Вы выбираете дело -
мы подбираем технику

DMC Primera — сівалка для нових умов

Друзі, пропонуємо ознойомится з висновками демо — туру сівалки DMC Primera 2020 року.

«Скільки випало опадів? Цього року, можна сказати, що їх не було в принципі: сукупно 8 мм з 1-го березня. Торік із 1 березня до 1 грудня в нас випало 147 мм, половина з яких була по 2–3 мм. Фактично ми нині намагаємося жити в умовах тотальної посухи, тому класичні підходи до землеробства вже не так підходять», — сказав заступник директора ТОВ «Нива-Союз» (Миколаївська обл.) Павло Полторан на демонстрації сівалки DMC Primera від Amazone, яка відбулася 19 травня на базі ДП ДГ «Зелені Кошари» (Первомайський р-н, Миколаївська обл.). «Сівалка гарна в тому, що працює без обробітку ґрунту, — каже Павло Полторан. — Чим менше ми чіпаємо ґрунт, тим менше ми його сушимо. Так, долото ущільнить дно борозни й підтягне туди вологу. Однак ключовий момент у тому, щоб у принципі посіяти туди, звідки ми вологу перед цим не випустили іншими знаряддями. От і все. Класична сівалка одно- чи дводискова потребує обробітку ґрунту, а цією ми можемо зайти і спокійно посіяти».
Загалом на демонстрацію сівалки Amazone зібралось близько 20 сільгоспвиробників. Для більшості з них DMC Primera аж ніяк не нова машина. Вона давно створила собі ім’я на Півдні, а сьогодні через погодні ризики нею починають цікавитись і в інших регіонах України.
«Потенційно цікава тим, що вона працює майже по всіх схемах обробітку ґрунту: класичній, no-till, strip-till, mini-till. Це те, що на сьогодні є дуже цікавим для всіх. Крім того, через брак вологи маємо кілька операцій зробити за один прохід. І така машина на це здатна», — наголосив Володимир Паранчевський, заступник керівника та головний агроном ПСП ім. Шевченка (Кіровоградська обл.), який також був присутній на демонстрації сівалки Amazone.

ВІДЕО AMAZONE DMC Primera — висів за посушливих умов з одночасним внесенням рідких та мінеральних добрив

СОШНИКИ
У своєму класі DMC Primera відрізняється насамперед конструкцією висівних елементів — сошників DMC®, які були запатентовані Amazone ще 2008 року. Вартими уваги їх робить, зокрема, опорний коток, який являє собою два прямих диски з «крилами» на зовнішніх боках. Фішка в тому, що кут, під яким вони розташовані, спрямовує земляну хвилю від долота до борозни як на швидкості 10 км/год, так і на максимально рекомендованих 18 км/год. «Крила» — кілька елементів, схожих на скоби, що розміщені по радіусу диска. Така форма вирішила одразу два питання: з одного боку, є опора для сошника, а з іншого — завдяки невеликій площі контакту й геометрії профілю вологий ґрунт не налипатиме товстим шаром. До речі, диски та «крила» — цільна деталь, виготовлена литтям. Підшипники взяті з борони Catros — закритого типу, тож не потребують обслуговування.
DMC Primera оснащується долотами DURA з активним кутом атаки: стандартними завширшки 15 мм, для стрічкового висіву, а також стрілчастою лапою завширшки 320 мм.

Сошники DMC® кріпляться до рами сівалки через паралелограм. Зверху та знизу навіски встановлено пружини. Верхня працює на стягування — намагається підняти стійку, нижня — на розтягування — втримує положення стійки. Таким чином досягається баланс між захистом від пошкодження та робочим тиском. За потрапляння камінь баланс порушується, і під дією верхньої пружини стійка миттєво підіймається вгору. Перешкода зосталася позаду — баланс відновився, й стійка так само швидко повертається в робоче положення. Тобто основний ефект — швидка реакція, отже, мінімальна шкода для якості висіву. Від бічних критичних навантажень сошник захищає нижня тягова навіска, яка являє собою листову пружину. Ця система захисту називається Revomat.
Сошники закріплено на чотирьох окремих балках. Глибина висіву виставляється на кожній із них механічно в межах 2–8 см.

Суттєва пропускна здатність — одна з ключових переваг сівалки Amazone. Відстань між рядами — 84 см, між сошниками в одному ряді — 75 см, кліренс у зоні сошників — 50 см. Це те, що дозволяє DMC Primera працювати без забивання й мати міжряддя 18,75 / 25 / 37,5 см (за вимкнення рядів) для сівби сої, наприклад.
Сівалка також може оснащуватися штригелем Exakt для вирівнювання поверхні (має незалежні рухомі елементи, що сприяє роботі без забивання в умовах великої кількості рослинних решток) і прикочувальним котком із гумовими колесами для додаткового ущільнення засіяної зони. Для роботи за надлишкової вологості ці колеса підіймаються.

