Вы выбираете дело -
мы подбираем технику

Анкерный сошник AMAZONE Primera DMC — презентация «ТРИА» на Лаборатории «No-Till»

Группа компаний «ТРИА» провела презентацию техники AMAZONE и других производителей для производства сельхозпродукции по технологии «No-Till» для посетителей конференции «Лаборатория «No-Till» в Киеве, 15-16 февраля 2019 года.

стенд ТРИА на Лаборатория No-TillВыбор сеялки для посева по нулю — один из важнейших для ноутильщиков. Для проведения качественного посева различных культур в необработанную почву «ТРИА» представила анкерную сеялку от AMAZONE Primera DMC. Участники конференции также активно обсуждали комбайны VERSATILE RSM 161, ACROS 595 Plus, TORUM 750 и новинку 2018 года VERSATILE Nova 340 с возможностью равномерного распределения пожнивных остатков. Опрыскиватели производства AMAZONE прицепные UG и UX, самоходный опрыскиватель Pantera также были в фокусе — многие уже используют технику AMAZONE для защиты растений, подкормки (форсунки для КАС), десекации.

Чтобы детально рассмотреть конструкцию высевающего аппарата и иллюстрировать технические характеристики сеялки прямого посева, «ТРИА» разместила на своем стенде модель анкерного сошника AMAZONE Primera DMC с прикатывающим катком. Агрегат заинтересовал гостей мероприятия и в течении 2-х дней мероприятия специалисты «ТРИА» активно отвечали на вопросы практиков технологии «No-Till.

анкерный сошник Primera DMC конструкция

Преимущества сеялки Примера ДМС для посева зерновых и даже пропашных культур известны сельхозпроизводителям во всем мире. В отличие от дисковой сеялки, анкерный сошник менее требовательный к условиям почвы и обеспечивает стабильную качественную закладку семян на одинаковую глубину, с одновременным копированием рельефа благодаря параллелограмной подвеске сошника.

Историю изобретения и особенности конструкции AMAZONE Primera DMC на стенде «ТРИА» презентовал разработчик сеялки Виктор Швамм.

Примера ДМС не всегда имела анкерный сошник.

Сеялка Primera DMC — уникальная разработка компании AMAZONE, но не единственная в линейке сеялок Амазоне для Ноу-Тилл. Особенностью зерновой сеялки Cayena является турбонож (колтер), кпри помощи которого дополнительно измельчаются пожнивные остатки на поверхности поля и формируется борозда для сошника.

Сеялка для ноу-тилл AMAZONE Condor относится к классу широкозахватных сеялок и, аналогично сеялке для классической технологии AMAZONE Citan выпускается с шириной захвата до 12 метров, т.е. позволяет выполнить качественный посев в короткие сроки.

Другие новости

20/05/2020

Вчора відбувся демопоказ AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 від ГК ТРІА на полях ДП ДГ «Зелені Кошари» у Первомайському районі Миколаївської області.

Посівну комбінаціію було продемонстровано на посіві сорго з внесенням рідких добрив та, на прохання наших гостей, за різних умов підготовки грунту – за нульовою, мінімальною та традиційною технологіями.

Гості заходу — представники більш ніж 20 господарств з Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей мали змогу наживо переконатись у якості роботи цієї високопродуктивної техніки та отримати вичерпні відповіді на всі можливі запитання щодо її конструктивних особливостей від представників виробника — компанії AMAZONE-Україна та офіційного дилера — ГК ТРІА.

Дякуємо всім, хто вчора був з нами — нашим шановним гостям, що знайшли час завітати до нас, команді AMAZONE-Україна за цікаву презентацію техніки та керівництву ДП ДГ «Зелені Кошари» за теплий прийом!

 

17/05/2020

Відеозвіт з демопоказу AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 у Красноградському районі Харківської області від наших партнерів ПАО «Промінь»

05/05/2020

Для когось травневі свята — пора відпочинку, але не для команди ТРІА!
Цими віхідними демо тур AMAZONE Primera DMC 6000-2 + AMAZONE FDC 6000 стартував на сході України.

Насьогодні вже проведено демопокази у двох господарствах, та попереду ще багато цікавого! Приєднуйтесь! Дізнатись дату та місце проведення наступних демонстрацій ви можете у наших менеджерів https://www.tria-agro.com/kontakty/

07/04/2020

Нині багатьох цікавить, як ситуція з поширенням СOVID-19 впливає на виробничий процес провідних брендів сільгосптехніки. Генеральний директор компанії Weidemann, пан Бернд Апфельбек, прокоментував, як саме компанія відреагувала на цей виклик і змогла перебудувати звичний ритм роботи, не змінюючи строки та обсяги відвантаження продукції:
«— Думаю, ситуація з коронавірусом внесла свої корективи у виробничі процеси будь-якої технічної компанії, незалежно в якій країна світу вона працює. І ми не є виключенням… І хоча перший квартал компанія Weidemann завершила дуже достойно (з перевищенням плану), що дозволяє нам без великих економічних втрат пережити цей непростий етап, утім, розуміємо, що без належних змін ніяк не обійтися.
Аналізуючи ситуацію сьогодення наша компанія досить оперативно відреагувала і в короткий термін змогла перебудувати звичний ритм роботи персоналу, не змінюючи строки та обсяги відвантаження складської продукції. Нещодавно керівництвом компанії було прийнято рішення щодо тимчасового призупинення виробництва строком на два тижні (з 6 по 17 квітня 2020 р.), відвантаження техніки та навісного обладнання продовжується у запланованому порядку до Великодніх свят. Хочу зазначити, що запасні частини можна замовити в режимі онлайн через наш портал електронного сервісу цілодобово та без обмежень.
Більшість наших співробітників, які можуть працювати віддалено, з 16 березня були переведені у режим home office. На заводі організовано позмінний графік. Утім, турбуючись про співробітники вікової категорії 60 років і старше, їх усіх відпустили додому зі збереженням заробітної платні у повному обсязі.
Скорочення чисельності або штату працівників не передбачається. На жаль, короновірус поширюється зі швидкістю у геометричній прогресі, втім, у своїх виробничих масштабах ми намагаємося максимально контролювати ситуацію та забезпечувати безперебійність наших послуг протягом усього періоду кризи. Наразі можу сказати тільки одне: здоров’я всім нам, позитивного настрою та оптимізму!»

За матеріалами видання «Тваринництво та Ветеринарія» №4/20

Нагадуємо, що ГК ТРІА в якості офіційного дилера пропонує весь модельний ряд навантажувачів Weidemann та, як і завжди, гарантує своєчасне відвантаження техніки, наявність запчастин і сертифіковану сервісну підтримку.

Форма обратной связи