Вы выбираете дело -
мы подбираем технику

Десята ювілейна виставка «Зернові Технології 2020»

18-20 лютого цього року в місті Київ відбулась ювілейна десята міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології», що проходить одночасно з міжнародними виставками «Фрукти. Овочі. Логістика» та Agro Animal Show під спільним брендом «АгроВесна».


Захід традиційно став платформою для комунікації провідних брендів-виробників та дилерів з вітчизняними аграріями. Серед експонентів виставки хотілося б відмітити партнерів ГК Тріа, зокрема бренд LOZOVA MACHINERY презентували багатопрофільну і ефективну ґрунтообробну техніку для весни: комплект універсальних комбінованих агрегатів – важкої зубової борони ЛІРА XL і шлейф-борони ЛАРІ. Агрегати першими виходять на поля, відмінно вирівнюють ґрунт, в найкоротші терміни закривають вологу по зораному фону і готують грунт до посіву. До цього сезону знаряддя додатково забезпечені модулем для внесення мінеральних добрив, що дозволяє вносити стартові добрива одночасно з іншими операціями.
Серед експонентів також була ротаційна борона ДІНАР, укомплектована різними видами стійок, робочих органів і опірними колесами. На одній базі з ДІНАР спроектований просапний культиватор САНТІМ, призначений для обробки міжрядь широкого діапазону культур. Агрегат може бути оснащений системою внесення рідких добрив і засобів захисту з максимально точним дозуванням.

Всі машини українського бренду відрізняє новаторський концепт «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», що став золотим стандартом LOZOVA MACHINERY. Принцип необслуговуванності досягається за рахунок застосування в підшипникових вузлах HARP AGRO UNIT поліпшених мастил і міцних багатокромочних ущільнень, які надійно захищають підшипники від пилу, бруду та інших факторів агресивного середовища.
«Необслуговуванність, надійність, універсальність, відсутність простоїв, доступність і абсолютний комфорт в застосуванні – ось успішні кейси майбутнього і головні тренди техніки LOZOVA MACHINERY», – зазначає президент компанії Роман Гіршфельд.
Такі унікальні інженерні рішення дозволяють аграріям знизити експлуатаційні витрати, виключити додаткове регулювання і налаштування агрегатів і працювати відповідно високим екологічним вимогам.

Також в межах німецької експозиції українські аграрії мали змогу поспілкуватись з представниками бренду Petkus Technologie – провідного виробника обладнання та комплексних рішень для обробки, зберігання та транспортування сільгосппродукції.

Другие новости

29/05/2020

В этом месяце исполняется 20 лет успешной модели кормоуборочного комбайна Krone Big X. Первый Big X сошел с конвейера завода в Шпелле в мае 2000 года, имея революционные для своего времени технические показатели — мощность двигателя более 600 л.с. и транспортную скорость до 40 км/ч.

Создатели Big X при разработке модели учли многочисленные практические пожелания сельхозпроизводителей, что позволило внедрить решения, обеспечивающие максимальную пропускную способность, и которые по настоящее время перенимаются другими производителями по всему миру:

— мощность двигателя до 1156 л.с.

— транспортная скорость 40 км/ч

— полностью гидростатический, бесступенчатый привод

— 6 подпрессовывающих вальцов

— 32-ножевой с V-образным расположением барабан измельчения диаметром 750 мм и шириной  830 мм

На сегодня по всему миру успешно работают более 5300 кормоуборочных комбайнов Big X в восьми вариантах исполнения — от Big X 480 мощностью 490 л.с. до флагмана — Big X 1180 мощностью 1156 л.с.

За последние 20 лет компания Krone разработала и внедрила множество инновационных и уникальных функций для комбайна, которые внесли значительный вклад в успех Big X.

В числе которых: системы AutoScan, AutoStop, барабан Biogas, функция двигателя ConstantPower, автоматическая загрузка кузова LaserLoad, подъемная кабина Lift, зернодробилка OptiMaxx диаметром 305 мм, канал VariStream, поток VariQuick, редуктор VariLOC и система XtraPower, которую компания Krone представила на выставке Agritechnica 2019.

Более подробно узнать о всех функциях и особенностях Krone Big X вы можете, обратившись к нашим менеджерам

https://www.tria-agro.com/kontakty/

ГК ТРИА в качестве официального дилера Krone предлагает широкий выбор моделей и комплектаций кормоуборочного комбайна Big X и традиционно гарантирует помощь в подборе оптимальных решений для потребностей каждого хозяйства.

20/05/2020

Вчора відбувся демопоказ AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 від ГК ТРІА на полях ДП ДГ «Зелені Кошари» у Первомайському районі Миколаївської області.

Посівну комбінаціію було продемонстровано на посіві сорго з внесенням рідких добрив та, на прохання наших гостей, за різних умов підготовки грунту – за нульовою, мінімальною та традиційною технологіями.

Гості заходу — представники більш ніж 20 господарств з Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей мали змогу наживо переконатись у якості роботи цієї високопродуктивної техніки та отримати вичерпні відповіді на всі можливі запитання щодо її конструктивних особливостей від представників виробника — компанії AMAZONE-Україна та офіційного дилера — ГК ТРІА.

Дякуємо всім, хто вчора був з нами — нашим шановним гостям, що знайшли час завітати до нас, команді AMAZONE-Україна за цікаву презентацію техніки та керівництву ДП ДГ «Зелені Кошари» за теплий прийом!

 

17/05/2020

Відеозвіт з демопоказу AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 у Красноградському районі Харківської області від наших партнерів ПАО «Промінь»

05/05/2020

Для когось травневі свята — пора відпочинку, але не для команди ТРІА!
Цими віхідними демо тур AMAZONE Primera DMC 6000-2 + AMAZONE FDC 6000 стартував на сході України.

Насьогодні вже проведено демопокази у двох господарствах, та попереду ще багато цікавого! Приєднуйтесь! Дізнатись дату та місце проведення наступних демонстрацій ви можете у наших менеджерів https://www.tria-agro.com/kontakty/

Форма обратной связи