Вы выбираете дело -
мы подбираем технику

Блог

20/05/2020

Вчора відбувся демопоказ AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 від ГК ТРІА на полях ДП ДГ «Зелені Кошари» у Первомайському районі Миколаївської області.

Посівну комбінаціію було продемонстровано на посіві сорго з внесенням рідких добрив та, на прохання наших гостей, за різних умов підготовки грунту – за нульовою, мінімальною та традиційною технологіями.

Гості заходу — представники більш ніж 20 господарств з Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей мали змогу наживо переконатись у якості роботи цієї високопродуктивної техніки та отримати вичерпні відповіді на всі можливі запитання щодо її конструктивних особливостей від представників виробника — компанії AMAZONE-Україна та офіційного дилера — ГК ТРІА.

Дякуємо всім, хто вчора був з нами — нашим шановним гостям, що знайшли час завітати до нас, команді AMAZONE-Україна за цікаву презентацію техніки та керівництву ДП ДГ «Зелені Кошари» за теплий прийом!

 

17/05/2020

Відеозвіт з демопоказу AMAZONE Primera DMC 6000-2С + AMAZONE FDC 6000 у Красноградському районі Харківської області від наших партнерів ПАО «Промінь»

05/05/2020

Для когось травневі свята — пора відпочинку, але не для команди ТРІА!
Цими віхідними демо тур AMAZONE Primera DMC 6000-2 + AMAZONE FDC 6000 стартував на сході України.

Насьогодні вже проведено демопокази у двох господарствах, та попереду ще багато цікавого! Приєднуйтесь! Дізнатись дату та місце проведення наступних демонстрацій ви можете у наших менеджерів https://www.tria-agro.com/kontakty/

07/04/2020

Нині багатьох цікавить, як ситуція з поширенням СOVID-19 впливає на виробничий процес провідних брендів сільгосптехніки. Генеральний директор компанії Weidemann, пан Бернд Апфельбек, прокоментував, як саме компанія відреагувала на цей виклик і змогла перебудувати звичний ритм роботи, не змінюючи строки та обсяги відвантаження продукції:
«— Думаю, ситуація з коронавірусом внесла свої корективи у виробничі процеси будь-якої технічної компанії, незалежно в якій країна світу вона працює. І ми не є виключенням… І хоча перший квартал компанія Weidemann завершила дуже достойно (з перевищенням плану), що дозволяє нам без великих економічних втрат пережити цей непростий етап, утім, розуміємо, що без належних змін ніяк не обійтися.
Аналізуючи ситуацію сьогодення наша компанія досить оперативно відреагувала і в короткий термін змогла перебудувати звичний ритм роботи персоналу, не змінюючи строки та обсяги відвантаження складської продукції. Нещодавно керівництвом компанії було прийнято рішення щодо тимчасового призупинення виробництва строком на два тижні (з 6 по 17 квітня 2020 р.), відвантаження техніки та навісного обладнання продовжується у запланованому порядку до Великодніх свят. Хочу зазначити, що запасні частини можна замовити в режимі онлайн через наш портал електронного сервісу цілодобово та без обмежень.
Більшість наших співробітників, які можуть працювати віддалено, з 16 березня були переведені у режим home office. На заводі організовано позмінний графік. Утім, турбуючись про співробітники вікової категорії 60 років і старше, їх усіх відпустили додому зі збереженням заробітної платні у повному обсязі.
Скорочення чисельності або штату працівників не передбачається. На жаль, короновірус поширюється зі швидкістю у геометричній прогресі, втім, у своїх виробничих масштабах ми намагаємося максимально контролювати ситуацію та забезпечувати безперебійність наших послуг протягом усього періоду кризи. Наразі можу сказати тільки одне: здоров’я всім нам, позитивного настрою та оптимізму!»

За матеріалами видання «Тваринництво та Ветеринарія» №4/20

Нагадуємо, що ГК ТРІА в якості офіційного дилера пропонує весь модельний ряд навантажувачів Weidemann та, як і завжди, гарантує своєчасне відвантаження техніки, наявність запчастин і сертифіковану сервісну підтримку.

03/04/2020

Команда Тріа рада повідомити, що наступного тижня ми починаємо весняний демо-тур регіонами України! Ви матимете можливість наживо оцінити роботу комбінації з універсальної високопродуктивної сівалки AMAZONE Primera DMC 6000-2 та причіпу для внесення рідких добрив AMAZONE FDC 6000.
За анонсом проведення демо туру слідкуйте на нашому сайті та на наших сторінках у соцмережах https://www.facebook.com/tria.agro/
Або телефонуйте +38 050 391 73 37
Зустрічайте у своєму регіоні та приєднуйтесь! Буде цікаво та продуктивно!

