити час і гроші, оскільки рахунок скорочення зупинок для заповнення добрив підвищується ефективність роботи. Скорочення витрати добрив та їх ефективне використання йде на користь також довкіллю.

Удосконалення системи FertiSpot дозволяє застосовувати її на різних культурах. За рахунок варіабельної обробки між насінням добрива можуть розміщуватися як депо також на чутливих культурах. Такі культури, як ріпак чи цукрові буряки, чутливі до добрив, можна оптимально обробляти з меншою нормою внесення добрив.

АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні

телефонуйте: 0 800 212 218 

#АГРОШЛЯХ #АГРО_ШЛЯХ #технікадляагрозбізнесу #ІдеїдлянашогоМайбутнього #Amazone

Інші новини

11/03/2024

Новий пакет гідравліки Komfort з ComfortClick для Teres 300

Відтепер навісний повнооборотний плуг Teres 300 відрізняється не тільки результатами роботи, а й можливістю гідравлічного регулювання. Поряд із класичним оборотом плуга, ширину першої борозни, загальну робочу ширину та глибину обробітку можна регулювати гідравлічно, за допомогою гідровиходів подвійної дії.

Для комфортного використання цих функцій з кабіни трактора при роботі з Teres 300 VS у максимальній комплектації потрібні чотири гідровиходи подвійної дії та один гідровихід простої дії для запобіжного механізму. Щоб забезпечити можливість гідравлічного регулювання за наявності трактора з 2 або 3 гідровиходами, компанія AMAZONE розробила для плуга Teres пакет гідравліки Komfort.

Комфортний попередній вибір функцій регулювання

Завдяки електричному передселекторному боксу та електрогідравлічному блоку управління можна за допомогою всього одного гідровиходу керувати кількома функціями.

За допомогою поворотного перемикача ComfortClick можна окремо вибрати функції налаштування робочої ширини, глибини обробітку і ширини першої борозни. Це дозволяє проводити комфортне керування та регулювання Teres 300 за допомогою всього двох гідровиходів подвійної дії. Відповідно, наявний у більшості випадків третій гідровихід можна використовувати для верхньої гідравлічної тяги.

Завдяки новому пакету гідравліки Komfort з ComfortClick AMAZONE Teres 300 гарантує повний комфорт керування із зменшеним зусиллям зчеплення для всіх тракторів.

 

  • Повний комфорт керування Teres 300 всього з одним гідровиходом
  • Комфортне налаштування з кабіни
  • Зменшене зусилля зчеплення 

 

ComfortClick – наочне зображення для комфортного керування. Зрозумілий попередній вибір функцій налаштування

 

 

 

 

 

Легке налаштування першої борозни, робочої ширини та глибини обробітку – з пакетом гідравліки Komfort можна використати весь потенціал

 

 

 

 

Спеціалісти компанії “АГРО ШЛЯХ” – ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР з постачання техніки AMAZONE в Україні.

“АГРО ШЛЯХ” – офіційний дилер AMAZONE в Україні.

телефонуйте 📱 0 800 212 218

 

20/02/2024

Культиватор Cobra AMAZONE з 6-рядною конструкцією відрізняється своєю гнучкістю під час лущення стерні, чи більш глибокого другого та третього обробітку, а також переорювання проміжних культур або передпосівної підготовки.
Через зростання резистентності і зниження обсягів використання засобів захисту рослин механічна боротьба з бур’янами під час другого проходу набуває все більшого значення.

Разом з 9 варіантами котків (подвійних чи простих) для зворотного ущільнення ґрунту AMAZONE пропонує також подвійний штригель.
Подвійний штригель демонструє свої сильні сторони особливо при механічній боротьбі з бур’янами під час другої чи третьої обробки. За допомогою подвійного штригеля зрізані стрілчастими лапами бур’яни або падалиця зернових переносяться на поверхню ґрунту. Додатково за рахунок вібрації зубів штригеля ґрунт відокремлюється від коренів бур’янів та падалиці зернових. Таким чином штригель висічує землю з коріння. Завдяки цьому бур’яни та падалиця зернових засихають під дією сонячних променів.
Подвійний штригель додатково вирівнює та покращує розподіл соломи на поверхні. Крім того, через незначне зворотне ущільнення навесні ґрунт прогрівається і просихає швидше.
При роботі подвійного штригеля ведення по глибині передньої частини знаряддя здійснюється за рахунок 4 інтегрованих опорних коліс, а в задній частині – за рахунок транспортного шасі TX.

Відповідно, завдяки гідравлічному з’єднанню опорних коліс з шасі глибину обробітку навіть за умови використання подвійного штригеля можна регулювати безступінчасто під час роботи машини. Для розпушування ущільнень, які можуть виникнути від коліс шасі, за транспортними колесами розміщуються стійки.

