Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

Запчастини до сільгосптехніки

Група компаній «АГРО ШЛЯХ» забезпечує відсутність простоїв та безперебійну роботу сільгосптехніки наших клієнтів, оперативно постачаючи оригінальні запчастини для сільгосптехніки «рідкого попиту» з Європи та Америки безпосередньо від виробника.

Запчастини до сільгосптехніки «постійного попиту» широкий асортимент оригінальних запасних частини до сільськогосподарської техніки та мастильних матеріалів є на складах у Харкові, Миколаєві, Києві, Полтаві.

У «АГРО ШЛЯХ» можна купити запчастини запчастини для комбайна, а також купити запчастини для іншої сільськогосподарської техніки. Також наша компанія постачає інші запчастини для сільгосптехніки: запчастини на сівалку, запчастини на комбайни, тракторні запчастини, запчастини на культиватори, запчастини на борони, запчастини для плуга, запчастини для косарки, кормороздавача, запчастини для кукурудзяної жниварки, картопляної техніки європейських та американських виробників. Ми постачаємо запчастини AMAZONE (АМАЗОНЕ), а також запчастини KRONE (КРОНЕ), будучи їх офіційними представниками в Україні.

Компанія “АГРО ШЛЯХ” пропонує запасні частини до самохідної, причіпної та навісної сільгосптехніки, фільтри, паливно-мастильні матеріали та шини від провідних світових виробників зі складів в Україні та на замовлення з Європи та Америки: AMAZONE, KRONE, PETKUS, Weidemann, APV, Hatzenbichler, 2iE, JYMPA, Lucas G, BRAUN, RM, STOLL, Elmers, Muthing, HF Agro

ВИБИРАЙТЕ ОРИГІНАЛ – високоякісні запасні і зношувальні частини, оперативна служба поставок, а також широкий асортимент В НАЯВНОСТІ!

Вибираючи оригінальні запасні частини і проведення технічного обслуговування за регламентом – Ви забезпечуєте максимальну продуктивність Вашої техніки без простоїв!

Замовляючи запасні частини в АГРО ШЛЯХ, Ви отримаєте компетентну консультацію і точно будете задоволені якістю робіт в наших спеціалізованих майстернях.

Телефонуйте 0 800 212 218

Форма замовлення запчастини

Наш фінансовий відділ і менеджери з продажу допоможуть підібрати оптимальну фінансову схему.

Виберіть виробника запчастин

Чому до нас варто звернутися?

Асортимент
техніки
Кваліфікована
консультація
Міжнародний
рівень
Індивідуальный
підбір
Мережа
представнитств
17 років
на українському ринку

Для якого виду техніки запчастина

Умови поставки

Зробіть запит комерційної пропозиції