Вы выбираете дело -
мы подбираем технику

Анонс. Демо Versatile + Amazone Catros+ 2TX в Николаевской области

Группа компаний «ТРИА» — официальный дилер сельскохозяйственной техники VERSATILE и AMAZONE приглашает увидеть в работе две новинки на украинском рынке сельскохозяйственной техники – современный универсально-пропашной трактор VERSATILE 340 л.с. и широкозахватная дисковая борона Catros+ 2TX 8003.

24 апреля в Первомайском районе Николаевской области на територии ДП «зелены Кошари» пройдёт День поля, где техника будет представлена в работе и стационарно, можно получить консультации по выбору техники в соответствии с требованиями Вашего хозяйства, условиям финансирования от партнёров, вопросам и и пакету сервисного обслуживания и обучения работе на технике персонала хозяйств, и а также выгодные условия предзаказа техники на текущий и следующий сезон.

Место проведения Дня поля на картах Google:

В программе мероприятия:

  • 10:00 — встреча гостей
  • 10:15 – презентация компании и техники
  • 11:30 – демонстрация техники
  • 12:00 — обед

ГК ТРИА ежегодно проводит более10 мероприятий, где стационарно и в работе презентует преимущества техники AMAZONE и др. Мы уделяем особенное внимание подбору техники по требования хозяйств, поэтому стараемся проводить показы в разных регионах – с различными типами почв, агрофоном, картой посевов для тестирования возможностей одного агрегата при разных заданных условиях.

День поля в Зелених кошарах первый в 2018 году и в практике «ТРИА» в Первомайском районе. В данном случае – погодные условия и тип грунта, а главное – вид техники наиболее соответсвуют поставленной задаче – продемонстрировать работу дискатора по тяжелопу полувлажному грунту, и трактора – в тягловой сцепке с тяжелым широкозахватным агрегатом. Мы знаем, что весна, а тем более столь затянувшаяся как в этом году, полна забот. Но надеемся, Вы найдёте возможность посетить наш День поля и узнаете для себя много интересного, а главное сможете увидеть технику в работе.

До скорой встречи. Ваша команда ТРИА.

Другие новости

20/01/2021

ЗА ОДИН ПРОХІД посів та внесення рідких та гранульованих мінеральних добрив з комбінацією

високопродуктивної сівалки DMC Primera 6000-2С AMAZONE та баком для внесення рідких добрив FDC 6000 AMAZONE

Вузькі агро вікна сьогодні для сільськогосподарських підприємств з великими посівними площами

диктують необхідність прискореного проведення польових робіт.

Найефективнішим є поєднання технологічних операцій за один прохід.

Компанія AMAZONE розробила і вже впровадила у виробництво бак для внесення рідких добрив Fertiliser Delivery Cart FDC, який можна використовувати в комбінації з сівалкою прямого посіву Primera DMC, сівалкою точного висіву EDX або сівалкою прямого посіву Condor.

З цим баком рідкі добрива можна подати безпосередньо до висіваючих сошників. Особливо в посушливих регіонах внесення рідких добрив з посівом має багато переваг. Рідкі добрива відразу доступні рослинам, адже з ґрунту видаляється не так багато залишкової вологи, оскільки не потрібно попереднього розчинення добрив для того, щоб бути доступними для рослин. Внесення рідких добрив при посіві посилює ріст рослин, що справляє позитивний вплив на врожайність.

Розподіл гранульованих добрив досягає межі своїх можливостей, що особливо актуально для посушливих регіонів. Рідкі добрива можуть бути повністю використані молодими рослинами до початку вегетаційного періоду.

З комбінацією з FDC і сівалки з власним бункером для гранульованих добрив можна також паралельно застосовувати рідкі і гранульовані мінеральні добрива. Так, в залежності від умов рослини можуть бути оптимально забезпечені поживними речовинами.

Вся комбінація з причепа FDC 6000 і сівалки, незважаючи на свою довжину, відрізняється високою маневреністю на розворотній смузі і долає її «слід у слід».

Відео сівалка DMC Primera 6000 2С AMAZONE та бак для внесення рідких добрив FDC 6000 AMAZONE

Група компаній ТРІА офіційний дилер AMAZONE

звертайтеся за номером 050 497 56 56

#триа #триаагро #tria #triaagro #тріа #тріаагро #технікадляагрозбізнесу #техникадляагробизнеса #amazone #DMCPrimera #FDC6000

20/01/2021

Друзі, пропонуємо ознойомится з висновками демо — туру сівалки DMC Primera 2020 року.

