Вы выбираете дело -
мы подбираем технику

Техника AMAZONE в тройке лидеров – Имидж-барометр DLG-2018

Немецкий производитель сельхозтехники AMAZONE по итогам 2018 года впервые за историю рейтинга Имидж-барометр DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft — Немецкого сельскохозяйственного общества) стал третьим в списке наиболее популярных производителей сельхозтехники. Первое и второе место традиционно удерживают производители самоходной техники Fendt и Claas соответственно.имидж барометр 2019 рейтинг

Чем AMAZONE заслуживает признание в Германии и Украине?

В течении многих лет AMAZONE стабильно располагалась на 4 месте рейтинга. Стремительный рывок вперед компании обеспечили:

  • активная работа по расширению линейки агрегатов
  • рост объемов производства машин за счет постройки новых заводов (в 2018 г. открыт новый завод в Брамше)
  • усовершенствование систем управления техникой
  • инновационные системы проведения и контроля сельхозопераций
  • активная коммуникация с покупателями напрямую в рамках выставок, дней поля и во время посещений заводов
  • поддержка пользователей техники через online-сервисы на официальном сайте amazone.de, а также сеть дилеров.

Рейтинг фаворитов Image Barometer в зависимости от возраста агрария и размера фермерского хозяйства

Интересно, что AMAZONE с большим отрывом опережает в признании другие бренды как техника для малых хозяйств (по меркам Германии) – до 100 га, и занимает третье место по известности среди собственников земельных наделов от 250 до 500 га.

имидж барометр dlg 2018
При этом, популярность бренда стремительно растет у фермеров различных возрастов. В сегменте почвообрабатывающей техники и агрегатов по защите и подкормке растений AMAZONE лидирует с большим отрывом. Амазоне назвали вторым наиболее известным брендом все фермеры в возрасте до 50 лет, и третьим – сельхозпроизводители от 60 лет и старше.

имидж барометр dlg 2018

Как составляется рейтинг DLG Image Barometer?

Рейтинг Имидж-барометр составляется Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft (нем.) по итогам опроса ранее 300, а сегодня более 700 хозяйств. Интервьюирование фермеров проходит в августе-сентябре в телефонном режиме. Фермеры отмечают различные качества бренда, их отчеты далее группируются по 4 показателям:

  • узнаваемость бренда (признание),
  • лояльность к бренду (текущее и будущее использование бренда),
  • эффективность бренда (предпочтение и удовлетворенность брендом)
  • имидж бренда (имидж, инновации и общение).

В каждом показателе максимально можно набрать 25 очков, и в итоге 100.

Группа компаний «ТРИА» — официальный дилер AMAZONE в Украине с более чем 10-тилетним опытом.

Ознакомиться со всей линейкой сельхозтехники AMAZONE можно в каталоге техники на нашем сайте.

Также мы с радостью детально расскажем о преимуществах техники Амазоне и том, как и где купить сеялку, борону, разбрасыватель или опрыскиватель Амазоне в Украине. Задайте вопрос менеджеру компании ТРИА по телефону в разделе контакты.

Другие новости

24/06/2020

«Скільки випало опадів? Цього року, можна сказати, що їх не було в принципі: сукупно 8 мм з 1-го березня. Торік із 1 березня до 1 грудня в нас випало 147 мм, половина з яких була по 2–3 мм. Фактично ми нині намагаємося жити в умовах тотальної посухи, тому класичні підходи до землеробства вже не так підходять», — сказав заступник директора ТОВ «Нива-Союз» (Миколаївська обл.) Павло Полторан на демонстрації сівалки DMC Primera від Amazone, яка відбулася 19 травня на базі ДП ДГ «Зелені Кошари» (Первомайський р-н, Миколаївська обл.). «Сівалка гарна в тому, що працює без обробітку ґрунту, — каже Павло Полторан. — Чим менше ми чіпаємо ґрунт, тим менше ми його сушимо. Так, долото ущільнить дно борозни й підтягне туди вологу. Однак ключовий момент у тому, щоб у принципі посіяти туди, звідки ми вологу перед цим не випустили іншими знаряддями. От і все. Класична сівалка одно- чи дводискова потребує обробітку ґрунту, а цією ми можемо зайти і спокійно посіяти».

Загалом на демонстрацію сівалки Amazone зібралось близько 20 сільгоспвиробників. Для більшості з них DMC Primera аж ніяк не нова машина. Вона давно створила собі ім’я на Півдні, а сьогодні через погодні ризики нею починають цікавитись і в інших регіонах України.

«Потенційно цікава тим, що вона працює майже по всіх схемах обробітку ґрунту: класичній, no-till, strip-till, mini-till. Це те, що на сьогодні є дуже цікавим для всіх. Крім того, через брак вологи маємо кілька операцій зробити за один прохід. І така машина на це здатна», — наголосив Володимир Паранчевський, заступник керівника та головний агроном ПСП ім. Шевченка (Кіровоградська обл.), який також був присутній на демонстрації сівалки Amazone.

