Вы выбираете дело -
мы подбираем технику

ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО ПРОЦЕСУ В КОМПАНІЇ WEIDEMANN В УМОВАХ ПОШИРЕННЯ COVID-19

Нині багатьох цікавить, як ситуція з поширенням СOVID-19 впливає на виробничий процес провідних брендів сільгосптехніки. Генеральний директор компанії Weidemann, пан Бернд Апфельбек, прокоментував, як саме компанія відреагувала на цей виклик і змогла перебудувати звичний ритм роботи, не змінюючи строки та обсяги відвантаження продукції:
«— Думаю, ситуація з коронавірусом внесла свої корективи у виробничі процеси будь-якої технічної компанії, незалежно в якій країна світу вона працює. І ми не є виключенням… І хоча перший квартал компанія Weidemann завершила дуже достойно (з перевищенням плану), що дозволяє нам без великих економічних втрат пережити цей непростий етап, утім, розуміємо, що без належних змін ніяк не обійтися.
Аналізуючи ситуацію сьогодення наша компанія досить оперативно відреагувала і в короткий термін змогла перебудувати звичний ритм роботи персоналу, не змінюючи строки та обсяги відвантаження складської продукції. Нещодавно керівництвом компанії було прийнято рішення щодо тимчасового призупинення виробництва строком на два тижні (з 6 по 17 квітня 2020 р.), відвантаження техніки та навісного обладнання продовжується у запланованому порядку до Великодніх свят. Хочу зазначити, що запасні частини можна замовити в режимі онлайн через наш портал електронного сервісу цілодобово та без обмежень.
Більшість наших співробітників, які можуть працювати віддалено, з 16 березня були переведені у режим home office. На заводі організовано позмінний графік. Утім, турбуючись про співробітники вікової категорії 60 років і старше, їх усіх відпустили додому зі збереженням заробітної платні у повному обсязі.
Скорочення чисельності або штату працівників не передбачається. На жаль, короновірус поширюється зі швидкістю у геометричній прогресі, втім, у своїх виробничих масштабах ми намагаємося максимально контролювати ситуацію та забезпечувати безперебійність наших послуг протягом усього періоду кризи. Наразі можу сказати тільки одне: здоров’я всім нам, позитивного настрою та оптимізму!»

За матеріалами видання «Тваринництво та Ветеринарія» №4/20

Нагадуємо, що ГК ТРІА в якості офіційного дилера пропонує весь модельний ряд навантажувачів Weidemann та, як і завжди, гарантує своєчасне відвантаження техніки, наявність запчастин і сертифіковану сервісну підтримку.

Другие новости

29/05/2020

В этом месяце исполняется 20 лет успешной модели кормоуборочного комбайна Krone Big X. Первый Big X сошел с конвейера завода в Шпелле в мае 2000 года, имея революционные для своего времени технические показатели — мощность двигателя более 600 л.с. и транспортную скорость до 40 км/ч.

Создатели Big X при разработке модели учли многочисленные практические пожелания сельхозпроизводителей, что позволило внедрить решения, обеспечивающие максимальную пропускную способность, и которые по настоящее время перенимаются другими производителями по всему миру:

— мощность двигателя до 1156 л.с.

— транспортная скорость 40 км/ч

— полностью гидростатический, бесступенчатый привод

— 6 подпрессовывающих вальцов

— 32-ножевой с V-образным расположением барабан измельчения диаметром 750 мм и шириной  830 мм

На сегодня по всему миру успешно работают более 5300 кормоуборочных комбайнов Big X в восьми вариантах исполнения — от Big X 480 мощностью 490 л.с. до флагмана — Big X 1180 мощностью 1156 л.с.

За последние 20 лет компания Krone разработала и внедрила множество инновационных и уникальных функций для комбайна, которые внесли значительный вклад в успех Big X.

В числе которых: системы AutoScan, AutoStop, барабан Biogas, функция двигателя ConstantPower, автоматическая загрузка кузова LaserLoad, подъемная кабина Lift, зернодробилка OptiMaxx диаметром 305 мм, канал VariStream, поток VariQuick, редуктор VariLOC и система XtraPower, которую компания Krone представила на выставке Agritechnica 2019.

Более подробно узнать о всех функциях и особенностях Krone Big X вы можете, обратившись к нашим менеджерам

https://www.tria-agro.com/kontakty/

ГК ТРИА в качестве официального дилера Krone предлагает широкий выбор моделей и комплектаций кормоуборочного комбайна Big X и традиционно гарантирует помощь в подборе оптимальных решений для потребностей каждого хозяйства.

20/05/2020

Вчора відбувся демопоказ AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 від ГК ТРІА на полях ДП ДГ «Зелені Кошари» у Первомайському районі Миколаївської області.

Посівну комбінаціію було продемонстровано на посіві сорго з внесенням рідких добрив та, на прохання наших гостей, за різних умов підготовки грунту – за нульовою, мінімальною та традиційною технологіями.

Гості заходу — представники більш ніж 20 господарств з Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей мали змогу наживо переконатись у якості роботи цієї високопродуктивної техніки та отримати вичерпні відповіді на всі можливі запитання щодо її конструктивних особливостей від представників виробника — компанії AMAZONE-Україна та офіційного дилера — ГК ТРІА.

Дякуємо всім, хто вчора був з нами — нашим шановним гостям, що знайшли час завітати до нас, команді AMAZONE-Україна за цікаву презентацію техніки та керівництву ДП ДГ «Зелені Кошари» за теплий прийом!

 

17/05/2020

Відеозвіт з демопоказу AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 у Красноградському районі Харківської області від наших партнерів ПАО «Промінь»

05/05/2020

Для когось травневі свята — пора відпочинку, але не для команди ТРІА!
Цими віхідними демо тур AMAZONE Primera DMC 6000-2 + AMAZONE FDC 6000 стартував на сході України.

Насьогодні вже проведено демопокази у двох господарствах, та попереду ще багато цікавого! Приєднуйтесь! Дізнатись дату та місце проведення наступних демонстрацій ви можете у наших менеджерів https://www.tria-agro.com/kontakty/

Форма обратной связи