Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

Час опанувати нові технології та техніку

Вадим Коренда, керівник ПП «ЗОЛОТА НИВА 2019» (Миколаївська обл.) про перехід на Strip-Till та використання техніки AMAZONE

Маємо 3500 га в обробітку. Займаємося вирощуванням зернових, бобових і технічних культур. На щастя, бойових дій на території, де розташоване господарство, не було. Тому нас бої не «зачепили». «Зачепила» нас швидше фінансова політика. Стан підприємства погіршився, і оце чіпає. Ціни на нашу продукцію зараз дуже низькі, товар нерентабельний. Банально немає з чого брати заробіток. Щодо цін на добрива – зараз вони трохи знизилися, але на час, коли ми добрива закуповували, то це були зовсім інші цифри. Якщо раніше це було, приблизно, 12-15, до 20 тисяч, то ми вже купували від 30 до 40 тисяч. Різниця значна, і в такій ситуації треба шукати якісь способи, використовувати технічні та технологічні можливості підтримки рентабельності.

Зараз ми вже частково використовуємо Strip-Till. В іншому – поки що класичне землеробство. Переходимо на Strip-Till, тому що сьогодні треба пильно прораховувати усі економічні складові. З використанням Strip-Till економіка набагато краще рахується. Що зараз дуже актуально – потрібно задіяти менший людський ресурс, адже багато спеціалістів та фахівців йдуть до лав ЗСУ. Плюс питання зносу техніки. Тобто економічна складова диктує на сьогоднішній день умови для пошуку альтернативних технологій для того, щоб покращити і стан ґрунту, і загальний стан усього підприємства. Один із головних аспектів – у нашому регіоні погано з вологою, дуже складна ситуація, усе літо зазвичай немає дощів. За умов використання Strip-Till накопичення вологи йде інакше, що напряму дозволяє отримати кращий урожай.

Дуже важливо розуміти, що для нормальної роботи однієї тільки технології буде недостатньо. Потрібна відповідна та сучасна техніка. Ми, серед іншого, використовуємо техніку від бренду AMAZONE. Влаштовує співвідношення «ціна – якість». Ця техніка відпрацьовує усі свої завдання. Плюс дилер, а ми купували саме в офіційного дилера бренду в Україні компанії «АГРО ШЛЯХ», пропонує гарний сервіс. Там професійні менеджери, з якими можна спілкуватися. Нормальні люди, з якими приємно працювати.

 

 

 

Так, наприклад, ще у 2019 році взяли сівалку для великої площі AMAZONE Primera DMC 6000-2C. Цю високопродуктивну сівалку розроблено переважно для прямої та мульчувальної сівби в посушливих регіонах. За допомогою унікальних долотоподібних сошників вона забезпечує бездоганну точність закладання посівного матеріалу на зораному полі, на полі, обробленому культиватором, і під час прямої сівби. Посівний матеріал закладається під рослинні залишки із забезпеченням оптимального контакту з ґрунтом, що гарантує чудову появу сходів.

 

 

 

У 2021 році придбали причіпну сівалку D9 6000-TC. В наших умовах вона ідеально підходить для прецизійного традиційного та мульчованого посіву зернових та бобових. За рахунок низької тягової потреби та компактності її можна агрегатувати з порівняно маленькими тракторами з низькою підйомною силою. Якість роботи та сам результат при цьому аж ніяк не стають гіршими.

Минулого року купив причіпну компактну дискову борону Catros 8003-2TX для поверхневого обробітку ґрунту з інтенсивним змішуванням. Результат ідеальний. Вона дуже маневрена завдяки центральному шасі. Там чимала ширина захвату, але з нею з комфортом можна їхати хоч би й по громадським дорогам у місті. Взагалі дуже комфортна машина, дуже плавний хід та низька тягова потреба.

Вже цього року у того ж дилера – «АГРО ШЛЯХ» – взяв високопродуктивну сівалку Primera DMC 9000-2С. Станом на зараз я ще, чесно кажучи, не можу сказати, що перевірив машину в роботі на всі сто відсотків, але є дуже ґрунтовна думка, що ця сівалка стане в господарстві ідеальною машиною для роботи з низьковитратними технологіями на великих площах. В принципі, вона підходить не тільки для мульчованого і прямого посіву, але й для посіву за оранкою.