Стан посівів після DMC Primera та звичайної сівалки з дводисковим сошником

СОШНИКИ

У своєму класі DMC Primera відрізняється насамперед конструкцією висівних елементів — сошників DMC®, які були запатентовані Amazone ще 2008 року. Вартими уваги їх робить, зокрема, опорний коток, який являє собою два прямих диски з «крилами» на зовнішніх боках. Фішка в тому, що кут, під яким вони розташовані, спрямовує земляну хвилю від долота до борозни як на швидкості 10 км/год, так і на максимально рекомендованих 18 км/год. «Крила» — кілька елементів, схожих на скоби, що розміщені по радіусу диска. Така форма вирішила одразу два питання: з одного боку, є опора для сошника, а з іншого — завдяки невеликій площі контакту й геометрії профілю вологий ґрунт не налипатиме товстим шаром. До речі, диски та «крила» — цільна деталь, виготовлена литтям. Підшипники взяті з борони Catros — закритого типу, тож не потребують обслуговування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DMC Primera оснащується долотами DURA з активним кутом атаки: стандартними завширшки 15 мм, для стрічкового висіву, а також стрілчастою лапою завширшки 320 мм.

Сошники DMC® кріпляться до рами сівалки через паралелограм. Зверху та знизу навіски встановлено пружини. Верхня працює на стягування — намагається підняти стійку, нижня — на розтягування — втримує положення стійки. Таким чином досягається баланс між захистом від пошкодження та робочим тиском. За потрапляння камінь баланс порушується, і під дією верхньої пружини стійка миттєво підіймається вгору. Перешкода зосталася позаду — баланс відновився, й стійка так само швидко повертається в робоче положення. Тобто основний ефект — швидка реакція, отже, мінімальна шкода для якості висіву. Від бічних критичних навантажень сошник захищає нижня тягова навіска, яка являє собою листову пружину. Ця система захисту називається Revomat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сошники закріплено на чотирьох окремих балках. Глибина висіву виставляється на кожній із них механічно в межах 2–8 см.

Суттєва пропускна здатність — одна з ключових переваг сівалки Amazone. Відстань між рядами — 84 см, між сошниками в одному ряді — 75 см, кліренс у зоні сошників — 50 см. Це те, що дозволяє DMC Primera працювати без забивання й мати міжряддя 18,75 / 25 / 37,5 см (за вимкнення рядів) для сівби сої, наприклад.

Органи фінішного обробітку — штригель та коток

Сівалка також може оснащуватися штригелем Exakt для вирівнювання поверхні (має незалежні рухомі елементи, що сприяє роботі без забивання в умовах великої кількості рослинних решток) і прикочувальним котком із гумовими колесами для додаткового ущільнення засіяної зони. Для роботи за надлишкової вологості ці колеса підіймаються.

БУНКЕРИ Й ДОЗУВАННЯ

Родина DMC Primera — це шість моделей «00» із захватом від 3 до 12 м. Їх оснащено негерметичними бункерами місткістю 4,5–8 м³. В усіх моделях може встановлюватися перегородка для насіння та добрив у пропорції 1:3. Поруч із цим є досконаліші версії 9- та 12-метрових машин — це моделі «01». Їх оснащено герметичним бункером місткістю аж 13 м³ і системою Single-Shoot, яка дозволяє одночасно сіяти зернові та вносити два типи добрив (або насіння в іншій нормі та добрива).

І моделі «00», і «01» мають дозувальні пристрої, які забезпечують норму від 1,8 до 400 кг/га. У стандартній комплектації доступні котушки для висіву ріпаку, люцерни та пшениці, а опційно можна замовити котушки для висіву маку, кукурудзи/соняшнику, сої/гороху.

Також для DMC Primera доступна система контролю висіву, яка показує час, коли забився сошник, із прив’язкою до точки координат. Це можна використати для подальшого аналізу якості виконання операцій.

Вага сівалки розподіляється площею великих транспортних коліс: типорозмір шин залежно від моделі — 700/45-22,5PR, 800/45-26,5PR та 850/50-30,5PR.

Дозувальні пристрої з електроприводом забезпечують норму 1,8 до 400 кг/га

 

 

 

 

 

 

 

 

Новий дозувальний бункер FDC 6000 для рідких добрив

Citan 12000 вже третій сезон відсіяв по 1,5–2 тис. гектарів. Сіяли ним пшеницю, ячмінь і ріпак — норму й глибину тримає на відмінно, але потребує добре підготовленого ґрунту, особливо після соняшнику. В нас робочий день із 8:00 до 18:00 — близько 120 га за день вона робить — цілком достатньо для нас. Поламок не було — тільки заміна шлангів для добрив — витратний матеріал. За три сезони ми в сервісну службу не телефонували. Навпаки, вони нам телефонували — питали, чи все в нас гаразд. Налаштовувати елементарно — 3 хв і готово. Своїх грошей вартує однозначно — вона відбиває себе. Ми раніше сіяли СЗ, то раз порівняли її якість висіву з роботою Citan 12000. Різниця на контрольному полі за врожайністю була на рівні 3–4 ц/га.