«Скільки випало опадів? Цього року, можна сказати, що їх не було в принципі: сукупно 8 мм з 1-го березня. Торік із 1 березня до 1 грудня в нас випало 147 мм, половина з яких була по 2–3 мм. Фактично ми нині намагаємося жити в умовах тотальної посухи, тому класичні підходи до землеробства вже не так підходять», — сказав заступник директора ТОВ «Нива-Союз» (Миколаївська обл.) Павло Полторан на демонстрації сівалки DMC Primera від Amazone, яка відбулася 19 травня на базі ДП ДГ «Зелені Кошари» (Первомайський р-н, Миколаївська обл.). «Сівалка гарна в тому, що працює без обробітку ґрунту, — каже Павло Полторан. — Чим менше ми чіпаємо ґрунт, тим менше ми його сушимо. Так, долото ущільнить дно борозни й підтягне туди вологу. Однак ключовий момент у тому, щоб у принципі посіяти туди, звідки ми вологу перед цим не випустили іншими знаряддями. От і все. Класична сівалка одно- чи дводискова потребує обробітку ґрунту, а цією ми можемо зайти і спокійно посіяти».
Загалом на демонстрацію сівалки Amazone зібралось близько 20 сільгоспвиробників. Для більшості з них DMC Primera аж ніяк не нова машина. Вона давно створила собі ім’я на Півдні, а сьогодні через погодні ризики нею починають цікавитись і в інших регіонах України.
«Потенційно цікава тим, що вона працює майже по всіх схемах обробітку ґрунту: класичній, no-till, strip-till, mini-till. Це те, що на сьогодні є дуже цікавим для всіх. Крім того, через брак вологи маємо кілька операцій зробити за один прохід. І така машина на це здатна», — наголосив Володимир Паранчевський, заступник керівника та головний агроном ПСП ім. Шевченка (Кіровоградська обл.), який також був присутній на демонстрації сівалки Amazone.

ВІДЕО AMAZONE DMC Primera — висів за посушливих умов з одночасним внесенням рідких та мінеральних добрив

СОШНИКИ
У своєму класі DMC Primera відрізняється насамперед конструкцією висівних елементів — сошників DMC®, які були запатентовані Amazone ще 2008 року. Вартими уваги їх робить, зокрема, опорний коток, який являє собою два прямих диски з «крилами» на зовнішніх боках. Фішка в тому, що кут, під яким вони розташовані, спрямовує земляну хвилю від долота до борозни як на швидкості 10 км/год, так і на максимально рекомендованих 18 км/год. «Крила» — кілька елементів, схожих на скоби, що розміщені по радіусу диска. Така форма вирішила одразу два питання: з одного боку, є опора для сошника, а з іншого — завдяки невеликій площі контакту й геометрії профілю вологий ґрунт не налипатиме товстим шаром. До речі, диски та «крила» — цільна деталь, виготовлена литтям. Підшипники взяті з борони Catros — закритого типу, тож не потребують обслуговування.
DMC Primera оснащується долотами DURA з активним кутом атаки: стандартними завширшки 15 мм, для стрічкового висіву, а також стрілчастою лапою завширшки 320 мм.

Сошники DMC® кріпляться до рами сівалки через паралелограм. Зверху та знизу навіски встановлено пружини. Верхня працює на стягування — намагається підняти стійку, нижня — на розтягування — втримує положення стійки. Таким чином досягається баланс між захистом від пошкодження та робочим тиском. За потрапляння камінь баланс порушується, і під дією верхньої пружини стійка миттєво підіймається вгору. Перешкода зосталася позаду — баланс відновився, й стійка так само швидко повертається в робоче положення. Тобто основний ефект — швидка реакція, отже, мінімальна шкода для якості висіву. Від бічних критичних навантажень сошник захищає нижня тягова навіска, яка являє собою листову пружину. Ця система захисту називається Revomat.
Сошники закріплено на чотирьох окремих балках. Глибина висіву виставляється на кожній із них механічно в межах 2–8 см.

Суттєва пропускна здатність — одна з ключових переваг сівалки Amazone. Відстань між рядами — 84 см, між сошниками в одному ряді — 75 см, кліренс у зоні сошників — 50 см. Це те, що дозволяє DMC Primera працювати без забивання й мати міжряддя 18,75 / 25 / 37,5 см (за вимкнення рядів) для сівби сої, наприклад.
Сівалка також може оснащуватися штригелем Exakt для вирівнювання поверхні (має незалежні рухомі елементи, що сприяє роботі без забивання в умовах великої кількості рослинних решток) і прикочувальним котком із гумовими колесами для додаткового ущільнення засіяної зони. Для роботи за надлишкової вологості ці колеса підіймаються.