19/03/2020

В условиях непрерывно растущих цен на гербициды, технология пропашной культивации не теряет своей актуальности.
ГК «Триа» готова предложить аграриям оптимальное решение к этому сезону:
Пропашной культиватор SKM от австрийского бренда Hatzenbichler обеспечивает идеальную междурядную прополку сорняков, не повреждая всходы.
Система автоматического управления позволяет менять положение культиватора относительно навески до 35 см. Что помогает достигать следующих показателей работы:
— Полное исключение подрезки растений
— Рабочая скорость до 12 км/ч
— Качественная работа в ночное время.
— Уменьшение ширины не обрабатываемой зоны до 6 см
За более подробной информацией обращайтесь к представителям ГК Триа в Вашем регионе
Чтобы убедиться в качестве работы культиватора SKM смотрите видео на нашем YouTube канале:
https://www.youtube.com/watch?v=rrc81As57zA
https://www.youtube.com/watch?v=Y9yqlzwwdk8
https://www.youtube.com/watch?v=qHtNZ6YLwcQ

02/03/2020

На севере Норвегии государственное предприятие Avinor эксплуатирует несколько мелких аэропортов. В том числе и на Лофотенских островах, расположенных за полярным кругом. Учитывая погодные условия, зимой зачастую требуется освобождение взлетно-посадочной полосы ото льда. Традиционно для этих целей используется спецтехника, стоимость которой может достигать 300 тыс. евро. Однако компания Avinor вынуждена рационализировать эксплуатационные расходы. А оптимизация затрат требует нестандартных и порой новаторских решений. Одним из которых стала практика применения в обслуживании аэропортов сельскохозяйственной техники.

Так, в прошлом году для освобождения взлетно-посадочной полосы ото льда использовались опрыскиватели AMAZONE UX 6200 со штангой 24 м и UF 1201 со штангой 15 м. Опыт эксплуатации показал, что с поставленной задачей машины справились на отлично. Эксплуатирующая компания, помимо выгодной цены, отметила идеальную работу и простоту использования данной техники. Основываясь на успешном опыте применения новой практики, компания Avinor планирует расширить сферу применения орудий AMAZONE и на другие аэропорты.

По материалам Amazone-Report 2019/02 — № 38

26/02/2020

18-20 лютого цього року в місті Київ відбулась ювілейна десята міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології», що проходить одночасно з міжнародними виставками «Фрукти. Овочі. Логістика» та Agro Animal Show під спільним брендом «АгроВесна».


Захід традиційно став платформою для комунікації провідних брендів-виробників та дилерів з вітчизняними аграріями. Серед експонентів виставки хотілося б відмітити партнерів ГК Тріа, зокрема бренд LOZOVA MACHINERY презентували багатопрофільну і ефективну ґрунтообробну техніку для весни: комплект універсальних комбінованих агрегатів – важкої зубової борони ЛІРА XL і шлейф-борони ЛАРІ. Агрегати першими виходять на поля, відмінно вирівнюють ґрунт, в найкоротші терміни закривають вологу по зораному фону і готують грунт до посіву. До цього сезону знаряддя додатково забезпечені модулем для внесення мінеральних добрив, що дозволяє вносити стартові добрива одночасно з іншими операціями.
Серед експонентів також була ротаційна борона ДІНАР, укомплектована різними видами стійок, робочих органів і опірними колесами. На одній базі з ДІНАР спроектований просапний культиватор САНТІМ, призначений для обробки міжрядь широкого діапазону культур. Агрегат може бути оснащений системою внесення рідких добрив і засобів захисту з максимально точним дозуванням.

Всі машини українського бренду відрізняє новаторський концепт «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», що став золотим стандартом LOZOVA MACHINERY. Принцип необслуговуванності досягається за рахунок застосування в підшипникових вузлах HARP AGRO UNIT поліпшених мастил і міцних багатокромочних ущільнень, які надійно захищають підшипники від пилу, бруду та інших факторів агресивного середовища.
«Необслуговуванність, надійність, універсальність, відсутність простоїв, доступність і абсолютний комфорт в застосуванні – ось успішні кейси майбутнього і головні тренди техніки LOZOVA MACHINERY», – зазначає президент компанії Роман Гіршфельд.
Такі унікальні інженерні рішення дозволяють аграріям знизити експлуатаційні витрати, виключити додаткове регулювання і налаштування агрегатів і працювати відповідно високим екологічним вимогам.

Також в межах німецької експозиції українські аграрії мали змогу поспілкуватись з представниками бренду Petkus Technologie – провідного виробника обладнання та комплексних рішень для обробки, зберігання та транспортування сільгосппродукції.

06/08/2019

Приглашаем всех желающих увидеть высокопроизводительные плуги Amazone в работе. Завтра в Днепре состоится показ в работе плуга Amazone Cayros 4+1.  Забронировать места вы можете по телефону указанному на сайте.

 

Форма обратной связи