Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

AMAZONE святкує 140-річчя від часу заснування

Цього року AMAZONE святкує 140-річчя від часу заснування! 🥳

140 років AMAZONE: «Ідеї для нашого майбутнього»
1 травня 1883 року Генріх Драйєр заснував підприємство «Фабрика з виготовлення сільськогосподарських машин та знарядь H. Dreyer» у  місті Гасте під Оснабрюком. З цього почалась вже 140-літня історія сімейного підприємства, яке досі займається виробництвом машин для сільського господарства. Amazone сьогодні є провідним світовим виробником сільськогосподарської техніки.

Історія успіху
Засновник Генріх Драйєр почав свою діяльність у 1883 році з виробництва зерноочисної машини. Незадовго після цього, у нього з’явилась мрія зробити свою техніку популярною по всьому світу. І вже у 1906 році перші зерноочисні машини були продані у Чилі, у місто Вальпараїсо. Цей успіх став основою для розширення експортної діяльності сучасної групи Amazone.
Наступні покоління Генріха Драйєра здійснили й продовжують здіснювати значний внесок у розвиток виробництва і його історію успіху. Зокрема, у 60-х роках минулого століття особливу популярність отримали дводискові розподільники добрив ZA та сівалка D4, які стали справжніми бестселерами. Щоб задовольнити стрімкий ріст попиту, було розширено виробничі потужності й створена перша філія в Худі під Ольденбургом. У 2009 році цей виробничий майданчик був розширений і перетворений на Худе-Альтмоорхаузен, де виготовляється сучасна високопродуктивна посівна техніка.
Покроково розширюючи свої можливості, Amazone також зайнялася розробкою знарядь з приводом від валу відбору потужності для поєднання з сівалками, ставши першим виробником такого устаткування у сегменті ґрунтообробної техніки. Починаючи з 1998 року, машини для пасивного обробітку ґрунту, виготовляються на дочірньому підприємстві BBG у Лейпцигу.
Впродовж своєї історії компанія Amazone зазнавала випробувань і труднощів. Однак, завдяки наполегливості поколінь Драйєрів, підприємство змогло зберегти стабільну траєкторію розвитку. Виробництво постійно зростало, а портфоліо продукції поповнювалося. Наприклад, у 2016 році завдяки придбанню підприємства Vogel & Noot, виробника плугів з Угорщини, Amazone значно розширила свою лінійку ґрунтообробних машин і виробничі потужності.
Крім заводів у Гасті та Леєдені, у 2018 році розпочалося будівництво нового виробничого майданчика у Брамші, північно від Оснабрюка. Сучасні монтажні цехи забезпечують достатньо місця для різноманітного виробництва широкого спектра машин і оптимізації загальної логістики по трьох заводах. Крім того, з 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik у Бад Віндсхаймі теж стала частиною групи підприємств. Цей крок був важливим для розширення асортименту в галузі догляду за рослинами.

Удосконалити досягнення минулого
Сьогодні Amazone має ключові компетенції у виробництві техніки для активного та пасивного обробітку ґрунту, посівної техніки, сівалок точного висіву, розподільників добрив та обприскувачів. Крім цього, компанія спеціалізується на виробництві комунальних машин для догляду за озелененими площами та парками, а також техніки для зимових робіт, що виробляється на заводі у Форбасі, Франція.
У 2022 фінансовому році група Amazone мала дев’ять виробничих майданчиків із понад 2 тисячами співробітників. Торік експорт склав 80%.
Головний офіс та завод групи Amazone розташовані у Гасті, що входить до комуни Хасберген під Оснабрюком. Підприємство повністю належить родині Драйєрів. Після багаторічного керівництва компанією почесним професором, доктором Хайнцом Драйєром (†17 лютого 2023 р.) та його двоюрідним братом Клаусом Драйєром, керівництво перейшло до представників 4 покоління сім’ї — Крістіана Драйєра та доктора Юстуса Драйєра.
— Ми маємо намір продовжити фундаментальні успіхи та досягнення минулого, щоб сільське господарство в усьому світі орієнтувалося на наші інноваційні рішення у галузі інтелектуального рослинництва, — зазначили співвласники. — Ми висловлюємо велику вдячність нашим предкам, ми вдосконалюватимемо їхні досягнення і водночас шукатимемо відповіді на виклики майбутнього. Висловлюємо особливу подяку членам наших сімей, нашим клієнтам, співробітникам, партнерам зі збуту та імпортерам, постачальникам, а також усім людям, які своєю особистою участю та активною діяльністю сприяли успіху нашого підприємства.