БУНКЕРИ Й ДОЗУВАННЯ
Родина DMC Primera — це шість моделей «00» із захватом від 3 до 12 м. Їх оснащено негерметичними бункерами місткістю 4,5–8 м³. В усіх моделях може встановлюватися перегородка для насіння та добрив у пропорції 1:3. Поруч із цим є досконаліші версії 9- та 12-метрових машин — це моделі «01». Їх оснащено герметичним бункером місткістю аж 13 м³ і системою Single-Shoot, яка дозволяє одночасно сіяти зернові та вносити два типи добрив (або насіння в іншій нормі та добрива).
І моделі «00», і «01» мають дозувальні пристрої, які забезпечують норму від 1,8 до 400 кг/га. У стандартній комплектації доступні котушки для висіву ріпаку, люцерни та пшениці, а опційно можна замовити котушки для висіву маку, кукурудзи/соняшнику, сої/гороху.
Також для DMC Primera доступна система контролю висіву, яка показує час, коли забився сошник, із прив’язкою до точки координат. Це можна використати для подальшого аналізу якості виконання операцій.

Вага сівалки розподіляється площею великих транспортних коліс: типорозмір шин залежно від моделі — 700/45-22,5PR, 800/45-26,5PR та 850/50-30,5PR.
У демонстраційному турі DMC Primera бере участь разом із торішньою новинкою — FDC 6000. Це причіпна система для подання рідких добрив. FDC 6000 має дві місткості по 3000 л, з яких через фільтри грубого та тонкого очищення добрива подаються до сошників. Подачу матеріалу забезпечує мембранно-поршенева помпа в нормі 40–300 л/га. Її роботу коригується комп’ютером на основі заданої норми й поточної швидкості руху. FDC 6000 проходить повороти слід у слід із колесами сівалки.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ
З цього року DMC Primera, як і всі інші сівалки, обприскувачі та розподільники добрив Amazone, постачатимуть із новим ISOBUS-монітором Amatron 4, що має простіший інтерфейс і ширший набір функцій, як порівняти з попередником.
У транспортному положенні ширина DMC Primera становить 3,2–4,75 м (з комплектом переобладнання — 3–4,5 м), а висота — 3,6–4 м. Сівалки агрегатуються з тракторами потужністю від 90/120 до 330/450 кВт/к. с.

ВРАЖЕННЯ ПРАКТИКІВ
На демонстрації DMC Primera 6000-2С сіяла сорго в нормі 4 кг/га (120 тис. шт./га) по обробленому полю: оранка + дискування.

Павло Полторан,
Заступник директора ТОВ «Нива-Союз» (Миколаївська обл.)
— Сіє добре. Ні до норми висіву, ні до дотримання глибини питань немає. Та й налаштовується вона за 5 хвилин. У неї цікава конструкція опорних коліс і анкера, добротна рама… — все зроблено потужно, але дуже просто. Єдине, що не подобається, — за габаритами складнувато. Поля з рваними паями, лісосмуги, переїзди — в таких умовах її буде складніше перевозити, ніж наш Citan 12000. Його транспортна ширина — до 3,5 м, довжина — метрів п’ять. Ми спокійно переїжджаємо між полями, пересуваємося по всіх видах доріг і нікому не створюємо проблем. З цією — складніше. Але все одно DMC Primera могла б знадобитися нашому господарству. Тому і дивимось.
Citan 12000 вже третій сезон відсіяв по 1,5–2 тис. гектарів. Сіяли ним пшеницю, ячмінь і ріпак — норму й глибину тримає на відмінно, але потребує добре підготовленого ґрунту, особливо після соняшнику. В нас робочий день із 8:00 до 18:00 — близько 120 га за день вона робить — цілком достатньо для нас. Поламок не було — тільки заміна шлангів для добрив — витратний матеріал. За три сезони ми в сервісну службу не телефонували. Навпаки, вони нам телефонували — питали, чи все в нас гаразд. Налаштовувати елементарно — 3 хв і готово. Своїх грошей вартує однозначно — вона відбиває себе. Ми раніше сіяли СЗ, то раз порівняли її якість висіву з роботою Citan 12000. Різниця на контрольному полі за врожайністю була на рівні 3–4 ц/га.

Володимир Паранчевський,
Заступник керівника, головний агроном ПСП ім. Шевченка (Вільшанський р-н, Кіровоградська обл.)
— Я не бачив аналогів DMC Primera, щоб вони могли так доповнюватись, переоснащуватись — цим дуже цікаво. Вона дуже зручна. Ви самі бачите: там кілька вентилів регулювання — мінімум незрозумілостей. Для звичайного тракториста вона — не шок. Пів дня попрацювавши на цій техніці, він ознайомиться з усім.

