Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

Сервіс

Сервіс

Група компаній «АГРО ШЛЯХ» забезпечує відсутність простоїв та безперебійну роботу сільгосптехніки наших клієнтів, оперативно постачаючи оригінальні запчастини для сільгосптехніки «рідкого попиту» з Європи та Америки безпосередньо від виробника.

Запчастини до сільгосптехніки «постійного попиту» є на складах у Харкові, Миколаєві, Києві, Полтаві.

У «АГРО ШЛЯХ» можна купити запчастини до трактора, запчастини для комбайна, а також купити запчастини для іншої сільськогосподарської техніки. Також наша компанія постачає інші запчастини для сільгосптехніки: запчастини на сівалку, запчастини на комбайни, тракторні запчастини, запчастини на культиватори, запчастини на борони, запчастини для плуга, запчастини для косарки, кормороздавача, запчастини для кукурудзяної жниварки, картопляної техніки європейських та американських виробників. Ми постачаємо запчастини AMAZONE (АМАЗОНЕ), а також запчастини KRONE (КРОНЕ), будучи їх офіційними представниками в Україні.

Компанія «АГРО ШЛЯХ» пропонує запасні частини до самохідної, причіпної та навісної сільгосптехніки, фільтри, паливно-мастильні матеріали та шини від провідних світових виробників зі складів в Україні та на замовлення з Європи та Америки: AMAZONE, KRONE, PETKUS, Weidemann, APV, Hatzenbichler, 2iE, JYMPA, Lucas G, BRAUN, RM, STOLL, Elmers, Muthing, HF Agro

Форма замовлення сервісу

Наш фінансовий відділ і менеджери з продажу допоможуть підібрати оптимальну фінансову схему.

Виберіть виробника запчастин

Чому до нас варто звернутися?

Асортимент
техніки
Кваліфікована
консультація
Міжнародний
рівень
Індивідуальный
підбір
Мережа
представнитств
17 років
на українському ринку

Умови поставки

Зробіть запит комерційної пропозиції