У планах — подальше зростання
Розумне планування та інвестиції в успішне, стійке майбутнє й надалі включені у філософію підприємства. При цьому співвласники мають на меті нарощувати виробничі потужності Amazone відповідно до органічного зростання і постійно модернізувати актуальні процеси виготовлення та логістики. Одночасно Amazone спільно з партнерами концентрується на збільшенні частки на найважливіших ринках світу у всіх компетентних сферах.
— При розробці нових технологій у центрі уваги перебувають насамперед потреби клієнтів, а також своєчасне виявлення вимог майбутнього. У минулому такий шлях вже показав свою успішність, — поділився професор Юстус Драйєр.
Крім того, посилюється підтримка клієнтів у галузі сервісної служби завдяки більш інтенсивному супроводу та консультаціям щодо дедалі складніших сільгоспмашин та технологій.
Amazone, серед іншого, планує розширити нову дослідну станцію у Вамбергену недалеко від Хасберген-Гасте. Нині там в рамках довгострокового експериментального проєкту землеробства під назвою Controlled Row Farming (CRF) представлена нова, рядкова технологія вирощування. Підприємство регулярно проводить масштабні навчальні заходи.
Як і раніше, компанія бере на себе відповідальність за співробітників та їхні сім’ї.
— З одного боку, йдеться про збереження та модернізацію робочих місць. З іншого — ми усвідомлюємо, що для утримання провідних позицій при розробці нових технологій та постійного забезпечення оптимальної якості підприємство потребує мотивованих та кваліфікованих співробітників, — зазначив Крістіан Драйєр.

Ідеї для майбутнього

Співвласники компанії вважають економічні та екологічні вимоги важливими для майбутньої модернізації лінійки продукції Amazone.
— Ми бажаємо зробити ключовий внесок у забезпечення населення світу продовольством та завдяки інноваційним ідеям сприяти сільському господарству у питаннях націленості на перспективи та сталий розвиток, — пояснив доктор Юстус Драйєр, наголосивши на великих викликах, перед якими стоять сьогодні професійне сільське господарство та сільськогосподарська техніка.
Сільське господарство має виробляти якісні харчові продукти для забезпечення продовольством населення світу, кількість якого зростає. Водночас площа орних земель скорочується, а зміна клімату з екстремальними погодними умовами ще більше ускладнює ситуацію.
— Ми бачимо в цьому три важливі для нас і сільського господарства взаємопов’язані завдання: збереження цінних ресурсів, стійке скорочення обсягів використання виробничих засобів, більше точності для сталого розвитку та ефективності витрат за одночасно високого рівня врожайності, — продовжив Крістіан Драйєр. — Amazone має ключову мету досягти високого рівня врожайності на гектар площі зі стійкими методами. Потрібно підвищувати ефективність виробничих процесів та максимально точно обробляти рослини. Водночас підвищення біорізноманіття та збереження родючості мають бути найважливішими цілями для сталості та відкриття нових перспектив для наступних поколінь.
Для задоволення екологічних вимог Amazone, серед іншого, нарощує застосування електроніки. Концепція Amazone 4.0. за допомогою GPS-технологій, сенсорики, програмного забезпечення та інших інструментів розширює можливості диференційованого обробітку та обробки окремих рослин. Керівництво компанії планує розширити лінійку машин таким чином, щоб і в майбутньому пропонувати відповідні системи та технології для кожної місцевості з індивідуальними особливостями, а також для будь-якого розміру господарства та культури. Важливою основою для цього є розширення власної програми експериментальних досліджень на міжнародній арені у співпраці з науковими установами, консультативними центрами та практичними користувачами в галузі сільського господарства.
Динамічніше і швидше у майбутньому
— Ми приділяємо увагу тому, щоб Amazone і надалі оптимально надавала послуги своїм клієнтам. Необхідно й надалі діяти динамічніше, надійніше та швидше за інших, — підсумували співвласники компанії. — Це вимагає з новою силою відповідати актуальним потребам клієнтів та розробляти інноваційну техніку. Ми позитивно оцінюємо довгострокові перспективи для сільськогосподарської техніки та сільського господарства, які формують систему для забезпечення продовольством світового населення та з оптимізмом дивимось у майбутнє.

АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні

телефонуйте 0 800 212 218 

техніка в наявності та під замовлення

#АГРОШЛЯХ #АГРО_ШЛЯХ #технікадляагрозбізнесу

Інші новини

11/03/2024

Новий пакет гідравліки Komfort з ComfortClick для Teres 300

Відтепер навісний повнооборотний плуг Teres 300 відрізняється не тільки результатами роботи, а й можливістю гідравлічного регулювання. Поряд із класичним оборотом плуга, ширину першої борозни, загальну робочу ширину та глибину обробітку можна регулювати гідравлічно, за допомогою гідровиходів подвійної дії.

Для комфортного використання цих функцій з кабіни трактора при роботі з Teres 300 VS у максимальній комплектації потрібні чотири гідровиходи подвійної дії та один гідровихід простої дії для запобіжного механізму. Щоб забезпечити можливість гідравлічного регулювання за наявності трактора з 2 або 3 гідровиходами, компанія AMAZONE розробила для плуга Teres пакет гідравліки Komfort.

Комфортний попередній вибір функцій регулювання

Завдяки електричному передселекторному боксу та електрогідравлічному блоку управління можна за допомогою всього одного гідровиходу керувати кількома функціями.

За допомогою поворотного перемикача ComfortClick можна окремо вибрати функції налаштування робочої ширини, глибини обробітку і ширини першої борозни. Це дозволяє проводити комфортне керування та регулювання Teres 300 за допомогою всього двох гідровиходів подвійної дії. Відповідно, наявний у більшості випадків третій гідровихід можна використовувати для верхньої гідравлічної тяги.

Завдяки новому пакету гідравліки Komfort з ComfortClick AMAZONE Teres 300 гарантує повний комфорт керування із зменшеним зусиллям зчеплення для всіх тракторів.

 

  • Повний комфорт керування Teres 300 всього з одним гідровиходом
  • Комфортне налаштування з кабіни
  • Зменшене зусилля зчеплення 

 

ComfortClick – наочне зображення для комфортного керування. Зрозумілий попередній вибір функцій налаштування

 

 

 

 

 

Легке налаштування першої борозни, робочої ширини та глибини обробітку – з пакетом гідравліки Komfort можна використати весь потенціал

 

 

 

 

Спеціалісти компанії “АГРО ШЛЯХ” – ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР з постачання техніки AMAZONE в Україні.

“АГРО ШЛЯХ” – офіційний дилер AMAZONE в Україні.

телефонуйте 📱 0 800 212 218

 

20/02/2024

Культиватор Cobra AMAZONE з 6-рядною конструкцією відрізняється своєю гнучкістю під час лущення стерні, чи більш глибокого другого та третього обробітку, а також переорювання проміжних культур або передпосівної підготовки.
Через зростання резистентності і зниження обсягів використання засобів захисту рослин механічна боротьба з бур’янами під час другого проходу набуває все більшого значення.

Разом з 9 варіантами котків (подвійних чи простих) для зворотного ущільнення ґрунту AMAZONE пропонує також подвійний штригель.
Подвійний штригель демонструє свої сильні сторони особливо при механічній боротьбі з бур’янами під час другої чи третьої обробки. За допомогою подвійного штригеля зрізані стрілчастими лапами бур’яни або падалиця зернових переносяться на поверхню ґрунту. Додатково за рахунок вібрації зубів штригеля ґрунт відокремлюється від коренів бур’янів та падалиці зернових. Таким чином штригель висічує землю з коріння. Завдяки цьому бур’яни та падалиця зернових засихають під дією сонячних променів.
Подвійний штригель додатково вирівнює та покращує розподіл соломи на поверхні. Крім того, через незначне зворотне ущільнення навесні ґрунт прогрівається і просихає швидше.
При роботі подвійного штригеля ведення по глибині передньої частини знаряддя здійснюється за рахунок 4 інтегрованих опорних коліс, а в задній частині – за рахунок транспортного шасі TX.

Відповідно, завдяки гідравлічному з’єднанню опорних коліс з шасі глибину обробітку навіть за умови використання подвійного штригеля можна регулювати безступінчасто під час роботи машини. Для розпушування ущільнень, які можуть виникнути від коліс шасі, за транспортними колесами розміщуються стійки.

