Вы выбираете дело -
мы подбираем технику

Обучение для дилеров Лозовские Машины: продажа, сервис, новинки

В рамках реализации маркетинговой стратегии, ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ, украинский производитель, поставляющий сельхозтехнику под брендом Lozova Machinery, провели первый в этом году обучающий семинар для сотрудников украинских компаний дилеров. Менеджеры группы компаний «ТРИА», одного из ведущих поставщиков сельскохозяйственной техники на отечественном рынке, прослушали обучающий курс по технике и запчастям для продукции «Лозовские Машины».

Обучение для «ТРИА» проходило в два этапа — на базе основного офиса «ЛОЗОВСКИХ МАШИН» в г. Лозовая 16-17 января 2019 г. и 6 февраля 2019 г. в головном офисе «ТРИА» в Николаеве.

Специалисты компании-производителя предоставили информацию по общей номенклатуре продукции «ЛОЗОВСКИХ МАШИН» и рассказали о конкурентных преимуществах сельхозагрегатов, их конструктивных особенностях, а также презентовали новинки, которые предполагается вывести на рынок в 2019-2020 г.г.

Специалисты «ТРИА» обратили внимание представителей «ЛОЗОВСКИХ МАШИН», что при выборе в пользу украинской сельхозтехники для многих покупателей преимуществом является доступность сервиса и возможность заказать запчасти на технику и быстро их получить, выразили готовность  содействовать производителю в повышении популярности в Украине.

Менеджеры по продажам «ТРИА» также предоставили обратную связь от фермеров по использованию в работе продукции «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» — дисковых борон ДУКАТ, шлуйф-бороны ЛИРА, глубокорыхлителя ФРАНК и ГУЛЬДЕН, проданных «ТРИА» в 2018 году. Представитель отдела продаж компании «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» Мария Романча и операционный директор «ТРИА» Андрей Карцев обсудили план мероприятий «ТРИА» на 2019 год — выставки, дни поля, демо-показы, которые будут проведены в разных областях Украины для презентации техники «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» потенциальным покупателям.

Ранее сообщалось, что на 2019 год  компания «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» утвердила новую систему работы с дилерами, предполагающую обновленную стандартизацию оформления торговых точек с использованием фирменной символики торговой марки. Важным пунктом также является усовершенствование сервисного обслуживания техники «ЛОЗОВСКИХ МАШИН» с сокращением сроков выполнения гарантийных работ и учетом сезонности.

Предполагается, что обучение филиальной сети будет проводиться два раза в год, либо по мере потребности от компании-дилера.

Следующим этапом запланированы обучающие семинары для сервисных инженеров и других специалистов региональных представительств.

«ТРИА» является официальным дилером сельхозтехники «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» с июня 2018 года.

На сайте «ТРИА» каталог сельхозтехники «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» позволяет сравнить характеристики, узнать цену на продукцию. Также Вас могут заинтересовать акции на сельхозтехнику от «ТРИА».

Другие новости

20/05/2020

Вчора відбувся демопоказ AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 від ГК ТРІА на полях ДП ДГ «Зелені Кошари» у Первомайському районі Миколаївської області.

Посівну комбінаціію було продемонстровано на посіві сорго з внесенням рідких добрив та, на прохання наших гостей, за різних умов підготовки грунту – за нульовою, мінімальною та традиційною технологіями.

Гості заходу — представники більш ніж 20 господарств з Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей мали змогу наживо переконатись у якості роботи цієї високопродуктивної техніки та отримати вичерпні відповіді на всі можливі запитання щодо її конструктивних особливостей від представників виробника — компанії AMAZONE-Україна та офіційного дилера — ГК ТРІА.

Дякуємо всім, хто вчора був з нами — нашим шановним гостям, що знайшли час завітати до нас, команді AMAZONE-Україна за цікаву презентацію техніки та керівництву ДП ДГ «Зелені Кошари» за теплий прийом!

 

17/05/2020

Відеозвіт з демопоказу AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 у Красноградському районі Харківської області від наших партнерів ПАО «Промінь»

05/05/2020

Для когось травневі свята — пора відпочинку, але не для команди ТРІА!
Цими віхідними демо тур AMAZONE Primera DMC 6000-2 + AMAZONE FDC 6000 стартував на сході України.

Насьогодні вже проведено демопокази у двох господарствах, та попереду ще багато цікавого! Приєднуйтесь! Дізнатись дату та місце проведення наступних демонстрацій ви можете у наших менеджерів https://www.tria-agro.com/kontakty/

07/04/2020

Нині багатьох цікавить, як ситуція з поширенням СOVID-19 впливає на виробничий процес провідних брендів сільгосптехніки. Генеральний директор компанії Weidemann, пан Бернд Апфельбек, прокоментував, як саме компанія відреагувала на цей виклик і змогла перебудувати звичний ритм роботи, не змінюючи строки та обсяги відвантаження продукції:
«— Думаю, ситуація з коронавірусом внесла свої корективи у виробничі процеси будь-якої технічної компанії, незалежно в якій країна світу вона працює. І ми не є виключенням… І хоча перший квартал компанія Weidemann завершила дуже достойно (з перевищенням плану), що дозволяє нам без великих економічних втрат пережити цей непростий етап, утім, розуміємо, що без належних змін ніяк не обійтися.
Аналізуючи ситуацію сьогодення наша компанія досить оперативно відреагувала і в короткий термін змогла перебудувати звичний ритм роботи персоналу, не змінюючи строки та обсяги відвантаження складської продукції. Нещодавно керівництвом компанії було прийнято рішення щодо тимчасового призупинення виробництва строком на два тижні (з 6 по 17 квітня 2020 р.), відвантаження техніки та навісного обладнання продовжується у запланованому порядку до Великодніх свят. Хочу зазначити, що запасні частини можна замовити в режимі онлайн через наш портал електронного сервісу цілодобово та без обмежень.
Більшість наших співробітників, які можуть працювати віддалено, з 16 березня були переведені у режим home office. На заводі організовано позмінний графік. Утім, турбуючись про співробітники вікової категорії 60 років і старше, їх усіх відпустили додому зі збереженням заробітної платні у повному обсязі.
Скорочення чисельності або штату працівників не передбачається. На жаль, короновірус поширюється зі швидкістю у геометричній прогресі, втім, у своїх виробничих масштабах ми намагаємося максимально контролювати ситуацію та забезпечувати безперебійність наших послуг протягом усього періоду кризи. Наразі можу сказати тільки одне: здоров’я всім нам, позитивного настрою та оптимізму!»

За матеріалами видання «Тваринництво та Ветеринарія» №4/20

Нагадуємо, що ГК ТРІА в якості офіційного дилера пропонує весь модельний ряд навантажувачів Weidemann та, як і завжди, гарантує своєчасне відвантаження техніки, наявність запчастин і сертифіковану сервісну підтримку.

Форма обратной связи