Одна з головних порад щодо роботи з технікою AMAZONE така ж сама як і для будь-якого бренду, хоч закордонного, хоч вітчизняного, і вона дуже проста й універсальна: техніку треба берегти. Використовувати та працювати з розумом. Не «пускати» її туди, куди не треба лізти. Треба проводити своєчасне технічне обслуговування, щоб їхати в поле, а не додому на ремонт. Дуже тішить, що у того ж «АГРО ШЛЯХУ» сервіс обслуговування розвинутий на належному рівні. Усі роботи проводяться фахівцями своєчасно та якісно. Постійно у наявності є всі необхідні запчастини. Отже, було б тільки бажання ефективно працювати, а можливості є.

Джерело: AgroTimes

Інші новини

11/03/2024

Новий пакет гідравліки Komfort з ComfortClick для Teres 300

Відтепер навісний повнооборотний плуг Teres 300 відрізняється не тільки результатами роботи, а й можливістю гідравлічного регулювання. Поряд із класичним оборотом плуга, ширину першої борозни, загальну робочу ширину та глибину обробітку можна регулювати гідравлічно, за допомогою гідровиходів подвійної дії.

Для комфортного використання цих функцій з кабіни трактора при роботі з Teres 300 VS у максимальній комплектації потрібні чотири гідровиходи подвійної дії та один гідровихід простої дії для запобіжного механізму. Щоб забезпечити можливість гідравлічного регулювання за наявності трактора з 2 або 3 гідровиходами, компанія AMAZONE розробила для плуга Teres пакет гідравліки Komfort.

Комфортний попередній вибір функцій регулювання

Завдяки електричному передселекторному боксу та електрогідравлічному блоку управління можна за допомогою всього одного гідровиходу керувати кількома функціями.

За допомогою поворотного перемикача ComfortClick можна окремо вибрати функції налаштування робочої ширини, глибини обробітку і ширини першої борозни. Це дозволяє проводити комфортне керування та регулювання Teres 300 за допомогою всього двох гідровиходів подвійної дії. Відповідно, наявний у більшості випадків третій гідровихід можна використовувати для верхньої гідравлічної тяги.

Завдяки новому пакету гідравліки Komfort з ComfortClick AMAZONE Teres 300 гарантує повний комфорт керування із зменшеним зусиллям зчеплення для всіх тракторів.

 

  • Повний комфорт керування Teres 300 всього з одним гідровиходом
  • Комфортне налаштування з кабіни
  • Зменшене зусилля зчеплення 

 

ComfortClick – наочне зображення для комфортного керування. Зрозумілий попередній вибір функцій налаштування

 

 

 

 

 

Легке налаштування першої борозни, робочої ширини та глибини обробітку – з пакетом гідравліки Komfort можна використати весь потенціал

 

 

 

 

Спеціалісти компанії “АГРО ШЛЯХ” – ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР з постачання техніки AMAZONE в Україні.

“АГРО ШЛЯХ” – офіційний дилер AMAZONE в Україні.

телефонуйте 📱 0 800 212 218

 

20/02/2024

Культиватор Cobra AMAZONE з 6-рядною конструкцією відрізняється своєю гнучкістю під час лущення стерні, чи більш глибокого другого та третього обробітку, а також переорювання проміжних культур або передпосівної підготовки.
Через зростання резистентності і зниження обсягів використання засобів захисту рослин механічна боротьба з бур’янами під час другого проходу набуває все більшого значення.

Разом з 9 варіантами котків (подвійних чи простих) для зворотного ущільнення ґрунту AMAZONE пропонує також подвійний штригель.
Подвійний штригель демонструє свої сильні сторони особливо при механічній боротьбі з бур’янами під час другої чи третьої обробки. За допомогою подвійного штригеля зрізані стрілчастими лапами бур’яни або падалиця зернових переносяться на поверхню ґрунту. Додатково за рахунок вібрації зубів штригеля ґрунт відокремлюється від коренів бур’янів та падалиці зернових. Таким чином штригель висічує землю з коріння. Завдяки цьому бур’яни та падалиця зернових засихають під дією сонячних променів.
Подвійний штригель додатково вирівнює та покращує розподіл соломи на поверхні. Крім того, через незначне зворотне ущільнення навесні ґрунт прогрівається і просихає швидше.
При роботі подвійного штригеля ведення по глибині передньої частини знаряддя здійснюється за рахунок 4 інтегрованих опорних коліс, а в задній частині – за рахунок транспортного шасі TX.

Відповідно, завдяки гідравлічному з’єднанню опорних коліс з шасі глибину обробітку навіть за умови використання подвійного штригеля можна регулювати безступінчасто під час роботи машини. Для розпушування ущільнень, які можуть виникнути від коліс шасі, за транспортними колесами розміщуються стійки.