Відтепер боротьба з бур’янами стане ще більш ефективною з причіпний культиватором Cobra  AMAZONE з подвійним штригелем

• Механічна боротьба з бур’янами завдяки суцільному зрізу та подвійному штригелю
• Поліпшення здоров’я поля та скорочення обсягів використання засобів захисту рослин
• Додатковий розподіл соломи та вирівнювання ґрунту
• Швидше просихання та прогрівання ґрунту навесні

Детальніше за телефоном 📲0 800 212 218

🤝 АГРО ШЛЯХ офіційний дилер Amazone в Україні

🔥Діє спеціальна пропозиція на сівалки AMAZONE

14/02/2024

Раді повідомити про старт ЮВІЛЕЙНОЇ КАМПАНІЇ до 75-річчя сівалок AMAZONE.

Заощаджуйте до 75 € на рядку, купуючи причіпні зернові сівалки AMAZONE: Cirrus, Cayena, Citan, Condor або Primera DMC.

А також Ви заощаджуєте до 750 € на кожній машині при покупці навісної сівалки D9 AMAZONE

Для отримання комерційної пропозиції звертайтесь до офіційного дилера AMAZONE компанії «АГРО ШЛЯХ»

за телефоном: 0 800 212 218

Акція діє з 15.02.2024 до 30.06.2024 року. Поставка повинна бути здійснена не пізніше 31.12.2024 року.
Не підсумовується до будь-якої іншої акції.

 

01/02/2024

Модельний ряд розподільників добрив AMAZONE замовляйте у офіційного дилера 👉 компанії «АГРО ШЛЯХ».
❗️Діє спеціальна пропозиція❗️

👉новинки та флагмани: високопродуктивні розумні розподільники ZA-TS та ZG-TS
👉добре відомі дводискові розподільники серії ZA-M
👉нові безкомпромісні комбіновані розподільники ZG-TX для внесення добрив та вапна.

➤ АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні з 2005 року.

Замовлення техніки ☎ 0 800 212 218 консультація

🔝Топ аргументи на користь техніки для внесення добрив від AMAZONE:⤵️

🟠 ZG-TX НОВИНКА❗️
задає нові стандарти в секторі комбінованих розподільників Як гранульовані мінеральні добрива, так і вологе вапно можна точно вносити за допомогою однієї машини шляхом простого переобладнання системи розподілу TS на нещодавно розроблений блок розподілу вапна.
▪️Об’єм бункера 6800 л / 9000 л / 11200 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

 

 

 

 

 

🟠ZA-TS високопродуктивний розподільник має точний розподільний пристрій з інтегрованим пристроєм AutoTS для межового розподілення. Стабільний тригранний малюнок стандартного розподілення з великою дальністю викидання й великими зонами перекривання забезпечує стійкість до вітру, на схилах і в разі зміни властивостей добрив. Механізм для межового розподілення AutoTS дає змогу надійно отримувати обривисті малюнки межового розподілення та створювати оптимальні умови для розвитку рослин аж до меж поля.
▪️Об’єм бункера 1400 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2600 л / 2700 л / 3200 л / 4200 л / 5000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

🟠ZG-TS високопродуктивний розподільник для швидкого та точного внесення мінеральних добрив. Він вражає своєю неперевершеною точністю та високою продуктивністю завдяки системі розподілу TS і комфорту, який пропонує термінал управління ISOBUS AmaTron 4
▪️Об’єм бункера 7500 л / 10 000 л
▪️Ширина захвату Від 15 до 54 м

Для контролю поперечного розподілу протягом усього процесу внесення добрив розподільники ZA-TS і ZG-TS можна обладнати сенсорною системою ArgusTwin. З ArgusTwin віяло розподілу безперервно контролюється за рахунок 14 радарних сенсорів, розташованих із правого й лівого боків. У разі відхилень поперечний розподіл автоматично коригується через регулювання електричної розподільної системи. Це можна реалізувати окремо з кожного боку, що забезпечить оптимальне поперечний озподіл.

🟠ZA-M професійний дводисковий розподільник добрив. Високопродуктивні мішалки, що повільно обертаються, і низька кількість обертів дисків сприяють створенню рівномірного, щадного потоку добрив.
▪️Об’єм бункера 1200 л / 1500 л / 1700 л / 2000 л / 2200 л / 2500 л / 2700 л / 3000 л
▪️Ширина захвату Від 10 до 36 м

 

 

 

 

 

 

 

Телефонуйте ☎ 0 800 212 218

🤝 широкий асортимент техніки AMAZONE у наявності ➤ швидка доставка ➤ введення в експлуатацію ➤ навчання оператора

Форма зворотного зв'язку