Для швидкого замовлення
техніки, будь ласка, залиште контакти. Ми зв'яжемося з Вами і надамо повну інформацію!

Діагностика та дефектування сільськогосподарської техніки

Діагностика та дефектування сільськогосподарської техніки запорука її надійної роботи!

Сервісний департамент АГРО ШЛЯХ надає послугу з технічного огляду та дефектування техніки AMAZONE, KRONE, WEIDEMANN, HATZENBICHLER у період з 1 листопада до 31 грудня 2023 року – БЕЗКОШТОВНО!

 

  • AMAZONE модельний ряд включає сільськогосподарську техніку для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив і захисту рослин; техніку для комунального господарства, догляду за зеленими насадженнями й зимових робіт.
  • KRONE лінійка для заготівлі кормів на силос і сінаж: косарки причіпні, навісні, самохідні, ворушилки та валкувачі, прес-підбирачі тюкові та рулонні, причепи сільськогосподарські та універсальні, кормозбиральні комбайни.
  • WEIDEMANN модельний ряд навантажувачів: електричні та телескопічні, фронтальні.
  • HATZENBICHLER ґрунтообробна техніка: культиватори та борони.

Якісно виконане сервісне обслуговування не тільки гарантує збереження техніки, а й спрощує введення в експлуатацію навесні.

Компанія АГРО ШЛЯХ завжди інвестує в навчання команди сервісний інженерів та менеджерів з продажу техніки. З стрімким розвитком технічного прогресу запорукою успішної роботи є навчання і підвищення кваліфікації персоналу. Регулярні семінари та навчальні програми дозволяють нашим сервісним інженерам бути в курсі актуального стану техніки.

Вибираючи оригінальні запасні частини і проведення технічного обслуговування за регламентом – Ви забезпечуєте максимальну продуктивність Вашої техніки без простоїв!

Замовляючи запасні частини в АГРО ШЛЯХ, Ви отримаєте компетентну консультацію і точно будете задоволені якістю робіт в наших спеціалізованих майстернях.

АГРО ШЛЯХ ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР понад 18 років.

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером 050 391 73 37

Купить плуг 5 корпусный в Украине
Ширина захвату корпусу 32*, 36, 40, 44, 48 см, механічне регулювання
від 32 до 55 см, гідравлічне регулювання
Ширина захвату 3 – 8 м
Кількість рядів 3-4-рядний

 

Важка компактна дискова борона Certos-2TX – гнучка й потужна машина Ширина захвату 5 м / 6 м / 7 м Глибина обробітку Від 7 до 20 см Важка компактна дискова борона Certos-2TX з дисками діаметром 660 мм та інтегрованим шасі дає змогу обробляти ґрунт на глибину до 20 см. Завдяки великій власній масі Certos-2TX забезпечує інтенсивне змішування органічного матеріалу…

Комбінований агрегат Ceus-TX AMAZONE Поверхневе змішування та глибоке розпушування Ширина захвату 3 м / 4 м Ceus дає змогу поєднати декілька операцій за один прохід по полю. Так, наприклад, розташовані попереду батареї вирізних дисків діаметром 510 мм дають змогу зробити поверхневу обробку на глибину від 5 до 14 см. Подальше розпушування на глибину до 30 см забезпечують…

Ширина захвату (м)  від 3 м до 6 м
Об’єм насіннєвого бункера л від 3.000 л до 4.000 л

Чому до нас варто звернутися?

Асортимент
техніки
Кваліфікована
консультація
Міжнародний
рівень
Індивідуальный
підбір
Мережа
представнитств
17 років
на українському ринку
Зробіть запит комерційної пропозиції