Відтепер боротьба з бур’янами стане ще більш ефективною з причіпний культиватором Cobra  AMAZONE з подвійним штригелем

• Механічна боротьба з бур’янами завдяки суцільному зрізу та подвійному штригелю
• Поліпшення здоров’я поля та скорочення обсягів використання засобів захисту рослин
• Додатковий розподіл соломи та вирівнювання ґрунту
• Швидше просихання та прогрівання ґрунту навесні

Детальніше за телефоном 📲0 800 212 218

🤝 АГРО ШЛЯХ офіційний дилер Amazone в Україні

🔥Діє спеціальна пропозиція на сівалки AMAZONE

14/02/2024

Раді повідомити про старт ЮВІЛЕЙНОЇ КАМПАНІЇ до 75-річчя сівалок AMAZONE.

Заощаджуйте до 75 € на рядку, купуючи причіпні зернові сівалки AMAZONE: Cirrus, Cayena, Citan, Condor або Primera DMC.

А також Ви заощаджуєте до 750 € на кожній машині при покупці навісної сівалки D9 AMAZONE

Для отримання комерційної пропозиції звертайтесь до офіційного дилера AMAZONE компанії «АГРО ШЛЯХ»

за телефоном: 0 800 212 218

Акція діє з 15.02.2024 до 30.06.2024 року. Поставка повинна бути здійснена не пізніше 31.12.2024 року.
Не підсумовується до будь-якої іншої акції.

 

01/02/2024

Модельний ряд розподільників добрив AMAZONE замовляйте у офіційного дилера 👉 компанії «АГРО ШЛЯХ».
❗️Діє спеціальна пропозиція❗️

👉новинки та флагмани: високопродуктивні розумні розподільники ZA-TS та ZG-TS
👉добре відомі дводискові розподільники серії ZA-M
👉нові безкомпромісні комбіновані розподільники ZG-TX для внесення добрив та вапна.

➤ АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні з 2005 року.

Замовлення техніки ☎ 0 800 212 218 консультація

🔝Топ аргументи на користь техніки для внесення добрив від AMAZONE:⤵️

🟠 ZG-TX НОВИНКА❗️
задає нові стандарти в секторі комбінованих розподільників Як гранульовані мінеральні добрива, так і вологе вапно можна точно вносити за допомогою однієї машини шляхом простого переобладнання системи розподілу TS на нещодавно розроблений блок розподілу вапна.
▪️Об’єм бункера 6800 л / 9000 л / 11200 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

 

 

 

 

 

🟠ZA-TS високопродуктивний розподільник має точний розподільний пристрій з інтегрованим пристроєм AutoTS для межового розподілення. Стабільний тригранний малюнок стандартного розподілення з великою дальністю викидання й великими зонами перекривання забезпечує стійкість до вітру, на схилах і в разі зміни властивостей добрив. Механізм для межового розподілення AutoTS дає змогу надійно отримувати обривисті малюнки межового розподілення та створювати оптимальні умови для розвитку рослин аж до меж поля.
▪️Об’єм бункера 1400 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2600 л / 2700 л / 3200 л / 4200 л / 5000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

🟠ZG-TS високопродуктивний розподільник для швидкого та точного внесення мінеральних добрив. Він вражає своєю неперевершеною точністю та високою продуктивністю завдяки системі розподілу TS і комфорту, який пропонує термінал управління ISOBUS AmaTron 4
▪️Об’єм бункера 7500 л / 10 000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

Для контролю поперечного розподілу протягом усього процесу внесення добрив розподільники ZA-TS і ZG-TS можна обладнати сенсорною системою ArgusTwin. З ArgusTwin віяло розподілу безперервно контролюється за рахунок 14 радарних сенсорів, розташованих із правого й лівого боків. У разі відхилень поперечний розподіл автоматично коригується через регулювання електричної розподільної системи. Це можна реалізувати окремо з кожного боку, що забезпечить оптимальне поперечний озподіл.

🟠ZA-M професійний дводисковий розподільник добрив. Високопродуктивні мішалки, що повільно обертаються, і низька кількість обертів дисків сприяють створенню рівномірного, щадного потоку добрив.
▪️Об’єм бункера 1200 л / 1500 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2500 л / 2700 л / 3000 л
▪️Ширина захвату Від 10 до 36 м

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте ☎ 0 800 212 218

🤝 широкий асортимент техніки AMAZONE у наявності ➤ швидка доставка ➤ введення в експлуатацію ➤ навчання оператора

Форма зворотного зв'язку