Володимир Паранчевський,

Заступник керівника, головний агроном ПСП ім. Шевченка (Вільшанський р-н, Кіровоградська обл.)

— Я не бачив аналогів DMC Primera, щоб вони могли так доповнюватись, переоснащуватись — цим дуже цікаво. Вона дуже зручна. Ви самі бачите: там кілька вентилів регулювання — мінімум незрозумілостей. Для звичайного тракториста вона — не шок. Пів дня попрацювавши на цій техніці, він ознайомиться з усім.

Ми от налаштовували з нашим головним інженером, дивилися повністю, як вона працює. Поки що я дуже задоволений. Щоб на пневматичній сівалці з такою точністю все так було викладено — це класно. Ми просто недалеко звідси — подивимося вже на дружність сходів. Як воно взагалі буде по такому нерівномірно обробленому ґрунту — це дуже цікаво. Ми її дивимось і плануємо на придбання, але 9-метрову.

 

 

 

 

 

У нас уже чотири роки працюють дві сівалки Citan — по 500 га на сезон напрацьовують. За цей час вкладення в них — мінімальні. Сходи хороші, дуже такі рівномірні й навіть у посуху. Це дає мені можливість зменшувати норму висіву: знаю, що все зійде, то не треба зверху накидати 50–60 кг.

Також хочемо взяти розкидач добрив Amazone. Я вважаю, що найкращих за них немає ніде. Я був на заводі Amazone, був у їхній лабораторії, бачив, як їх виготовляють, спілкувався з конструкторами — немає точніших і якісніших розкидачів добрив, ніж Amazone. Вони й борошно розкидають. Я це бачив на власні очі, і зі мною були працівники інших господарств, у яких такі розкидачі є. Це топ. Безперечно. Купуватимемо для роботи за картами полів — за цим майбутнє

© Дмитро Радіонов для видання Газета «Агробізнес Сьогодні»
29/05/2020

В этом месяце исполняется 20 лет успешной модели кормоуборочного комбайна Krone Big X. Первый Big X сошел с конвейера завода в Шпелле в мае 2000 года, имея революционные для своего времени технические показатели — мощность двигателя более 600 л.с. и транспортную скорость до 40 км/ч.

Создатели Big X при разработке модели учли многочисленные практические пожелания сельхозпроизводителей, что позволило внедрить решения, обеспечивающие максимальную пропускную способность, и которые по настоящее время перенимаются другими производителями по всему миру:

— мощность двигателя до 1156 л.с.

— транспортная скорость 40 км/ч

— полностью гидростатический, бесступенчатый привод

— 6 подпрессовывающих вальцов

— 32-ножевой с V-образным расположением барабан измельчения диаметром 750 мм и шириной  830 мм

На сегодня по всему миру успешно работают более 5300 кормоуборочных комбайнов Big X в восьми вариантах исполнения — от Big X 480 мощностью 490 л.с. до флагмана — Big X 1180 мощностью 1156 л.с.

За последние 20 лет компания Krone разработала и внедрила множество инновационных и уникальных функций для комбайна, которые внесли значительный вклад в успех Big X.

В числе которых: системы AutoScan, AutoStop, барабан Biogas, функция двигателя ConstantPower, автоматическая загрузка кузова LaserLoad, подъемная кабина Lift, зернодробилка OptiMaxx диаметром 305 мм, канал VariStream, поток VariQuick, редуктор VariLOC и система XtraPower, которую компания Krone представила на выставке Agritechnica 2019.

Более подробно узнать о всех функциях и особенностях Krone Big X вы можете, обратившись к нашим менеджерам

https://www.tria-agro.com/kontakty/

ГК ТРИА в качестве официального дилера Krone предлагает широкий выбор моделей и комплектаций кормоуборочного комбайна Big X и традиционно гарантирует помощь в подборе оптимальных решений для потребностей каждого хозяйства.

20/05/2020

Вчора відбувся демопоказ AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 від ГК ТРІА на полях ДП ДГ «Зелені Кошари» у Первомайському районі Миколаївської області.

Посівну комбінаціію було продемонстровано на посіві сорго з внесенням рідких добрив та, на прохання наших гостей, за різних умов підготовки грунту – за нульовою, мінімальною та традиційною технологіями.

Гості заходу — представники більш ніж 20 господарств з Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей мали змогу наживо переконатись у якості роботи цієї високопродуктивної техніки та отримати вичерпні відповіді на всі можливі запитання щодо її конструктивних особливостей від представників виробника — компанії AMAZONE-Україна та офіційного дилера — ГК ТРІА.

Дякуємо всім, хто вчора був з нами — нашим шановним гостям, що знайшли час завітати до нас, команді AMAZONE-Україна за цікаву презентацію техніки та керівництву ДП ДГ «Зелені Кошари» за теплий прийом!

 

17/05/2020

Відеозвіт з демопоказу AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 у Красноградському районі Харківської області від наших партнерів ПАО «Промінь»

Форма обратной связи