БУНКЕРИ Й ДОЗУВАННЯ
Родина DMC Primera — це шість моделей «00» із захватом від 3 до 12 м. Їх оснащено негерметичними бункерами місткістю 4,5–8 м³. В усіх моделях може встановлюватися перегородка для насіння та добрив у пропорції 1:3. Поруч із цим є досконаліші версії 9- та 12-метрових машин — це моделі «01». Їх оснащено герметичним бункером місткістю аж 13 м³ і системою Single-Shoot, яка дозволяє одночасно сіяти зернові та вносити два типи добрив (або насіння в іншій нормі та добрива).
І моделі «00», і «01» мають дозувальні пристрої, які забезпечують норму від 1,8 до 400 кг/га. У стандартній комплектації доступні котушки для висіву ріпаку, люцерни та пшениці, а опційно можна замовити котушки для висіву маку, кукурудзи/соняшнику, сої/гороху.
Також для DMC Primera доступна система контролю висіву, яка показує час, коли забився сошник, із прив’язкою до точки координат. Це можна використати для подальшого аналізу якості виконання операцій.

Вага сівалки розподіляється площею великих транспортних коліс: типорозмір шин залежно від моделі — 700/45-22,5PR, 800/45-26,5PR та 850/50-30,5PR.
У демонстраційному турі DMC Primera бере участь разом із торішньою новинкою — FDC 6000. Це причіпна система для подання рідких добрив. FDC 6000 має дві місткості по 3000 л, з яких через фільтри грубого та тонкого очищення добрива подаються до сошників. Подачу матеріалу забезпечує мембранно-поршенева помпа в нормі 40–300 л/га. Її роботу коригується комп’ютером на основі заданої норми й поточної швидкості руху. FDC 6000 проходить повороти слід у слід із колесами сівалки.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ
З цього року DMC Primera, як і всі інші сівалки, обприскувачі та розподільники добрив Amazone, постачатимуть із новим ISOBUS-монітором Amatron 4, що має простіший інтерфейс і ширший набір функцій, як порівняти з попередником.
У транспортному положенні ширина DMC Primera становить 3,2–4,75 м (з комплектом переобладнання — 3–4,5 м), а висота — 3,6–4 м. Сівалки агрегатуються з тракторами потужністю від 90/120 до 330/450 кВт/к. с.

ВРАЖЕННЯ ПРАКТИКІВ
На демонстрації DMC Primera 6000-2С сіяла сорго в нормі 4 кг/га (120 тис. шт./га) по обробленому полю: оранка + дискування.

Павло Полторан,
Заступник директора ТОВ «Нива-Союз» (Миколаївська обл.)
— Сіє добре. Ні до норми висіву, ні до дотримання глибини питань немає. Та й налаштовується вона за 5 хвилин. У неї цікава конструкція опорних коліс і анкера, добротна рама… — все зроблено потужно, але дуже просто. Єдине, що не подобається, — за габаритами складнувато. Поля з рваними паями, лісосмуги, переїзди — в таких умовах її буде складніше перевозити, ніж наш Citan 12000. Його транспортна ширина — до 3,5 м, довжина — метрів п’ять. Ми спокійно переїжджаємо між полями, пересуваємося по всіх видах доріг і нікому не створюємо проблем. З цією — складніше. Але все одно DMC Primera могла б знадобитися нашому господарству. Тому і дивимось.
Citan 12000 вже третій сезон відсіяв по 1,5–2 тис. гектарів. Сіяли ним пшеницю, ячмінь і ріпак — норму й глибину тримає на відмінно, але потребує добре підготовленого ґрунту, особливо після соняшнику. В нас робочий день із 8:00 до 18:00 — близько 120 га за день вона робить — цілком достатньо для нас. Поламок не було — тільки заміна шлангів для добрив — витратний матеріал. За три сезони ми в сервісну службу не телефонували. Навпаки, вони нам телефонували — питали, чи все в нас гаразд. Налаштовувати елементарно — 3 хв і готово. Своїх грошей вартує однозначно — вона відбиває себе. Ми раніше сіяли СЗ, то раз порівняли її якість висіву з роботою Citan 12000. Різниця на контрольному полі за врожайністю була на рівні 3–4 ц/га.