Відтепер боротьба з бур’янами стане ще більш ефективною з причіпний культиватором Cobra  AMAZONE з подвійним штригелем

• Механічна боротьба з бур’янами завдяки суцільному зрізу та подвійному штригелю
• Поліпшення здоров’я поля та скорочення обсягів використання засобів захисту рослин
• Додатковий розподіл соломи та вирівнювання ґрунту
• Швидше просихання та прогрівання ґрунту навесні

Детальніше за телефоном 📲0 800 212 218

🤝 АГРО ШЛЯХ офіційний дилер Amazone в Україні

🔥Діє спеціальна пропозиція на сівалки AMAZONE

14/02/2024

Раді повідомити про старт ЮВІЛЕЙНОЇ КАМПАНІЇ до 75-річчя сівалок AMAZONE.

Заощаджуйте до 75 € на рядку, купуючи причіпні зернові сівалки AMAZONE: Cirrus, Cayena, Citan, Condor або Primera DMC.

А також Ви заощаджуєте до 750 € на кожній машині при покупці навісної сівалки D9 AMAZONE

Для отримання комерційної пропозиції звертайтесь до офіційного дилера AMAZONE компанії «АГРО ШЛЯХ»

за телефоном: 0 800 212 218

Акція діє з 15.02.2024 до 30.06.2024 року. Поставка повинна бути здійснена не пізніше 31.12.2024 року.
Не підсумовується до будь-якої іншої акції.

 

01/02/2024

Модельний ряд розподільників добрив AMAZONE замовляйте у офіційного дилера 👉 компанії «АГРО ШЛЯХ».
❗️Діє спеціальна пропозиція❗️

👉новинки та флагмани: високопродуктивні розумні розподільники ZA-TS та ZG-TS
👉добре відомі дводискові розподільники серії ZA-M
👉нові безкомпромісні комбіновані розподільники ZG-TX для внесення добрив та вапна.

➤ АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні з 2005 року.

Замовлення техніки ☎ 0 800 212 218 консультація

🔝Топ аргументи на користь техніки для внесення добрив від AMAZONE:⤵️

🟠 ZG-TX НОВИНКА❗️
задає нові стандарти в секторі комбінованих розподільників Як гранульовані мінеральні добрива, так і вологе вапно можна точно вносити за допомогою однієї машини шляхом простого переобладнання системи розподілу TS на нещодавно розроблений блок розподілу вапна.
▪️Об’єм бункера 6800 л / 9000 л / 11200 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

 

 

 

 

 

🟠ZA-TS високопродуктивний розподільник має точний розподільний пристрій з інтегрованим пристроєм AutoTS для межового розподілення. Стабільний тригранний малюнок стандартного розподілення з великою дальністю викидання й великими зонами перекривання забезпечує стійкість до вітру, на схилах і в разі зміни властивостей добрив. Механізм для межового розподілення AutoTS дає змогу надійно отримувати обривисті малюнки межового розподілення та створювати оптимальні умови для розвитку рослин аж до меж поля.
▪️Об’єм бункера 1400 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2600 л / 2700 л / 3200 л / 4200 л / 5000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

🟠ZG-TS високопродуктивний розподільник для швидкого та точного внесення мінеральних добрив. Він вражає своєю неперевершеною точністю та високою продуктивністю завдяки системі розподілу TS і комфорту, який пропонує термінал управління ISOBUS AmaTron 4
▪️Об’єм бункера 7500 л / 10 000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

Для контролю поперечного розподілу протягом усього процесу внесення добрив розподільники ZA-TS і ZG-TS можна обладнати сенсорною системою ArgusTwin. З ArgusTwin віяло розподілу безперервно контролюється за рахунок 14 радарних сенсорів, розташованих із правого й лівого боків. У разі відхилень поперечний розподіл автоматично коригується через регулювання електричної розподільної системи. Це можна реалізувати окремо з кожного боку, що забезпечить оптимальне поперечний озподіл.

🟠ZA-M професійний дводисковий розподільник добрив. Високопродуктивні мішалки, що повільно обертаються, і низька кількість обертів дисків сприяють створенню рівномірного, щадного потоку добрив.
▪️Об’єм бункера 1200 л / 1500 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2500 л / 2700 л / 3000 л
▪️Ширина захвату Від 10 до 36 м

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте ☎ 0 800 212 218

🤝 широкий асортимент техніки AMAZONE у наявності ➤ швидка доставка ➤ введення в експлуатацію ➤ навчання оператора

Форма зворотного зв'язку