Ми от налаштовували з нашим головним інженером, дивилися повністю, як вона працює. Поки що я дуже задоволений. Щоб на пневматичній сівалці з такою точністю все так було викладено — це класно. Ми просто недалеко звідси — подивимося вже на дружність сходів. Як воно взагалі буде по такому нерівномірно обробленому ґрунту — це дуже цікаво. Ми її дивимось і плануємо на придбання, але 9-метрову.

У нас уже чотири роки працюють дві сівалки Citan — по 500 га на сезон напрацьовують. За цей час вкладення в них — мінімальні. Сходи хороші, дуже такі рівномірні й навіть у посуху. Це дає мені можливість зменшувати норму висіву: знаю, що все зійде, то не треба зверху накидати 50–60 кг.

Також хочемо взяти розкидач добрив Amazone. Я вважаю, що найкращих за них немає ніде. Я був на заводі Amazone, був у їхній лабораторії, бачив, як їх виготовляють, спілкувався з конструкторами — немає точніших і якісніших розкидачів добрив, ніж Amazone. Вони й борошно розкидають. Я це бачив на власні очі, і зі мною були працівники інших господарств, у яких такі розкидачі є. Це топ. Безперечно. Купуватимемо для роботи за картами полів — за цим майбутнє

За матеріалами статті Дмитра Радіонова

04/01/2021

Друзья, мы подготовили для Ваших деток фирменные раскраски 

 

AMAZONE

 

 

 

 

 

 

KRONE

 

 

 

 

VERSATILE

 

 

 

 

 

Что может быть лучше, чем провести время в семейном кругу во время каникул?
Скачивайте рисунки, раскрашивайте вместе и выкладывайте в сторис с отметкой нашего аккаунта @tria.agro
Ждем ваших картинок!

 

 

 

18/12/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кормоуборочный комбайн Krone Big X  20 лет
Шпелле, 20 мая 2020 — 20 мая 2000 с конвейера выезжает первый кормоуборочный комбайн Krone с именем Big X, произведенный на заводе в Шпелле. 540-сильный самоходный болид стартовал как скоростная версия, 40 км/ч на первые тестовые заезды. С новым Big X, Krone пополняет свою линейку машин, которая включает в себя с 2000 года всю цепочку по заготовке кормов. Big X вышел на рынок с подборщиком для травы EasyFlow и кукурузной приставкой EasyCollect.

В концепцию Krone комбайна вошло множество предложений из практики – подрядчиков и с/х объединений по совместному использованию техники. Так представила компания Krone, 20 лет назад комбайн, который уже тогда имел функции, которые с тех пор перенимались другими производителями. К ним относятся, например, транспортная скорость 40 км/ч, полностью гидростатический, бесступенчатый привод. Другие технические характеристики в краткой форме: силовой агрегат мощностью 397 кВт / 540 л.с., 6 подпрессовывающих вальца, а также 32-ножевой с V-образным расположением барабан измельчения диаметром 750 мм и шириной 830 мм. Общий концепт Big X был разработан с самого начала для максимальной пропускной способности. В то же время, модульная конструкция комбайна обеспечивала быстрый доступ ко всем основным функциональным группам.

Кстати, у первого на то время Big X уже было более 605 л.с., но компания не хотела публиковать тогда в 2000 мощность превышающая 600 л.с., так как опасались, что такая машина будет неправильно воспринята практиками из-за своей силы. На сегодня, Krone реализовали по всему миру около 5300 кормоуборочных комбайнов Big X и предлагаются в восьми различных вариантах двух серий: от самого маленького Big X 480 (мощностью 490 л.с.) до флагмана — Big X 1180 (с 1156 л.с.). За последние 20 лет компания Krone разработала множество инноваций для комбайна и уникальных функций, которые внесли значительный вклад в успех Big X. К числу наиболее примечательных относятся такие, как например AutoScan, AutoStop, барабан Biogas, функция двигателя ConstantPower, автоматическая загрузка кузова LaserLoad, подъемная кабина Lift, зернодробилка OptiMaxx диаметром 305 мм, канал VariStream, поток VariQuick, редуктор VariLOC и до системы XtraPower, которую компания Krone представила на выставке Agritechnica 2019.

 

Видео Успешной модели кормоуборочного комбайна Krone Big X исполнилось 20 лет

 

Форма обратной связи