Володимир Паранчевський,
Заступник керівника, головний агроном ПСП ім. Шевченка (Вільшанський р-н, Кіровоградська обл.)
— Я не бачив аналогів DMC Primera, щоб вони могли так доповнюватись, переоснащуватись — цим дуже цікаво. Вона дуже зручна. Ви самі бачите: там кілька вентилів регулювання — мінімум незрозумілостей. Для звичайного тракториста вона — не шок. Пів дня попрацювавши на цій техніці, він ознайомиться з усім.

Ми от налаштовували з нашим головним інженером, дивилися повністю, як вона працює. Поки що я дуже задоволений. Щоб на пневматичній сівалці з такою точністю все так було викладено — це класно. Ми просто недалеко звідси — подивимося вже на дружність сходів. Як воно взагалі буде по такому нерівномірно обробленому ґрунту — це дуже цікаво. Ми її дивимось і плануємо на придбання, але 9-метрову.

У нас уже чотири роки працюють дві сівалки Citan — по 500 га на сезон напрацьовують. За цей час вкладення в них — мінімальні. Сходи хороші, дуже такі рівномірні й навіть у посуху. Це дає мені можливість зменшувати норму висіву: знаю, що все зійде, то не треба зверху накидати 50–60 кг.

Також хочемо взяти розкидач добрив Amazone. Я вважаю, що найкращих за них немає ніде. Я був на заводі Amazone, був у їхній лабораторії, бачив, як їх виготовляють, спілкувався з конструкторами — немає точніших і якісніших розкидачів добрив, ніж Amazone. Вони й борошно розкидають. Я це бачив на власні очі, і зі мною були працівники інших господарств, у яких такі розкидачі є. Це топ. Безперечно. Купуватимемо для роботи за картами полів — за цим майбутнє

За матеріалами статті Дмитра Радіонова

Другие новости

15/05/2023

Прицепная сеялка точного высева AMAZONE Precea-TCC

AMAZONE расширяет линейку сеялок точного высева и представляет прицепные модели Precea 9000-TCC и 12000-TCC с шириной захвата 9 и 12 м. Разработанный специально для подрядных организаций и крупных хозяйств вариант подкупает действенной системой дозирования под повышенным давлением, большим объёмом бункера, а также инновационной системой подачи посевного материала Central Seed Supply. Прецизионная укладка посевного материала обеспечивает высокую всхожесть даже при высокой рабочей скорости до 15 км/ч.

видео новинки AMAZONE Precea-TCC

Концепция центрального бункера ‒ точное дозирование в каждом ряду

Для особенно высокой производительности и оптимального по времени заполнения новые Precea-TCC оснащаются центральным семенным бункером объёмом 2.000 л, вмещающим два биг-бэга. С новой системой подачи посевного материала Central Seed Supply посевной материал из центрального бункера за счет потока воздуха подается к дозирующим устройствам. Там посевной материал временно размещается в небольшом запасном контейнере для каждого ряда. При достижении максимального уровня заполнения этих распределительных элементов поток воздуха с подаваемым посевным материалом и дальнейшая его подача автоматически прекращаются. При снижении уровня поток воздуха автоматически возобновляется и способствует подаче посевного материала из центрального бункера к отдельным рядам. За счет интеллектуального режима подачи воздуха системы Central Seed Supply каждое дозирующее устройство само обеспечивает себя посевным материалом без необходимости сложных датчиков или какого-либо электронного управления системой.

Точное дозирование в каждом ряду

При дозировании посевного материала AMAZONE делает ставку на высокопрецизионные дозирующие устройства PreTeC, работающие по принципу повышенного давления. При этом посевной материал прижимается к дозирующему диску под действием сжатого воздуха. Уплотнитель вращается с дозирующим диском, что обеспечивает значительно меньшую потребляемую мощность сервоприводов отдельных рядов. Связанная с оптодатчиками система регулировки отсекателей SmartControl с автоматической подрегулировкой эффективно предотвращает просевы и двойники. Дозирующий диск с сервоприводом вращается в зависимости от скорости и требуемой нормы высева и продвигает посевной материал в направлении высевающей трубки. На этом месте усилие нажатия прекращается, и зерно прецизионно попадает в посевную борозду, задерживается улавливающим каточком и надежно размещается.

Точную укладку посевного материала обеспечивает бороздообразователь. Два опорных катка и высокое, гидравлически регулируемое давление на сошник способствуют равномерному ведению по глубине. Для большего комфорта AMAZONE предлагает автоматическую регулировку давления на сошник SmartForce. Она обеспечивает постоянное поддержание вертикальной силы, тем самым, и равномерную укладку посевного материала, в частности, при переменных почвенных условиях.

