Вы выбираете дело -
мы подбираем технику

ТРИА на «Лаборатории No-Till»: выбираем сошник и сеялку ноу тилл

Группа компаний «ТРИА» официальный дилер AMAZONE представит анкерный сошник и сеялки для Но-Тилл: Primera DMC, Cayena, Condor на первой конференции No-Till в Киеве, 15-16 февраля по адресу: ул. Дорогажицкая 8, UBI Конференц Холл.

Организатор конференции «Лаборатория No-Till» — Михаил Драганчук, фермер, практик но-тилл, автор You-Tube канала No-Tiller.

Приглашаем партнеров — теоретиков и практиков технологии выращивания урожая по нулю поделиться опытом и результатами применении подхода no-till в Украине.

Одним из основных для практиков технологии нулевого посева является вопрос, какой конструкции сошник и какую сеялку для но-тилл выбрать? Об этом пойдет речь в панельной дискуссии, которая назначена на 17.00 15 февраля. Какой выбрать сошник: с колтером/ монодиск / анкерный или двухдисковый?

Для презентации и сравнения высевающего органа сеялок организаторы пригласили представителей различных брендов, компаний-разработчиков техники. Анкерный сошник, используемый в комплекте сеялки AMAZONE DMC представит конструктор высевающего органа — Виктор Швамм. Для иллюстрации конструкции анкерного сошника на стенде «ТРИА» будет представлена его увеличенная модель «в разрезе.

Сеялкa AMAZONE DMC является флагманом линейки посевной техники AMAZONE, применяется для классического, мульчированного посева по-нулю.

Анонс конференции подчеркивает, «Лаборатория No-Till» — это главное событие для No-till практиков и сельхозпроизводителей, желающих перейти на нулевую технологию No-till чтобы:
— Развить свой бизнес и повысить его прибыльность
— Сохранить и улучшить свою почву
— Получить новые знания «из первых рук» от украинских и мировых лидеров No-till
— Познакомиться с единомышленниками и обменяться опытом

Другие новости

20/05/2020

Вчора відбувся демопоказ AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 від ГК ТРІА на полях ДП ДГ «Зелені Кошари» у Первомайському районі Миколаївської області.

Посівну комбінаціію було продемонстровано на посіві сорго з внесенням рідких добрив та, на прохання наших гостей, за різних умов підготовки грунту – за нульовою, мінімальною та традиційною технологіями.

Гості заходу — представники більш ніж 20 господарств з Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей мали змогу наживо переконатись у якості роботи цієї високопродуктивної техніки та отримати вичерпні відповіді на всі можливі запитання щодо її конструктивних особливостей від представників виробника — компанії AMAZONE-Україна та офіційного дилера — ГК ТРІА.

Дякуємо всім, хто вчора був з нами — нашим шановним гостям, що знайшли час завітати до нас, команді AMAZONE-Україна за цікаву презентацію техніки та керівництву ДП ДГ «Зелені Кошари» за теплий прийом!

 

17/05/2020

Відеозвіт з демопоказу AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 у Красноградському районі Харківської області від наших партнерів ПАО «Промінь»

05/05/2020

Для когось травневі свята — пора відпочинку, але не для команди ТРІА!
Цими віхідними демо тур AMAZONE Primera DMC 6000-2 + AMAZONE FDC 6000 стартував на сході України.

Насьогодні вже проведено демопокази у двох господарствах, та попереду ще багато цікавого! Приєднуйтесь! Дізнатись дату та місце проведення наступних демонстрацій ви можете у наших менеджерів https://www.tria-agro.com/kontakty/

07/04/2020

Нині багатьох цікавить, як ситуція з поширенням СOVID-19 впливає на виробничий процес провідних брендів сільгосптехніки. Генеральний директор компанії Weidemann, пан Бернд Апфельбек, прокоментував, як саме компанія відреагувала на цей виклик і змогла перебудувати звичний ритм роботи, не змінюючи строки та обсяги відвантаження продукції:
«— Думаю, ситуація з коронавірусом внесла свої корективи у виробничі процеси будь-якої технічної компанії, незалежно в якій країна світу вона працює. І ми не є виключенням… І хоча перший квартал компанія Weidemann завершила дуже достойно (з перевищенням плану), що дозволяє нам без великих економічних втрат пережити цей непростий етап, утім, розуміємо, що без належних змін ніяк не обійтися.
Аналізуючи ситуацію сьогодення наша компанія досить оперативно відреагувала і в короткий термін змогла перебудувати звичний ритм роботи персоналу, не змінюючи строки та обсяги відвантаження складської продукції. Нещодавно керівництвом компанії було прийнято рішення щодо тимчасового призупинення виробництва строком на два тижні (з 6 по 17 квітня 2020 р.), відвантаження техніки та навісного обладнання продовжується у запланованому порядку до Великодніх свят. Хочу зазначити, що запасні частини можна замовити в режимі онлайн через наш портал електронного сервісу цілодобово та без обмежень.
Більшість наших співробітників, які можуть працювати віддалено, з 16 березня були переведені у режим home office. На заводі організовано позмінний графік. Утім, турбуючись про співробітники вікової категорії 60 років і старше, їх усіх відпустили додому зі збереженням заробітної платні у повному обсязі.
Скорочення чисельності або штату працівників не передбачається. На жаль, короновірус поширюється зі швидкістю у геометричній прогресі, втім, у своїх виробничих масштабах ми намагаємося максимально контролювати ситуацію та забезпечувати безперебійність наших послуг протягом усього періоду кризи. Наразі можу сказати тільки одне: здоров’я всім нам, позитивного настрою та оптимізму!»

За матеріалами видання «Тваринництво та Ветеринарія» №4/20

Нагадуємо, що ГК ТРІА в якості офіційного дилера пропонує весь модельний ряд навантажувачів Weidemann та, як і завжди, гарантує своєчасне відвантаження техніки, наявність запчастин і сертифіковану сервісну підтримку.

Форма обратной связи