Сервопривод дозирования ElectricDrive позволяет комфортно провести настройку требуемой нормы высева через ISOBUS- терминал и служит основой для точной дифференцированной регулировки нормы высева с помощью GPS и карты зон полей. Кроме того, именно при большой ширине захвата GPS-SectionControl позволяет активно сэкономить в каждом отдельном ряду посевной материал на клиньях и разворотной полосе и предлагает наилучшие условия для механической борьбы с сорняками за счет междурядной обработки.

CurveControl ‒ Оптимизированная укладка посевного материала при прохождении поворотов

Сервопривод отдельных рядов позволяет сохранить неизменным расстояние между семенами в ряду по всей ширине захвата даже при прохождении поворотов. С помощью датчика угловой скорости определяется разница между скоростями переднего хода на внутренней и внешней стороне поворота. На основании этого инновационная система CurveControl соответственно адаптирует число оборотов дозирующих дисков, так что расстояние между семенами остается неизменным даже на поворотах. Равномерная удаленность позволяет растениям получать достаточное количество питательных веществ. Тем самым формируются однородные посевы и обеспечивается равномерная степень созревания.

Двухсекционный бункер для удобрений

Для одновременного внесения удобрений Precea-TCC оснащается двухсекционным бункером с удобным доступом, общий объём которого составляет 6.000 л. В каждом бункере предусмотрено отдельное дозирующее устройство, соединенное с распределительной головкой, за счет чего серийно предлагается функция одностороннего включения. Внесение удобрений осуществляется с помощью HD-сошника для удобрений FerTeC twin. Единовременно устанавливается разница в глубине укладки посевного материала и удобрений. Если затем глубина посева меняется, то сошник для удобрений автоматически переставляет глубину в равном соотношении.

Телескопическое шасси

Precea-TCC предлагается с 12 или 16 рядами для междурядий 70, 75 и 80 см. Для шасси Precea предлагается телескопическая ось. Таким образом, при работе на поле можно сместить крупногабаритные шины для прохождения колес между посевными рядами и предотвращения уплотнений непосредственно под посевными рядами. С телескопически задвигающимися колесами Precea-TCC можно комфортно транспортировать по общественным дорогам при общей ширине 3 м.

В среднесрочной перспективе ассортимент сеялок пополнится также новыми моделями для посева пропашных культур узкорядным способом, таких как свёкла, рапс или соя при междурядье 45 и 50 см и количестве рядов 18 или 24.

 

АГРО ШЛЯХ официальный дилер AMAZONE в Украине.

звоните по телефону 0 800 212 218

#АГРОШЛЯХ #АГРО_ШЛЯХ #техникадляагробизнеса

08/02/2022

Группа компаний «ТРИА» презентует профессиональную технику в сфере кормозаготовки и машины для животноводства всемирно известных брендов.

28 февраля- 1 марта 2022

ВЦ «КиевЭкспоПлаза», ул. Амстердамская, 1, с. Березовка, Киевская обл.

KRONE COMPRIMA

ЛИДЕР РУЛОННЫХ ПРЕСС-ПОДБОРЩИКОВ

Универсальный пресс-подборщик Comprima для заготовки корма, как сенажа, сена, так и соломы.
Преимущества: плавный ход, высокая производительность прессования, идеальная плотность рулонов разных диаметров.
Пресс-подборщик Comprima – разработанный KRONE для многолетней эксплуатации даже в самых трудных условиях.
С техникой KRONE — лучшее качество корма для стада.

 

WEIDEMANN

ВАШ ИДЕАЛЬНЫЙ ПОМОШНИК НА ФЕРМЕ: универсальные машины, экономичные, безопасные, маневренные и комфортные.

Компактная конструкция, низкий центр тяжести, малый радиус разворота и большая мощность – эти характеристики уже много лет отличают погрузчики Hoftrac и по-прежнему обеспечивают успех этих машин. Погрузчики без проблем могут выполнить любую рабочую задачу, они работают быстро, универсально и безопасно – погрузчик всегда готов к работе.

 

APV австрийские высевающие устройства серии PS: аппликатор для посева мелкосемянных культур и внесения удобрений

С помощью этих агрегатов можно проводить посев промежуточных культур, дополнительное высевание, подсев, разбрасывание гранулированных материалов и семян травы. Для реализации данной функции имеются высевающие валы разной конструкции, предназначенные для разных видов семенного материала (трава, зерновые).

 

Приглашаем Вас и с нетерпением ждем самого значительного события молочной отрасли Украины!

Высококвалифицированные специалисты ГК «ТРИА» готовы предоставить консультацию и помочь Вам выбрать технику для Вашего хозяйства.

Не пропустите презентацию!
Отметьте даты в календаре: 28 февраля- 1 марта 2022
ВЦ «КиевЭкспоПлаза», ул. Амстердамская, 1, с. Березовка, Киевская обл.

информационная поддержка 0 800 212 218
сайт: www.tria-agro.com
facebook, instagram Tik Tok: tria.agro

#триа #триаагро #tria #triaagro #тріа #тріаагро #технікадляагрозбізнесу #техникадляагробизнеса #weidemann #навантажувач #погрузчик #Hoftrac1280 #Hoftrac #KRONE #COMPRIMA #APV

08/02/2022

LOZOVA MACHINERY встретят агровесну на Международной выставке инновационных решений в сельском хозяйстве «ЗЕРНОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ-2022». Мероприятие состоится 15-17 февраля в Киеве.

Украинский бренд готовит для посетителей актуальные решения для успешного земледелия.

Безусловно, открывать новый полевой сезон стоит с качественной предпосевной обработки. Ранневесеннюю линейку агрегатов на выставке представит обновленная шлейф-борона LARI-12. Эти агрегаты незаменимы весной – они первыми выходят в поле по любой, самой влажной почве. Сегодня шлейф-бороны LARI – одни из самых востребованных агрегатов на рынке. На стенде LOZOVA MACHINERY можно будет ознакомиться с модернизированными решениями, реализованными в бороне.

 

 

Сторонников органического земледелия заинтересует легкая зубопружинная борона LIRA XS. Это самый настоящий «механический гербицид», снижающий засоренность посевов сорняками на 85-95%! Агрегат специализируется на бережной обработке при ранневесеннем бороновании.

 

 

 

 

Также посетители смогут увидеть в экспозиции LOZOVA MACHINERY самую легкую ротационную борону на рынке – DINAR. Этот универсальный агрегат с шириной захвата 6 метров работает с тракторами от 80 л.с. Ротационную борону можно использовать и по высоким всходам до 20 см, она бережно обработает зерновые, пропашные и овощные культуры на всех типах почв.

 

 

Безупречная точность и маневренность, легкость и производительность, простота в эксплуатации – все это о прицепном опрыскивателе SPRAYMARC с объемом бака 3000 л. Подробнее с ним познакомиться посетители смогут на стенде компании. Опрыскиватель оснащен компьютерной системой для автоматизации работы с GPS-навигатором Bravo-400, которая обеспечивает автоматическое поддержание нормы внесения жидкости при изменении скорости движения трактора.

 

 

Группа компаний «ТРИА» официальный дилер LOZOVA MACHINERY

В наличии широкий ассортимент техники

звоните 0 800 212 218

25/01/2022

ЗАПРОШУЄМО ВАС на виставку ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІІ 2022

На експозиції ГК «ТРІА» у павільйоні №2 ми презентуємо:

НАЙСУЧАСНІШИЙ, РОЗУМНИЙ, РОЗПОДІЛЬНИК ДОБРИВ — ZA-TS AMAZONE
Навісний розподільник ZA-TS пропонується з об’ємом бункера від 1.400 л до 4.200 л та оснащений новим розподільним пристроєм TS.
З розподільним пристроєм TS можлива ширина захвату до 54 м і одночасно ідеальна картина прикордонного розподілу

— ЛІДЕР — РУЛОННИЙ ПРЕС-ПІДБИРАЧ KRONE COMPRIMA
Як універсальний агрегат прес-підбирач Comprima відрізняється як у заготівлі сінажу, сіна, так і соломи, особливо плавним ходом, високою продуктивністю пресування та вражаючою щільністю рулонів різних діаметрів.
Прес-підбирач Comprima – розроблений KRONE для багаторічної експлуатації навіть у найважчих умовах.

APV австрійські висіваючі пристрої серії PS для точного внесення в грунт посівного матеріалу або добрив

Висококваліфіковані фахівці ГК «ТРІА» готові надати консультацію та допомогти Вам вибрати техніку саме для Вашого господарства.

Не пропустить презентацію!

Відмічайте дати у календарі: 15-17.02.2022

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр. Україна, Київ, Броварський проспект, 15

інформаційна підтримка 0 800 212 218
сайт: www.tria-agro.com
facebook, instagram Tik Tok: tria.agro

#триа #триаагро #tria #triaagro #тріа #тріаагро #технікадляагрозбізнесу #техникадляагробизнеса #KRONE #AMAZONE #APV

Форма обратной связи